Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Hősök Napja rendezvények


Recommended Posts

Egy órával ezelőtt-kor bűvdudás írta:

Halihó!

No, lesz belőlünk valami? Ha volnánk mondjuk négyen, akkor már érdemes volna a csapatkoncepciónak is nekiállni. :) 

 

Szia Bűvdudás!

 

Krisztát és engem 100%-ban, Catsmile-t még nem tudom mennyire biztosan, de érdekel minket a rendezvény. Csapatkoncepció terén rugalmasak vagyunk. Arra gondoltunk, kipróbálnánk valami szokatlan karakterkombinációt. :) Még csiszolódik...

 

Daru, veled is kalandoztunk együtt a tavalyelőtti Téli Táborban, CS mesélt nekünk (igaz, akkor Kriszta és Catsmile nem volt a csónakban). 

 

Emailben folytassuk, szerintem (megvannak az elérhetőségeink?)...

Link a hozzászóláshoz

Hahó volna egy raklap kérdésem a dolog hogyanjával kapcsolatban. 

A karaktert be kell küldeni cenzúrára?

Milyen hosszú előtörténetet szokás írni?

Et-ből alkotok karaktert, lehet neki  ÚJ Tekercsekből képzettsége?

Az ET  Faj/Kaszt táblázata érvényes?

A Rúna II/1 Harcművész fegyvereit és az I/4 Harcművész stílusai használhatom?

Amennyiben csapattal jövök, kell koncepció,

vagy úgyis szétszórnak minket?

 

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Javaslom, hogy a kérdéseidet az esemény Facebook csoportjában tedd fel, mert ott a szervezők aktívabbak. Én csak a partvonalról, illetve a tapasztalatok alapján válaszolok ("mindig így szokott lenni")

A karaktereket nem azért kell beküldeni, hogy cenzúrázzák őket - az nem is ide illő szó, bár sejtem, mire gondolsz - hanem, hogy a KM-ed láthassa őket még a játék előtt, ez fontos a felkészüléséhez - valószínűleg, amennyiben nagy hibát talál, már csak a verseny egyenlő feltételei miatt is, szól majd. 

Az előtörténet írásról külön cikket találsz az oldalon... egyébként szerintem 1-2 oldalnál semmiképpen ne írd hosszabbra. 

Írjunk előtörténetet

Az Új tekercsek képzettségrendszere más rendzer, nem használható az 1TK-rendszerrel együtt. 

A faj/kaszt táblázat miért ne lenne érvényes? (aszerint a rendszer szerint kell karaktereket alkotni)

A verseny karakteralkotása - ami a Hősök napja oldalán, illetve a facebookjukon is megtalálsz - részletesen tartalmazza, amelyik rúna cikkeket lehet használni - sok más egyéb követelménnyel a karakteralkotásról. 

Csapatban kell érkezni, és azok együtt fognak játszani - nem szednek szét. A csapat koncepció fontos dolog! 

 

Link a hozzászóláshoz

Valóban nem mindennap aktívkodom itt a fórumon, de szerencsére MagyarGergely válaszánál én sem tudtam volna kimerítőbbet adni. A felhasználható szabálykönyvek listája megtalálható a karakteralkotásban, a harcművész fegyvereket természetesen lehet használni.

 

Mivel Péntek este lejár a jelentkezés ezért egy újabb hangulatkeltőt olvashat mindenki az oldalon, néhány hasznos információval:
http://hosoknapja.blogspot.hu/2016/03/vii-hosok-napja-hangulatkelto_29.html

Link a hozzászóláshoz

Helyenként játékos felhőpamacsok takarják el az amúgy tiszta égen sziporkázó csillagokat, hogy néhol csak emlékezetből lehet kivenni egy-egy csillagképet. Ahogy felülsz és magad előtt szemléled a tájat mintha a szemed előtt kelne új életre a tó tükre felett a nap. A reggel vörös fénye mintha mélyebb árnyalatot öltene, mintha forró vérrel öntözték volna a horizontot, és te tisztában vagy vele, hogy ez a jel annak a jele, hogy ismét felvirradt a

 

HŐSÖK NAPJA

 

Nagy szeretettel hívunk meg minden kedves vállalkozó szellemű játékost a VIII. Hősök Napja szerepjáték találkozóra. Miután sikeresen részt vettünk a nyári jubileumi Vándorkrónikák táborban mind szervezés mind résztvevőkként, ősszel második alkalommal kerül megrendezésre táborunk. Hasonlóan a tavalyi évhez 3 naposra tervezzük, illetve igény szerint egy nulladik nappal szeretnénk tetőzni az élményt, mert mindannyian tudjuk, hogy táborból sosem elég! Ezúttal egy másik helyszínt választanánk, habár végletekig elégedettek voltunk a tavalyi helyszínnel, de a megközelíthetősége sajnos hátránya volt a helyszínnek, illetve a férőhelyek is végesek voltak, így egy szintén Szekszárd közeli településen Alsónánán a Galagonya táborban kerül sor a rendezvényre.

 

Időpont: 2016. november (3-)4-5-6.

Részvételi díj: 12000 HUF / nulladig nappal 16000 HUF (Befizetési határidő: október 16.)

 

Számlaszám(OTP): 11773463-00215211

Név: Vodli Jenő

Közleménybe kérek mindenkit, hogy a nevet (nicket) illetve neveket írjátok bele.

 

A tábor programja a tavalyihoz hasonlatosan úgy lesz, hogy a fő kalandot szombaton meséljük, ami természetesen egyenes folytatása északi kampányunknak (Olajos Rongyok valamint az Észak és Dél). Többi napra pedig egyéni játékok kerülnek majd kiírásra. Az alábbi elérhetőségeken lehet jelezni, amennyiben valaki mesélni szeretne pénteki avagy szombati napon egy kalandot, természetesen mi is kivesszük a részünket belőle újból.

Kérnék mindenkit, hogy az október 16.-ai jelentkezést tartsa szem előtt, ez a helyszín kérése!

A nulladik napra való igényt pedig kérek mindenkit, hogy legalább egy e-mailben vagy posta galambbal jelezze felém elsejéig, hogy meg lesz-e a létszám!

 

C%25C3%25ADmer.jpg

 

Kérdéseket illetve karaktereket az alábbi elérhetőségek valamelyikére lehet címezni:

 

Vodli Jenő (Shalafi del Necro):

- vodli.jeno@gmail.com

- https://www.facebook.com/jeno.vodli

- 0036703813848

 

 

 

 

Facebook esemény

 

Karakteralkotásunk a nyár folyamán úgy érezzük jól vizsgázott, némi finomhangolás után az elkövetkezendő hetekben ki fog kerülni, ahogy a hangulatkeltők is. Addig pedig ne felejtsétek:

 

 

"Örökké akartok élni?"

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...