Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dungeons and Dragons - avagy a klasszikus fantasy fórumja


Recommended Posts

Ez nagyon jó :o

Persze a mágus átgondolatlan varázslatrendszere miatt kicsinyt problémásabb, de amúgy öletes és jó.

Amúgy én nem erre voltam kiváncsi, de ez is mindenképpen hasznos és érdekes. Nem ragaszkodom az eredeti varázslatokhoz az általánosaknál, inkább az érdekelne, az ilyen speckó dolgokat hogy vinnék át, például a domvik pap űber király híljét. Mer valahogy a kétféle heal spell (ugyanarra a szintre) az olyan furán veszi ki magát. De a fenti módszerrel például könnyen átvihető a tűzvarázsló például, szóval jó, tetszik :)

Link a hozzászóláshoz

 

 Üdv. Mindenkinek!

 Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez a topic 8 (!!!) éve behalt - legalábbis 2009-es az utolsó hozzászólás -, ezért most megpróbálkozom egy kis animálással! Szóval, 25 évvel ezelőtt, amikor még csak ismerkedtem a szerepjátékkal, éppen ezt a rendszert, vagyis az AD&D-t használtuk baráti társasággal, egészen a MAGUS megjelenéséig. Persze utána is játszottunk még párhuzamban ezzel a játékkal, és nekem mind a mai napig nagy kedvencem, a Kalandorok Krónikái mellett! Jól ismerem a hozzá készült világok többségét (Forgotten Realms, Dragonlance, Ravenloft), mégis az utóbbi az, amihez nemrégiben sikerült megszereznem a 2. kiadású dobozt. Ezzel el is érkeztem mondanivalóm lényegéhez. A fővárosi Kalandorok Társasága 2018 februárjában, immár 7. alkalommal hirdetett meg egy egynapos rendezvényt, játékot, amihez jómagam is készülök egy kalanddal, egyelőre "Agyarak és karmok" munkacímmel. Ha úgy istenigazából nekidurálom magam, viszonylag hamar elkészülök a történettel, viszont le is kéne tesztelni, még az "éles bevetés" előtt. Ezúton intézek minden kalandor lelkű társamhoz felhívást, hogy amennyiben kedvet érez egy remek kis horror-mesében részt venni játékosként, ne habozzon, küldjön nyugodtan Pszi üzenetet részemre. S ami még fontos, kizárólag asztali játékról lenne szó!

 Amber

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...