Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu fórum-játék


Recommended Posts

P.sz. 3398-ban Mogorva Chei-t zavarta meg onanizá... izé egy szertartás közben, aki az Eldírrel nyírta ki (érthető dühében).

Aztán P.sz. 3674-ben, pontosabban Adron harmadik havában, a két hold együttállásakor Vaskezű Alex és kalandozótársai nyamvasztották ki anyagi porhüvelyét (ugyanis egy ideje már élőhalott volt és várta az újratestesülését).

Darabolo kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Az én kérdésemre adott helyes válasz legalább annyira érdekel engem is, mint remélhetőleg titeket. ;-)

Nos:

Mi történik Ynevvel a Kilencedkor végén - és mi a helyzet a többi kontinenssel, Satralis egészével?

Hol lesznek a Jelhordozók akkor és mi lesz a történet vége?

Bezár-e a M.A.G.U.S. kolostor?

 

Tudom, ez igazából három kérdés, de egyrészt szorosan összetartoznak, másrészt meg így indult 2014-ben ez a hagyomány.

Link a hozzászóláshoz
14 órával ezelőtt-kor Lozartan írta:

Mi történik Ynevvel a Kilencedkor végén - és mi a helyzet a többi kontinenssel, Satralis egészével?

Hol lesznek a Jelhordozók akkor és mi lesz a történet vége?

Bezár-e a M.A.G.U.S. kolostor?

Hát első ránézésre feladtad a leckét, mert erre mindenki vakarhatja a fejét. :D

De szerintem ez a helyes válasz: senki nem tudja. Még a MAGUS szülőatyjai sem (főleg, hogy egyikük talán magával vitte az ő verzióját a sírba :(), mert senki nem akarja bezárni a történet végét - az a MAGUS végét is jelentené.

Lozartan kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Ez így nem igaz :D 

A csókmágia csupán azt írja, hogy az önkéntes csók olyan erős lesz, hogy ellenállásnak nincs helye!- azt nem írja, hogy az erősség nővekedne.

A kérdés, egyébként félrevezető (talán direkt :D ) mert semmi köze ehhez a mágiház a szépszégnek.

A megfejtés 19+k10 vagy ha hirtelen szájon csókolja akkor 19+TSZ azaz 10+k10

Én kifejezetten örülnék, hogyha egy ilyen nő rabszolgája lehetnék :D

 

 

Kate kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Nagyjából ugyanaz mint a sima hóhérokra, de kiemelek 3 különbséget:

Ruházkodás viselése: tetőtől talpig vörös ruhát kell viselnie.

 

A legtöbb hóhér gyógyíthat, shadoniak nem, kuruzslásnak tartják.

 

Shadoni hóhérók őrséget állnak éjszakánként, melyet 4 egyenlő részre osztanak. (Időtartalma változik, hiszen nyáron rövidebbek az éjszakák mint télen.)

 

Ezek törbénybe is iktatva vannak űgy tudom :)

 

 

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...