Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A valóság igazsága - Honnan jöttünk és kik vagyunk?


Recommended Posts

Tényleg pánikbeteg voltál? :shock:

Időnként magamon is hasonló tüneteket tapasztalok... Bár én csak rosszullétet meg hányást tudok előidézni, szívproblémákat azért nem, de azt elég gyakran... Az autogén tréning némileg segített, a kézfejemet például már a puszta gondolattal át tudom melegíteni, annak ellenére, hogy ennek így magában nem sok hasznát látom. :roll:

Ahogy nézem én még eléggé kezdeti stádiumban vagyok, de nem akarom, hogy tovább súlyosbodjon a helyzet. Te hogyan jutottál túl rajta?

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

D3ST: "buta isteni vízözönök" :?: :?: :?:

Már bocs, de hol olvastál te ilyet a HSZ-emben. Én a tudományosan elfogadott teóriát írtam, le amikor már nem is lehetne olyasmi amit írtál, mert addigra már nem lesz Föld (a Nap amikor elfogy benne a H megduzzad és elpusztítja).

Ha meg a Bibliára utaltál abban az van, hogy: 1-nem lesz többé vízözön, 2-nem világvége, hanem utolsó ítélet lesz.

R. Q. és D3ST: régi tan pl a gyógyítás, v. a gravitációs elmélet is. minden ismeretünket megfigyelések alapján szerrezzük, és azért mert erre nem mindenki képes attól az még lehet igaz. Azt meg ne mondja senki, hogy akkor miért nem tudja megmagyarázni a tudomány. A gravitációt sem tudják megmagyarázni, bár könnyű észlelhetősége miatt egész jól feltérképezték -bár még ez sem tökéletes -, magyarázatként még csak elméletek vannak, de még a közvetítő gavitronokat sem találták meg.

Amúgy az éteri szint létezésére már bizonyítékok is vannak, hogy csak a legismertebbet mondjam le tudják fényképezni (kirlain fénykép).

A jó és gonosz kérdésénél pedig arra lennék kiváncsi, hogy miért éppen ezek az általános értékrendek alakultak ki, amikor evolúciós értelemben sok ahelyett, hogy javítaná, inkább csökkenti az egyének és a faj fennmaradási esélyeit.

Andoron: Minden elismerésem a tiéd! Nem kis teljesítmény egy ilyen betegséget legyőzni sem, nemhogy még pozítív irányba is fordítottad. Ehez aztán kellhetett kitartás és lelkierő... A lényeg, hogy csodálom anit tettél.

Link a hozzászóláshoz

Táltos: amíg valamiről csk elméletek vannak és nincs pontos magyarázata, adig annak miért ne lehetne ellent mondani... Mi is ezt tesszük, ezért általános beszélgető a topic címe... én pl. nem mondom semmiről sem hogy igaz, sem hogy nem igaz, csak "vacilálok"... igaz, van amit tényleg nem hiszek, de TELJESEN nem utasítom el annak létezését, avagy igazságát, idővel ahogy az emberek is, azzal együtt az ember véleménye is változhat etc...

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

R. Q.: Ha így állsz hozzá a dolgokhoz, azzal teljesen egyetértek, és örülök neki. Én csak azt nem szeretném, ha valamit azért utasítanátok el, mert még nem bizonyított tudományosan, v. mert csak nem bírjátok elfogadni, hogy ilyen is lehet. A nyitottság nagyon fontos -Szerintem! Engem is meg lehet győzni ezeknek a dolgoknak a nemlétéről logikus érvekkel. :wink:

"A bizonyíték hiánya nem bizonyíték egy jelenség nem létére"

Én sem úgy kezdtem, hogy hallottam valahol ezekről, és megtettszett. Sok könyvet elolvastam: vallásokról, filozófiáról, tudományról és még sok minden másról, és kerestem, hogy hogyan egyezthetőek össze, és miben egyeznek. Úgy gondolom, hogy a régi "iránymutató" könyvek sok megfigyelés leszűréseként születtek, ahogy őseink felfedezték a világ dolgait. Ezért, ha több eltérő eredetü forrásban -amik nem nagyon lehettek kapcsolatban -azonosság van azt érdemes átgondolni. Ez egy kiskoromtól tartó folyamat volt.

Persze biztos alkat kérdése is, de én igyekszem nyitott maradni.

Üdvözlet, és jó elmélkedést mindenkinek! :)

Link a hozzászóláshoz

Szerintem minden lehetséges, ezért nemhiszek semmiben. Elfogadom hogy lehetsége s például Isten létezése is, de nem hisek benne, mert nincs rá indokom. Nagyon kevés olyan dolog van az életemben amiben egyértelműen hiszek azt is általában az álmaim alatt ismerem meg, és egy-egy reggel úgy ébredek hogy attól foga hiszek abban dolgoban. Ilyen például az is, hogy hiszek abban, hogy egyszer madj jobb világban fogunk élni. Talán nem mi, talán nem a gyerekeink é nem is az unokáink, de lehet hogy nem is az emberi faj! De egyszer eljön egy jobb világ, ha nem is a mi számunkra.

Link a hozzászóláshoz
Ilyen például az is, hogy hiszek abban, hogy egyszer madj jobb világban fogunk élni. Talán nem mi, talán nem a gyerekeink é nem is az unokáink, de lehet hogy nem is az emberi faj! De egyszer eljön egy jobb világ, ha nem is a mi számunkra.

na pl. ez is olyan dolog nekem amiben már nem hiszek, csupán reménykedek. de mint tudjuk 'a remény hal meg utoljára!'

az álmok nekem is sokat jelentenek, főleg miután eltávozott nagypapám, és álmomban elköszönt tőlem pont akkor... ilyen véletlen álom pedig NINCS! és abban is hiszek, hogy az álmoknak jelentésük van. az álom az agy szüleménye, az agy pedig abból alkotja amit érzékelünk, átélünk, felfogunk etc... érdekes dolog az emberi agy, s érdekes lenne egyszer kiismerni :roll:

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Kissé ugyan megkésve, de azért felteszem:

"Líthas!

Wow, emberek! Szikrákat látok!!! Avagy Palpatin-t idézve: "Jóól van! Jóóól van!" (és közben idétlen vigyor)

Venes: A Világ Végére gondoltatok?? Ha eljön, akkor az a ti hibátok lesz! :) Egyébként a Világ Végéhez azért egy kicsivel több kell, mint hogy arra gondolunk. Egyáltalán, mit értünk Világ Vége alatt, mert ha a vallási meg hasonló VV-re gondoltok, akkor ahhoz több kell, mint hit.

RQ: először azt hittem igazad van, aztán kicsit jobban belegondoltam. Ja, a jó és rossz fogalmát mi határozzuk meg. Hogy mi alapján? Az mellékes. Mindenkinek más az értékrendszere, másképpen ítél.

Link a hozzászóláshoz
Szerintem itt sem arról van szó, hogy 'jó és rossz' meganyagiasul... Egyszerűen van egy általános emberi jó-gonosz csoportosítás, és ált. ez alapján, ez után midnen ember saját magának megalkotja a saját jó-gonosz csoportosítását, és amikor szembekerül vele, akkor egyszerűen fizikálisan is megtapasztalhatja...

DARUN: neked ebből mi jön le??? mintha énis azt írtam volna hogy mki magában dönti el jó-és rossz fogalmát és csoportosításást, de akár akarod akár nem, akár egyet értessz vele akár nem, akkor is van egy általános megfogalmazása, 'csoportosítása' etc...

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Nah, az új fiú is szeretne hozzászólni ehez a gondolatok anyagisulnak dologhoz.

Hát nem találok jó szavakat. Először mondom az elméleti részt- Láttátok A Gömb című filmet? Arról szól, hogy a tenger alatt találnak egy olyan szerkezetet, ami valóra váltja az emberek álmait és rémálmait. Tehát azt, amire gondolnak. A film nagyon jól érzékeltette szerintem az emberi fantáziát. Aki jár a gömbben annak valóra válnak a gondolatai. Az eredmény egy rémálom lett. Voltak persze szép dolgok is, de az jött le belőle, hogy az ember félelmei erősebbek a vágyainál. Nem tudom, hogy a valóságban ez hogy van. De nem ez a lényeg. Ha tényleg valóra válna amit gondolunk, már akkor eljött volna a világvége, amikor az első gondolatok szikrája megfogant nem az emberben, hanem az öntudattal rendelkező állatokban.

Most pedig a technikai rész. Nah félelemből anyag. Jah hogy a félelem energia? Ezt nem tudom hogy sikerült kitalálni. A félelem biokémiai reakciók összessége, ami az agyunkban megy végbe, és nem máshol. De mindegy. Tegyük fel, hogy a félelem energia. Nah akkor ez hogy anyagiasul? Mert erre minimum egy részecskegyorsítóra lenne szükségnk, ami ezredfoknyi pontossággal ütközteti a félelem kvantumokat. Azt meg feltételezm, hogy ilyennel egyikőtök sem rendelkezik a fejében ugye?

Nah a jó és rosz fogalmát illetően jórész egyetértek RQ-val, és d3st-vel. Egyetemes jó és rossz szerintem simán nincs. Egy fogalom. A fogalmakat az ember alkotja, mi meg buták vagyunk ahhoz, hogy egyetemes fogalmakat alkossunk.

Hú álmos vagyok.

Link a hozzászóláshoz
Nah, az új fiú is szeretne hozzászólni ehez a gondolatok anyagisulnak dologhoz.

Hát nem találok jó szavakat. Először mondom az elméleti részt- Láttátok A Gömb című filmet? Arról szól, hogy a tenger alatt találnak egy olyan szerkezetet, ami valóra váltja az emberek álmait és rémálmait. Tehát azt, amire gondolnak. A film nagyon jól érzékeltette szerintem az emberi fantáziát. Aki jár a gömbben annak valóra válnak a gondolatai. Az eredmény egy rémálom lett. Voltak persze szép dolgok is, de az jött le belőle, hogy az ember félelmei erősebbek a vágyainál. Nem tudom, hogy a valóságban ez hogy van. De nem ez a lényeg. Ha tényleg valóra válna amit gondolunk, már akkor eljött volna a világvége, amikor az első gondolatok szikrája megfogant nem az emberben, hanem az öntudattal rendelkező állatokban.

Most pedig a technikai rész. Nah félelemből anyag. Jah hogy a félelem energia? Ezt nem tudom hogy sikerült kitalálni. A félelem biokémiai reakciók összessége, ami az agyunkban megy végbe, és nem máshol. De mindegy. Tegyük fel, hogy a félelem energia. Nah akkor ez hogy anyagiasul? Mert erre minimum egy részecskegyorsítóra lenne szükségnk, ami ezredfoknyi pontossággal ütközteti a félelem kvantumokat. Azt meg feltételezm, hogy ilyennel egyikőtök sem rendelkezik a fejében ugye?

Nah a jó és rosz fogalmát illetően jórész egyetértek RQ-val, és d3st-vel. Egyetemes jó és rossz szerintem simán nincs. Egy fogalom. A fogalmakat az ember alkotja, mi meg buták vagyunk ahhoz, hogy egyetemes fogalmakat alkossunk.

Hú álmos vagyok.

Először is: Szia 'új fiú', Üdv néked Segitta!

Segitta, én láttam A Gömböt, bár nagyon régen. Igen az emberek

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok! Sajna már nincs számtech órám és kevesebbet tudok itt lenni.

Eleinor: Ez tényleg így működik. Emlékszel, múltkor írtam az elementárokról. Ha megalkotsz valamilyen gondolatot, illetve azt felerősíted vagy az akaratod, vagy az érzéseid által azok egy tudattal nem rendelkező energialénnyé alakulnak. Õk nem tudják, hogy jók vagy rosszak, olyanok,amilyennek te megalkotod. Ezek életben akarnak maradni és táplálkoznak. Úgy hogy beolvadnak az aurádba és ezálal a saját lényegüknek megfelelő vagy éppen velük kapcsolatos érzéseidet hozzák előtérbe. Minél többet gondolsz rájuk, annál erősebbek, és annál nehezebb legyengíteni őket. Amíg nem gondolsz rájuk gyengülnek. Ezek az elementárok független lények és azokban a szituációkban és személyeknél megtalálhatók, akikkel ők kapcsolatosak.

Mindenkiben megpróbálnak megkötődni, de csak az arra hajlamos lelki állapotú, és körülményű emberek teszik sajátjukká és erősítik őket.

A MÉMek példájával jól el volt magyarázva egy nemrégi linkben.

A világvégéhez kevés az energiája ezeknek a lényeknek, de kellő akaratösszpontosulás előidézhetne elviekben katasztrófákat. Ez eseben viszont a mi Földünk kell megtisztítsa magát saját döntésből, az égiek jóváhagyásával.

Táltos: A mentálsíkon hozod létre, az asztrálsíkon halad át és így lesz hatással az anyagi világra. A gondolat teremt, az érzelem erősít, a kész ideában (éter) formázódik meg az elemekből a megnyilvánulás anyagi természete.

Egyébként jó amit mondtál. (Kirlián féle foto...bocs hogy mindent kijavítok neked, de nagyon büszke vagyok rád, hogy ilyen irányultságú vagy.

Nincs jó és rossz, csak igaz és hamis. Azért van jó és rossz, mert megítéled. De az ítélet nem szükségszerű, csak az adott dolog számodra várható következményei alapján a pillanatnyi tudásoddal, éréseiddel eldöntöd, hogy az számodra hasznos,vagy káros. Manapság inkább, hogy az kényelmes, vagy nem kényelmes.

Mondok egy topicba vágó példát. Isten először megteremtette az angyalokat. Sátán is angyal volt, tehát tökéletes szeretet volt benne, és tudta, hogy Isten a lehetséges legjobbat akarja.

Hogyan tehetett volna hát olyat, ami bárkinek is "rossz"? Sehogy. Õ szerette Istent és lehetőséget adott neki a tanulásra. Szerette társait is, mert tudta, hogy a Teremtőhöz való visszatérés öröme kárpótolja őket szenvedéseikért. Amit pedig megtudtak e lények magukról, tehát Istenről, azt hasznosítani tudja Isten a fejlődésében.

Link a hozzászóláshoz

Örülök annak ami kikeveredett ebből a témából. Különösen örülök annak ,amit Takeda írt. Egy biztos: mostanában "túl" sok minden történt úgy ahogy gondoltam, vagy szerettem volna. Jó és rossz is egyformán.A véletlenekben nem hiszek, rajtam kívül álló, nem közvetlenül tőlem függő dolgok alakultak "kísértetiesen":roll:... Azt a MÉMes fejtegetést nem olvastam végig...bevallom feladtam...kissé "zavaros" volt nekem :roll:

Riyena Quarrath:

...ha már meguntunk egy témát,
lehetőségünk van feldobni egy másikat :) Hát rajta ! :wink:

Üdv. Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Jogos hogy nem hallottál róluk, mert e kifejezés, csak egy nemrégi pszichológiai konferencián elhangzott összefüggések által meghatározott jelenség elnevezése, és egyenlőre kb az az írás tartalmazza, amit belinkeltek (talán Warlock) pár oldallal ezelőtt.

A MÉMek a fentebb kifejtett elementárok tudományos megfelelői részben.

Ezek gondolatformák, amelyeket élőlényekként kezelve azzal táplálkoznak hogy folyamatosan rajtuk jártatjuk a gondolatainkat, így maradnak életben. Ezzel kiszorítják a többi gondolatot önmaguk érdekében. Blokkolják, zavarják a gondolkodást, ha velük ellentétes, vagy nem egyező más mémekkel találkozunk.

Egyes filozófiai nézetek, közösségek azonos elvei pedig mémkomplexumok... ha elkezdett érdekelni mi ez, olvasd el a cikket...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Takeda! Szeretném a segítségedet kérni -és mindenki másét is aki tud.

Nemrég vitába keveredtem egy tiszta hitű keresztény barátommal, a biblia megbizhatóságával kapcsolatban. Főleg a világ teremtését elemeztük, és én tudományos érveket hoztam fel (csillagászat, evolúció, ...) és azt mondtam, hogy a biblia átvitt értelemben értendő, nem szó szerint. Előadtam, hogy az élet létrejöttének és fejlődésének a valószínüsége milyen kicsi, és hogy mégis létrejött az Isten csodája. Õ viszont ellent mondott ennek: szerinte a végtelen és hatalmas Istennek nincs szüksége ilyen módszerekre, és a biblia minden szavában igaz, hiszen Isten sugallataira születtek. Az evolúció megcáfolására mutatott néhány dolgot az interneten, és egyáltalán nem logikátlanul, nagyrészt tudományosan voltak elmondva a dolgok. Bizonyos regények (Peretti könyvei) hatására már egy ideje kéttségek közt vagyok, és ezek most újra előjöttek.

Amikor legközelebb a könyvtárban jártam -Rudolf Steiner könyveket kivenni a tanulmányaimhoz - találtam egy érdekes könyvet: "A Spiritualizmus Fertőjében" címmel. Egyáltalán nem kerestem ilyesmit csak véletlenül észrevettem, talán ilyen az Isteni gondviselés.

:!: Tehát a nagy Kérdés :!: :

:arrow: Vagy elfogadom biblia igazát -amit a beteljesült jóslatok állítólag igazolnak - és elfogadom, hogy minden egyéb "szellemtudományos" dolog -mint például a szellemek, a médiumok, a reinkarnáció, ...- mind csak a bukott angyalok megtévestésen alapuló módszere arra, hogy eltávolítsanak minket Istentől.

:arrow: Vagy elfogadom a szellemi fejlődés rendszerét amelyet Isten a mi megjobbításunkra alakított ki. (gondolom nem kell magyaráznom, hogy mire gondolok)

Kiváncsi vagyok a véleményedre, már csak azért is, mert mint írtad te ezeket a jelenségeket saját bőrödön tapasztaltad.

Előre is köszi a segítségeteket. Üdvözlet az útkeresésből!

Link a hozzászóláshoz

Táltos barátom te még megmenthető vagy!

3. variáció: Nem istentől ered az élet. :twisted:

Tudom elég sok ember van itt, akit ez talán mellbedöfésként ér, de azt hiszem lassan megállapodok ennél az elméletnél.

"Előadtam, hogy az élet létrejöttének és fejlődésének a valószínüsége milyen kicsi, és hogy mégis létrejött az Isten csodája"

Na hát itt nem bírtam megállni, hogy ne mondjak valamit. Ha belegondolsz a világegyetem eddigi 15 milliárd éve alatt az lenne a valószínűtlen, hogy sehol sem alakul ki az élet. Jah és ismereteim szerint az általunk belátható Univerzumban szármilliárd galaxis van. De ez csak az, amit mondjuk ki, kezdetleges távcsöveinkkel belátunk. És persze mondanom sem kell, hogy mennyi bolygó lehet ebben a százmilliárd galaxisban.

Szóval, elég egoista dolog lenne kijelenteni, hogy a Föld a "kiválasztott". Amit nem látunk nem jelenti azt, hogy nincs is. Tehát szerintem bőven kialakulhatott a Földön az élet, a valószínűsége simán meg volt, sőt szinte lehetetlen, hogy ne létezzen élet a Földön kívül. Azt nem mondom, hogy értelmes élet, hanem mondjuk egysejtűek. Az egysejtűekből kialakuló értelmes élet pedig csak idő kérdése. az igaz, hogy sok idő.

Link a hozzászóláshoz

Segitta hozzászólásának első mondatán kételkedni támad kedvem...

Táltos... menthető vagy e? Nem tudom.... pillanatnyilag még mindig egy olyan szinten látlak ahonnan vagy nincs felébredés, vagy pedig igen hosszú időt igényelne, de én inkább lehetetlennek tartom az észheztérésed mint lehetségesnek, de nem baj, mindenki rontsa el a saját életét nyugodtan ^^ jogotok van hozzá! (Erre az is enged következtetni, hogy Takedát hívod segítségül, aki kétségtelenül egy menthetetlen ember, ki szinte minden bizonnyal egy mesevilágban fog élni és meghalni)

Annyit biztosan állíthatok: az élet nem istentől ered, a bibliát nem hogy nem szó szerint, de sehogy nem kell értelmezni, még mesének is rossz, nem úgy, mint pld a görög mitológia.

Link a hozzászóláshoz

Hali emberek... huhh de régen írtam ide is... Táltos azonban megint felébresztette bennem az éhséget, hogy megosszam véleményem veletek... úgy hiszem hogy jópáran tudják, h én mennyire vagyok d3st ellentéte, mondjuk nagyon, de ez lényegtelen...

szvsz a Bibliában foglaltak mindenképpen igazak, de az ott leírt gondolatok mind Istentől származnak... namármost szerintem egy emberi elme (bocsi Takeda, ha ezzel ellent mondok az elképzeléseidnek) nem lehet képes felfogni Isten nagyságát és semmit, amit Isten valahogy elképzel, maximum annak szegényes változatában...

nah ebből következik, hogy az a feltevés, hogy Isten 7 nap, azaz 6+1 nap alatt teremtette a világot, helyes... csak ezek a napok Isten napjai, amik nekünk, lévén hogy Isten örökkévaló, sokkal hosszabb időt ölelnek fel... mondjuk annyi időt, ami a világ keletkezésétől egész a jelenig, vagy legalább is a zsidók kivonulásáig érthető...

ugyanehez kapcsolódik a katolikus egyház "gazdagsága", amit ugye a reformátorok oly nagy zeretettel támadtak/támadnak... szerintem Isten nagyságához mérten még így is szinte kopár egy-egy bazilika vagy dóm, még ha nekünk hatalmasnak és gyönyörűen feldíszítettnek tűnik...

remélem érthető voltam,

LR valék

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Takeda: nincs igaz és hamis! Mint ahogy jó és rossz sincsen! Minden relatív. És én nem tanultam hittant, mert "mocskos" pogány kutya vagyok (és nem szégyellem) de Isten nem a sátánt teremtette, hanem Lucifert. Õ volt angyal és belőle lett az első "ördög". Kövezzetek meg, ha tévedek! Sátán csak a mesékben meg a hülye South Park-ban van! Ami a betegségeket illeti, ez is valóban igaz. Ezt tudom, mert az elmúlt két évben elég sokat foglalkoztam a témával és tapasztalatom is akadt bőven. Főleg az utóbbi időben.

Segitta: Isten hozott köztünk! Engedd meg, hogy egyből beléd is kössek. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy elhiszem a Bibliás (szerintem) "marhaságot". Mert nem hiszem el! De ugyanakkor nem ítélek el másokta azért, mert hisznek benne. Õk meg nem fogadják el az én hitemet. Ez a hit lényege! Mindenkinek meg van a sajátja, és ezt senkitől nem szabad elvenni! El kell fogadni pl. hogy Táltos ebben hisz. Én elfogadom az ő vallását. Persze belekötök, ha nem tetszik valami, vagy nem értek egyet, de attól még nem fogom azt mondani, hogy te hülye vagy, mert baromságokban hiszel. Nem! "Mindenkinek a saját hite szerint..."

Link a hozzászóláshoz

Sajnálom Darun, de úgy látom vagy nem olvastad el rendesen a hozzászólásomat, vagy nagyon félreértettél. Azt írtam, hogy Táltos szerintem megmenthető. Ezzel nem azt mondtam, hogy Táltos hülye, azt pedig végképp nem mondtam, hogy elítélem őt.

Fogadjam el a gondolkodásmódját? Tehát hagyjam rá, hogy mit hogy gondol. Ennyi erővel ne beszélgessünk, ne vitatkozzunk, hanem fogadjuk el egymást szőröstől-bőröstől. Nem. Azért van szánk, hogy beszélni tudjunk, és egymással információt osszunk meg, ezáltal tanulva a másiktól és tanítva a másikat. Ha ő is elfogad engem és én is elfogadom őt, akkor nincs szükség arra, hogy megosszuk egymás gondolatait.

Link a hozzászóláshoz

Segitta gondolkodásmenete ott van!

Annyit Darunéhoz hadd fűzzek hozzá, hogy a hit lényege, hogy támaszt nyújtson, hogy kihasználjon, hogy hazudjon! Darun és a többiek hite közt az a különbség, hogy Darun közelebb áll a valósághoz, mint Táltos, Takeda, etc. mert Darun inkűbb csak pajzsként tartja maga elé Dartont (ha jól vettem le), de mások pedig egy mézeskalács házat építenek belőle, ami előbb utóbb a fejükre roskad a nap tüze alatt és ott fognak alatta megfulladni...

Néha kicsit arrogáns tudok lenni, amikor az emberek a teljesen szembeötlő hülyeségeikkel felidegesítenek. Ez történik akkor is amikor a bibliáról, meg a vallásról van szó. És ha ezt valaki sértőnek találná, akkor tartsa szem előtt, hogy az én kis szívembe ugyanúgy beleváj amikor ezekről beszélni hallom őket, mint nektek, amikor én utána hurrogásba, ha nem jobban.

Link a hozzászóláshoz
RQ: bocs a múltkoriért, tudom, mostanában indokolatlanul sokat bántottalak. Pedíg nincs ellened semmi kifogásom, csak valahogy így jött össze. Még egyszer bocsi!

Darun: no prob. Rajtam töltheted, max visszavágok... Ha van kedvem. Addig jó amíg nincs :)

d3st: benned aztán van szufla! csak így tovább! :D

Üdv!

Még egyszer bocsánat Takedától, Daruntól, és azoktól akik a valóság igazsága c. topicot gyakran használják/olvasák, de kénytelen vagyok megint írni ide off-ot.

Kedves Riyena Quarrath!

Az utóbbi időben körülbelül 10x lett elmondva (még ebben a topicban is többször), hogy ha már hozzászólást írsz, akkor témába írj. Ennek mi köze van a valóság igazsága topichoz?

Nem törlöm ki, marad már azért is, de mostantól indoklás nélkül törölve lesz olyan hozzászólásod, ami még messziről sem érinti a témát, értelmetlen, stb.

Nem azt mondom, hogy amit írsz, azzal van a baj. Hanem azzal, hogy ezeket miért nem privátba írod nekik? Aki a valóság igazságát olvasni akarja, az nem erre kíváncsi.

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...