Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

XII. Kalandozok.hu Nyári Tábor 2014. július 2-6. Gyömrő


Recommended Posts

Sziasztok!

Sajnos sok szövegrészt nem értek - úgy lehet, az én készülékemben van a hiba -, ezért gondolom azt, hogy nem (lett) volna haszontalan feliratozni.

Szeretem az ilyen kezdeményezéseket. :)

Nem kerestem utána, de ez most az eredeti szöveg magyarul?

Daru: "Dupla nullát ne remélj!" Szerinted? ;)

Szerkesztve ekkor: , bűvdudás által
Link a hozzászóláshoz

Vártam már, hogy ki dörgöli az orrom alá a szöveg feliratozását.. tudtam, hogy kellőleg belopja magát a szívembe majd ezzel :P Sajnos erre már nem volt energiám, így ezt kénytelenek vagytok megbocsátani :) Kárpótlásul ímhol:

Jöjj hát, ülj ide közénk,

Nézd csak, hogy játszik a fény.

Csizmám sarkán a vidék,

Lantom húrján visz a szél.

Gorvik táján a lét,

örök játszma és veszély.

Elhull a gyenge és kevély,

Eredben alvadt vér.

Bátor a lelked és merész,

Ha ide visszatérsz.

Reszketsz, látom, de ne félj,

Dupla nullát ne remélj.

Fáradt elméd már nem ért,

Élted csúfos véget ér.

Elhull a gyenge és kevély,

Eredben alvadt vér.

Bátor a lelked és merész,

Ha közénk visszatérsz.

Ez nem fordítás, össze lett eszkábálva a zenéhez ;) Ezért is engem kell/kéne ütni, igen. (de az ilyenforma gondolatokra előrebocsátanám: Anitám /Jadis/ van, és nem félek használni :))

Amúgy.. nemtom, van az eredetinek szövege?

Szerkesztve ekkor: , Felon által
Link a hozzászóláshoz

Felon írta:

Vártam már, hogy ki dörgöli az orrom alá a szöveg feliratozását.. tudtam, hogy kellőleg belopja magát a szívembe majd ezzel :P

Tudtam, vagy legalábbis bíztam benne, hogy értékelni fogod az őszinte érdeklődést a produkció iránt... :)

Köszönöm a "szamárvezetőt", így már minden a helyén van.

Ha van is az eredetinek szövege, énekszólama, hát azt csak a kiválasztott kevesek, esetleg az ultrahang-tartománnyal is boldoguló betmenek ismerik... :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

@bűvdudás: a helyenkénti értethetetlenség az én hibám, sajnos nincs analóg dinamikakompresszorom, sem stúdiórackem, és egy wma fájlból ezek nélkül csak ennyit lehet kihozni, már az is élmény volt hogy a zenét az énekkel összeigazítsam :) mindettől függetlenül szerintem még elég arányosan sikerült összekeverni...:)

Link a hozzászóláshoz

Jó reggelt!

@bűvdudás: a helyenkénti értethetetlenség az én hibám, sajnos nincs analóg dinamikakompresszorom, sem stúdiórackem

Az esetleges félreértések elkerülése végett: egy percig sem gondoltam, hogy artikulációs hiányosságok állnak a háttérben. Ha mégis így lehetett érteni, hát én kérek elnézést! Pusztán érteni szerettem volna a szöveget. Ennek most már nincs akadálya; ha kicsontoztok is, nem hülyén halok meg... ;)

Ligadio; a hangszerelésről eddig kevés szó esett: dícséret illeti. Az interpretáció prímán sikerült. :)

Szerkesztve ekkor: , bűvdudás által
Link a hozzászóláshoz
és nemegyszer dolgoztam is táborból...

Rendkívüli programváltozás! Pénteken 10:00-kor Sir Thomast a gyömrői strand 1-számú ugródeszkájáról a vízbe taszítjuk. A látványos show elemekkel tűzdelt matiné idején ingyenesen lehet fogyasztani a fóka orrat és a rigó füttyöt.

Köszönöm a figyelmet!

:rolleyes:

Link a hozzászóláshoz

A felhotlen szorakozas erdekeben a taborban a katonasag altal hasznalt radios arnyekoloeszkozzel tesszuk lehetetlenne a jatekosok kulso megzavarasat. A taborban a tabori vonalas telefonkeszulek lesz hasznalhato, melynek hozzaferese ugyancsak idponthoz kotott.

Retro tabor kell, az egyetlen elektromos dolog az embereknel a zseblampa lehet.

:gruppen:

Link a hozzászóláshoz

Tom nem szokott dolgozni a táborban (két túrórudi meg 1 liter kóla után azt se tudja hol van, nemhogy melózni :P).. minden bolondságot benyaltok :) Ha mégis volt ilyen eseménye, csak megtévesztette önmagát, a fentebb említett, nála tudatmódosítóként működő szerek hatása okán. :)

Ja és péntek este/szombat hajnal után se bántsátok..

Link a hozzászóláshoz
Aki ezt péntek reggel kivitelezni tudja, annak előre is gratulálok

Ettől összetettebb feladatokat is sikerült már leszervezni. A fekete furgon, és a fejre húzható zsák ez esetben is halá... hatásos lehetne (lásd: Kényszerpálya című nagy sikerű filmünket). Csakhogy reggel óta 15 millió aláírás gyűlt össze - meg egy Jadis által felhozott nyomós... szúrós érv - azért, hogy kegyelmezzünk meg Sir Thomasnak.

A többség akarata, illetve a kard előtt meghajolva, minden táborban dolgozó játékos amnesztiát kap korábbi bűneire. Viszont idén továbbra is tilos dolgozni, és minden erőnkkel azon leszünk, hogy felkutassuk a sutyiban dolgozókat, és ellehetetlenítsük tevékenységüket.

Köszönöm a figyelmet!

"Eridjetek, játszódjatok vala"

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...