Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Tavaszi Tábor 2004 - Élménybeszámolók is


Antail

Recommended Posts

Lithas!

CS: érdekelne pár dolog: hol/mikor játszódik a kaland? Nefi levelét remélem megkaptad. Mit szólsz hozzá? Jöhet a fejvadászával? Remélem nem felejtetted el, hogy egy csapatban szeretnék lenni vele. Lusta vagyok visszábblapozni. Hol és mikor lesz a TT2? Mennyibe lesz? Ha minden igaz, két embert viszek még magammal.

Darun

Link a hozzászóláshoz
Lithas!

CS: érdekelne pár dolog: hol/mikor játszódik a kaland? Nefi levelét remélem megkaptad. Mit szólsz hozzá? Jöhet a fejvadászával? Remélem nem felejtetted el, hogy egy csapatban szeretnék lenni vele. Lusta vagyok visszábblapozni. Hol és mikor lesz a TT2? Mennyibe lesz? Ha minden igaz, két embert viszek még magammal.

Darun

A kalandról annyit, hogy a pyarron szerinti 3670 és 80 között játszódik. Azt, hogy hol, nem árulom el. Nem, Nefadar nem küldött olyat, hogy fejvadásszal akar lenni. Az idöpont pedig elvileg ápr 8.-11... Azt, hogy mennyibe kerül, én nem tudom. Azt hiszem, gánton lesz. Akkor felírnánk azt a két embert. Mi a tisztességes, MAGUSos nevük?

Link a hozzászóláshoz

Gyerekek...most én szeretnék tárakereső hirdetés feldobni ide....Mivel CS és ALK KM-ek leszenk így az a csapat amelyben én voltam feloszlani látszik...szóval én csaPAT nélkül maradtam...(lehet hogy ez most hülye ötlet..)de jó lenne ha be tudnék kerülni 1 olyan csapatba ahol hiányzik még +emebr...vagy olyanokkal összeszerveződni..akik még nincsenke senkivel csapatban...(ha esetleg vaalakit érdekel..PM vagy fórum..de inkább előbbi ...mert utóbbiért mé fejemet vennék az illetékese..)

Link a hozzászóláshoz

Ha vagytok olyan jók, hogy az emilemre időben elküldtök egy árajánlatot a TT 2.0-ra, ami magában foglal esetlegesen egy kétágyas szobát, akkor én asszonykával lehet, hogy leruccannék hozzátok, csak úgy megszakérteni a bagázst. Persze csak ha van rám igény, mert ha nem akarjátok, akkor nem megyek...

PaLa

Link a hozzászóláshoz

"-A közös ellenség ellen össze kell fogni! A tanári dinasztiák meglehetősen nagy hatalommal bírnak, nem hadhatjuk hogy eggyetlen mortelt is elragadjanak tőlűnk, Ynev szabadnépei vele vannak Sekalor nagyúr, szövetségekre már volt példa, és Krán soha nem felejti el az övéit!

-Értesítsd a tersiust, Nefi a holtak urának egyetlen leánya nem marad segítség nélkűl! Krán mellete áll!"

Link a hozzászóláshoz

Az apostolokra mondom Adron egyházának felkentjei egyként sorakoznak melléd hittel és mágiával támogatva ügyedben! Kérlek üzend meg mely csatamezőn hívjam össze testvéreim, hogy a gonoszra egy végső, döntő ütközetben mérjük a poklot jelentő csapást! Ha kevésnek érzed erőnk, a szent inkvizíciót is melléd állíthatom!

:)

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...