Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

XII. Kalandozok.hu Nyári Tábor 2014. július 2-6. Gyömrő


Recommended Posts

Annyi a hátránya már az első párnak is, hogy néhány km-et már kiválasztanak, így őket már semmiképpen sem választhatod. Míg például a leggyorsabb csapatnak csak a szerencsén múlik, hogy melyik kettőből választhat. A 2. csapatnak már 1 km kiesett, a 3. csapatnak 2 km esett ki, a 4. csapatnak már 3 km, és így tovább.

Nekem tetszik ez a rendszer. Eddig a legszimpatikusabb, pedig már sok igyekezet volt a km-csapat elosztásához.

Link a hozzászóláshoz

hmmm. ezen elgondolkodtam ... annak aki leadja leggyorsabban a karikat 10 csapat esetén 20% esélye van hogy kihuzza a "kedvenc" km-jét, ha kettöt huzhat. az utolso 2 csapat viszont már nem tud huzni mivel csak 2 marad, az utolso elötti választhat hogy ki kivel játszik, viszont ha a többi csapatnak nem volt szerencséje akkor az utolso 2 csapatnak 50-50% esélye van hogy olyan km-et huz akit szeretne... akkor most hogy is van ez? miért is éri meg elsönek lenni? 20% esélyed van hogy kihuzod, de 80% esélye hogy nem huzod azt a km-et akivel mondjuk játszanál...:-)

Link a hozzászóláshoz

Szerintem ez a rendszer képes jól ellátni a feladatát, mert arra, amit Scylla írt (azaz, hogy a két legpreferáltabb KM maradjon a végére) rendkívül csekély esély mutatkozik. De, és ez szerintem fontos, van rá esély!

Érdemes előre kerülnie a csapatoknak a listán, hisz ott a legnagyobb az esély rá, hogy a kedvelt KM-ek közül sikerüljön valakit majd behúzniuk a csapatoknak!

Link a hozzászóláshoz

Maris latszik, hogy erdemes volt igy csinalni. Ennyi hozzaszolas es eselylatolgatas ritkan erkezik egy KM-JK elosztas kapcsan.

Sneer jol megmondta a frankot! Minden KM meselt mar elotte TT-ben, vagy NYT-ben, es a taborok az éves koronazasi alkalmak az elozolegesen befektetett KM-i munkara!

Amugy, lehet azt kene, hogy a bekuldott karaktereket es veletlen szetosztjuk. :otlet:

:felos:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...