Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Con Salamander

Kalandozok.hu fórum-játék

Recommended Posts

Nem tudom következhetek-e, de ha igen, íme a következő kérdés:

Ki volt Myerra Valerys?

Mi volt a leghíresebb tette?

Hol halt meg ?

Három válasz együttes megoldása lesz a helyes ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
17 órával ezelőtt-kor Coryss írta:

Megvan, túl jól tudok kereseni. De  túl lusta vagyok kérdést kereseni. :D

De hol vannak a válaszaid? :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Bocsi lemaradt íme:

Mint például Myerra Valerys ereni boszorkány, aki 15 évesen ment férjhez először és 30 esztendős korára kereken 100 férjet „elfogyasztott”. Természetes halállal csak az első halt meg, a tőle örökölt vagyon láttán kapott vérszemet. Az Anublie-tóvidéken érte utol a végzet és a halott férjek miatt bosszúért lihegő sereg, melyet egy befolyásos erioni nemesember gyűjtött össze a Myerrát kutató hozzátartozókból. Szabályos csatába bonyolódtak az asszony testőreivel, aki végül törött bal kézzel, a saját Hasadékában lelte halálát.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Közzétéve: (szerkesztve)
On 2020. 06. 05. at 11:10-kor Coryss írta:

Mi az a Holdárnyék klán és hol van a székhelye?

Én is tudok keresni. :P

"A legkiterjedtebb törpe tolvajszervezet, ami a renegát törpék legnagyobb felszíni városában, Fazardban működik, Zakhul területén. Mint minden törpe tolvajszervezet, ez is a felszínen működik, és soha nem károsít meg törpéket. Soha nem tevékenykednek nyíltan, s bár szakmájukat a törpékre jellemző alapossággal űzik, gyakran valamely tisztességes mesterség álcája mögé bújnak, s még fajtársaik sincsenek tisztában, hogy a bizonyos kovács klán nem teljesen tisztességes munkából szerezte jövedelmét. Egymást bármilyen szorult helyzetben kisegítik, és szívesen kereskednek adatokkal is. Állítólag Zakrul mindenkori királya a klán feje és iányítója, persze titokban.

(Summarium, 107/2/2; Szürkecsuklyás, Északfölde)"

Szerkesztve ekkor: , Csupakosz által
Pontatlan idézet.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Jól van ok megkaptam :)

A válasz tökéletes. De most te jössz.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...