Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu fórum-játék


Recommended Posts

szerintem kicsit tulzásba viszitek a megfelelö válaszok értelmezésését, hogy ki mit mikor irt, s mi az általa vélt megoldás. szavakon, vesszökön, betükön vitatkoztok. ér ez ennyit???

ok hogy ez verseny, de ez nem vérre megy., nem hal bele senki.

ez csak szorakozás! azzal a céllal hogy megmozgassa a forumozokat, lapozzátok a szabálykönyveket, halljatok érdekes dolgokról.

gondolkozzatok el ezen, nem ide kell trollkodni járni...

Link a hozzászóláshoz

CS: a nyeremény szerintem teljesen mellékes, a játék öröme sokkal fontosabb. Pláne, hogy így fel lehet eleveníteni a szabályokat, lehet tisztázni a kérdéses dolgokat (pl sámánpapok :)). És nem mellesleg építi a közös nevezőt. Ja és megtudtam, hogy mi az a Búlélek, meg hogy az Ellana papnők egyik lötyiét hogyan hívják. :) szal elkezdhetem újra olvasgatni az etk leírásait...

És úgy olvasom el a kérdéseket, hogy kitakarom akár kézzel is a megoldásokat, hátha tudom magamtól is. :)

Scylla-val teljesen egyetértek a játék céljában, de én nem érzem a trollkodást a fórumon még. Egészséges vita folyik arról, hogy kinek a válasza teljesebb. :) Ez a versenyszellem. :) CS meg úgyis eldönti, hogy melyiket fogadja el végül.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Messor;

én is nézegettem a Sámánpap(ok) különleges képességeit, s tőled függetlenül ugyanarra jutottam: a Tomatis-sámánpapot követő leírás általában vonatkozik a barbárok sámánpapjaira.

A többi sámánpap leírásánál ugyanis egyáltalán nem szerepelnek "különleges képességek". Aligha valószínű, hogy csak a "Sárkányszájúak" lennének képesek a Papmágia Kis Arkánumait használni (míg a többieknek csak az egyedi formulák jutnának), csak ők kapnák meg a 6 mana-pontot (a többiek miből is használnák az egyedi varázslataikat?) ÉS emellett még vindikálnák maguknak a Képességjavítás és a Roham diszciplínák használati jogát is. Magyarán ha a leírás csak Tomatis sleppjére vonatkozna, a többi alkaszt gyakorlatilag életképtelen lenne. Ez, ugye, aligha valószínű - s így jelentősen megkönnyíti az értelmezést is. :wink:

Mindenesetre én élvezem ezt a játékot; próbálok helyes válaszokat adni... és örülök, hogy a többi nem az én gondom. :)

Jó éjt!

Link a hozzászóláshoz
gondolkozzatok el ezen, nem ide kell trollkodni járni...

Wow! A sok trollkodás közepette végre egy fölösleges bekiabálás a partvonalról! Ez mennyire kellett már ide! Magas lóról, nagy mellénnyel végre osztogatani kezdte valaki azt a nagy eszét. Engem megvilágosítottál, köszi! Mostantól ezen fogok gondolkozni.

(Ma megint tanultam valamit amúgy, hála neked. Egészen a hozzászólásodig például nem is tudtam, hogy létezik intellektuális fing. Épp olyan, mint az igazi: egy kicsit büdös ugyan, de te legalább megkönnyebbültél tőle. Még szerencse, hogy kiengedted. Jobb így?)

Szerkesztve TAO által: ha már fing, akkor abból elég 1 is, nem? :wink: Légyszi itt zárjuk rövidre, függetlenül attól, hogy ki kezdte és ki folytatta. Köszönöm a fórumozók nevében is. :pajti:

Szerkesztve ekkor: , TAO által
Link a hozzászóláshoz

Scylla-val teljesen egyetértek a játék céljában, de én nem érzem a trollkodást a fórumon még. Egészséges vita folyik arról, hogy kinek a válasza teljesebb. :) Ez a versenyszellem. :) CS meg úgyis eldönti, hogy melyiket fogadja el végül.

Messor1983: Igazad van, megkövetem magam. akkor még nem volt trollkodás. de jobb megelözni az ilyet nem? :-)

egyébként jó a játék, jók a kérdések és a válaszok. magam is rákaptam, utánnanézek az egyes kérdéseknek a leirásoknak. Csak így tovább Kalandozók!

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Egy újabb játékot indítok a hétvégére, akinek van kedve, játsszon.

A játék kérdés-lánc. Ha valaki válaszát helyesnek ítéli a kérdező, a kérdezés joga azt a fórumozót illeti meg. Ha nem érkezik helyes válasz 8 órán át, a kérdés-feltevés joga visszaszáll rám, és a kérdésfeltevőt megkérjük, válaszolja meg saját kérdését, amint teheti. A válaszokat minden esetben az ETK-PPL-HBG oldalszámára mutató hivatkozással kell megerősíteni (, tehát innen lehet kérdezni is). Remélem minél többen játszunk! :)

A kérdés:

Létezik-e a dwoonoknak ősi nyelve?

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Morgena híveinek csoportja, akik vándorolnak.

Papok paplovagok 2, 37.oldal.

Esetleg: Ynev állati intelligenciával rendelkező, falkában vadászó ragadozói, akiket különleges viszony fűz az orkokhoz...

Esetleg: koplyával kiegészítve Chey király könnyűlovasai, gárdával kiegészítve meg ezekből szervezett elit egység...

Szerkesztve ekkor: , MagyarGergely által
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...