Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Tavaszi Tábor 2004 - Élménybeszámolók is


Antail

Recommended Posts

Azt hiszem mostmár ideje volt regisztrálnom magamat, ha már találkozón is voltam. Nekem a találkozó nagyon bejött, a társaság pedig hihetetlen volt. Mindenki nagyon jófej és közvetlen volt. Amikor fehérváron találkoztunk a többiekkel akkor egy kicsit megijedtem, hiszen még senkit sem ismertem.

De kellemesen csalódtam.

A három KM igencsak kitett magáért szervezésben és kalandmodulban is. Teccett, hogy a kaland egy általam is igencsak kedvelt birodalomban jáccódott, és legalább most megismertem a sötétebb oldalát is.

A csapatomról:

Shalafi bárdja volt a legerősebb harcosunk ( :( ), de Õ mindent jobban bírt mert TÖRPE! Azt a kevéske manáját pedig nagyon jól használta fel.

Meran bm-ének a kaland második fele igencsak kedvezett (lopakodás, hátbaszúrás). Szerintem egyáltalán nem látszott, hogy először játszott bm-el.

Lucius: Az elöttem szólók már igencsak jól jellemezték a kedvenc dhuni-pokkot. De ami a legfontosabb, hogy ilanori! Valamint tőle származik a mechanikus ló, akinek van az az infravörös lódobogása.

Magamról csak annyit, hogy kiderült: a varázslóm jól tud szurkolni!

Nekem a tábor nagyon bejött, a végén már fájt az állkapcsom a sok röhögéstől.

Már alig várom a nyári találkozót ahovár remélem eltudok menni.

A Hőseposz predig egy nagyon jó könyv!!

Link a hozzászóláshoz

Calinnak igaza van el lehet képzelni a csapat harci teljesítményét ha a bárd volt a legjobb harcos, de igenis jobban bírja a törpe a fizikai megpróbáltatásokat, mert erősebb a fizikuma, ez kétségtelen (legalábbis erősebb mint a Varázslóé és a BM-é).

De Luciust sem kéne bántani mert megtette a magáét (nézzük azért el neki, hogy fiatal stb.) Ráadásul tényleg nagyon szereti az Illanoriakat.

Link a hozzászóláshoz

Takeda egy picit szomorú :cry:

'Kár hogy nem tudtam elmenni a találkozóra, de nekem már megterhelő lett volna az

a (másoknak) nem túl nagy összeg is amibe került. Remélem jól éreztétek magatokat,

mert annak ellenére hogy nem tudtalak megismerni titeket személyesen, én jól

szórakoztam a legszorosabb baráti körben.

Akinek megadatik, annak jó fórumozást kívánok!

Sziasztok!

Takeda '

Link a hozzászóláshoz

A képek valóban nagyon királyak!!Köszönet érte CS-nek és TAO-nak na meg persze magamnak!!(magamnak csak azért amiért elkészítettem őket!!és senki ne merjre nekem azt mondani hogy öndícséret büdös!!! :lol::lol: ) Figy Shalafi valakit Bántani is kellett de sztem inkább annak örülj hogy reggel nem téged kaptalak el olyan pizícióban mint ahogy szegény Merant lekaptam!!! :wink: De a Vidám Szatír képek valóban jók!!KÖszz OSh sok vidám percet szereztél nekem!! :D

Link a hozzászóláshoz

Bocs, ha valakit megsértettünk a feliratokkal, nem sértésnek, poénnak szántuk CSvel. Mellesleg azt hiszem nincs is értelme sértődgetni, mert mindenki kapott belőle... (na jó, szegény Oshram talán többet, de ő sértődött meg a legkevésbé :D )

ja és ezek még csak a Fürge által készített képek... gangler képei még nincsenek meg. szal még azok is jönnek... :twisted:

Üdv,

TAO

ps : Gangler, mikor tudod eljuttatni hozzánk a képeidet?

Link a hozzászóláshoz

Hmmm... mit mondjak, sosem voltam fotogén :evil: A félreértések elkerülsése végett életben azért nincs ENNYIRE bamba fejem :wink:

Amúgy az igazolványkép az elég aljas volt, megjegyeztem magamnak :twisted:

Namind1, szerencsére nekem is van egypár kompromitáló jellegű képem és videóm(!), asszem nekilátok felirtazni őket :roll: :twisted: Hohohó, csak kerüljenek egyszer CZ kezébe... :wink:

Link a hozzászóláshoz

A épek nekem is tetszettek (és még Lucius sem sért?dött meg az ?semberen)

De nem is lehet ezeken sért?dni. Az a baj, hogy nem lehet ezekkel a képekkel felidézni a TT2 hangulatát, pedig az aláírások megpróbálkoztak ezzel.

A filmekre nagyon várok! :twisted:

Thya hozzászólását pedig nagyon nem értem! (lehet, hogy én vagyok hülye, bár ezt kétlem, hiszen én törpe vagyok öcsém pedig Ilanori)

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!!!

Figy Shalafi valakit Bántani is kellett de sztem inkább annak örülj hogy reggel nem téged kaptalak el olyan pizícióban mint ahogy szegény Merant lekaptam!!! :wink: sok vidám percet

Hát ha tudom, hogy ilyen lesz ez a reggelli kép :shock: letöröltetem (mellesleg legjobb álmomból ebresztettetek fel). De nincs harag, nagyon jók lettek a képek, gratulálok mindenkinek a munkáért!!!!!!

UI: Ki is csinálta rólam azt a képet :twisted: :twisted: :twisted:!!??

Link a hozzászóláshoz

Feltöltöttem a saját képeimet... Mármint inkább csak szemezgettem bel?lük (volt egy csomó, ami igazából nem szól semmir?l, vagy nem sikerült jól...) viszont el?fordulhat, hogy valamiért csak a videókat lehet megnézni, mert a képek egyszer?en elt?nnek... :shock: Mármint valahol ott vannak de mégsem :roll: biztos elgépeltem valamit a forráskódban vagy nemtom... otthon még m?ködött :roll: Ilyenkor próbáljátok meg Operával vagy Netscape-pel...

Bocs mindenki, de nem nagyon volt id?m kommentárokat irogatni...

*spam*

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...