Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu fórum-játék


Recommended Posts

Sziasztok!

Mivel nagy a csend, gondoltam, válaszolok. Bár, megvallom, kissé bizonytalan vagyok. De ha egyszer a kitétel az hogy "a szabályrendszer" szerint... :)

Alapesetben körönként maximum 6-ot lehet támadni, s ehhez is megfelelő fegyver (slan-csillag, esetleg egykezes/?/ kahrei nyílpuska), Képzettség (Kétkezes harc), harci taktika (teljes támadás) és Képesség (Ügyesség ÉS Gyorsaság 16+) kelletik. VAGY Chi harc, s minimum 11. szintű Harcművész... (ETK 88. ill. ETK 123.)

Belső időben 100 pszi ráfordításával (10 pszi-pont/1 szegmens; 10 szegmens=1 kör; 1 valós idejű kör így tulképp 10 belső időben töltött kör) ez a szám megtízszerezhető. 60 támadás körönként. 8) Ez az elérhető maximum, amit a jelzett szabálykönyvekből össze tudtam hozni... (ETK 123.)

Nekem is necces... értékelés? :)

Szerkesztve ekkor: , bűvdudás által
kiegészítés
Link a hozzászóláshoz

Hali!

Én az első kettőre gondoltam (kétkezes harc, megfelelő fegyver vagy chi harc).

A belső idős is jó csak az már nagyon durva és nem tudom van-e km. aki csak úgy engedné.

Például nálunk a km.-nél a harcművész,kardművész alapból tiltólistán van a Slan-pszi(chi harc, belső idő, aranyharang stb.)miatt. :(

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Nagyon jól gondoltad, bűvdudás, örülök, hogy tetszett a játék!

Este jön a kérdés az újabb pontokért.

Tisztázásképp a pontok eddigi alakulása:

Bűvdudás: 2 pont

Klamathweed: 2 pont

Cirifischio: 1 pont

Coryss: 2/3 pont

Sneer: 1/3 pont.

Ezek a pontszámok már nem képezik vita tárgyát. A fórumban a további ilyesféle (pontszámokkal, döntések helyességével, és minden ehhez hasonlóval kapcsolatos) megnyilvánulásokat kérném, hogy mellőzzétek. Ha jogos felvetéssel álltok elő e-mailben vagy pszi-üzenetben, megtárgyaljuk a dolgot, és esetlegesen módosítók a döntésen, de ennek nem itt van a helye.

Link a hozzászóláshoz

Könyvbôl nem lehet elsajátítani,

Ha az adott faj elle nsokat harcol

Ha elegendô lehetôsegevan küzdeni az adott lénnyel és közben tanulmányozni azt.

Olyan lényekrevonatkozik a képzettség amelyek intelligenciája nem haladja meg a az alacsonyszintet és nem használnak fegyvert.

HGB

2 Igen gonoszfegyver. Legiunkább nyársra hasonlít.hosszú vékony hegyes eletlen penge.Különleges ismertetô jele hogy szabályos háromszög keresztmetszetü.

HGB 128. o

3.Sogron egydipapi varazslat PPL2 32. oldal

Link a hozzászóláshoz

Udv Mindenkinek!

A mai nap engem ert a megtiszteltetes, hogy feltegyek kerdeseket. :tuzes:

Elso kerdes: Hol őrizték P.sz. 3677-ben, Dorcas Phrennian a Dúlás során odaveszett forrásanyagokról szóló jelentését?

Masodik kerdes: Hány nevezetes hágója van a Salumion-hegységnek? (Nevezd meg miről nevezetes(ek).)

Harmadik kerdes: Ki hirdette először a Kitaszított Szent Ereklye hatalmát?

Jo jatekot :olvasos:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...