Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A valóság igazsága - Honnan jöttünk és kik vagyunk?


Recommended Posts

Hello!

Bevallom nem vagyok éppen túl rendszeres fórumozó mivel nincs otthon :cry: internet viszont ez a téma: Kik vagyunk? Honnan jöttünk? mindig is érdekelt.

Atlantisszal kapcsolatban ha fel fedeznék és meghatároznák valóban rettenetesen sok informácío látna napvilágot.

Egyéb iránt én régebben olyat halottam, hogy Alexandria régebbi elővárosát tartják Atlantisznak, ami valóban elsüllyedt.

Egyébként a történelem eltitkolásának egy másik példája mit engednek feltárni és miből lehet tárgyi bizonyíték. Alexandria mellett teljes Necropolist találtak ám a régészek nem tárhatták fel eléggé mivel ott autópálya épül(t). Nemtudom mennyire aktuális már sajnos.

A történelemnek megvan az a problémája, hogy sajnos szűken látunk Európában. pl.: Kína Japán a világ jövőbeli vezető hatalmainak történelméről pár szó esik a tankönyvekben legalábbis középiskolában.

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Félelmetesen érdekes a Debrecen Ezoterikus térképe és címere c. kiadvány Héty Pétertől. Nagyon tiszta az analógia a merkúrbot-emberi energiarendszer és a villamosvonal között. Ajánlom mindenkinek (főleg ugye a Debrecenieknek) hogy a saját városában is meglássa az adott helyszínek adott természetét. (Ha igénylitek fölteszem a netre..)

Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok minden kedves olvasónak és résztvevőnek!

Link a hozzászóláshoz

Figyu már: Ti hogy döntitek el hogy van e valamire szükségetek, vagy nincs?

Több dolog miatt is, de például, itt vagyok egy koliban és egy csomó emberrel nem szoktam beszélgetni, mert egyrészt nem csinálunk együtt semmit, (néhány bulin kívül) másrészt nem érdekel az ami őket érdekli, másrész el sem merem mondani mi érdekel engem, mert aztán először magyaráznom kell félóráig, és végül kiderül, hogy félreértették és mégha nem is nem szólnak hozzá semmit. Volt mikor 1-2 embert Tai Chizni tanítottam az okés, de unok elmenni sörözni semmmiről beszélgetni.

Mindelhol máshol én szervezem a legtöbb dolgot de akárhol vagyok koliban nagyrészt egyedül akarok lenni mint otthon, mint egy elf. (itt ez a döntés)

Jah..és még fák sincsenek :evil: ...

/Most ilyen személyes dumálást szeretnék/

2: Ismeri valaki az agykontrolos villámolvasást?

Link a hozzászóláshoz

Én! :mrgreen:

Megvan itthon a könyv. Nézegettem, próbálgattam, aztán úgy döntöttem, nem éri meg. Nekiálltam fotóolvasni egy NG magazint, de a nyolcvanadik oldal környékén már nagyon-nagyon untam a fókuszálatlan lapozgatást. :D Nekem tökéletesen megfelel a jelenlegi olvasási sebességem is. Na persze tanuláskor nem jönne rosszul, de azért meg lehet lenni nélküle.

Ami az agykontrollt illeti, voltam tanfolyamon, időnként használom is. Úgy tapasztaltam, jó hatással van rám, de sajnos lusta vagyok nap mint nap dolgozni vele.

Link a hozzászóláshoz

Udv Takeda!

Nos hosszu pihenom utan visszatertem h irjak ide, forumra.

Hat , hol iskezdjem?

Nos, nemtudom Temennyit tudsz errol az angyalkommunikaciorol...

Mert elegge erdekel engem.Sokat foglalkoztam angyalok kutatasaval es a fellelheto iromanyokkal,amik a Katolikus Egyhaz konyvtaraban elofordulnak.

DE!! Sajnos en csak eddig egyoldaluan lattamadolgokat es szeretnem kiegesziteni .

Milyen hatassal es megjelenessel mutatkoztak meg az angyalok a tobbi kulturaban?

Kik tisztelik jobban az angyalokat? Van egyatalan angyal vallas?

mert ezt a Katolikus egyhaz dogmai szerint tilos,de hat azert en megkerdezem :D !

Elore is koszonom a valaszt!

Troll

Link a hozzászóláshoz

Angyalok ugyebár többfélék vannak. Most azokat hívjuk leginkább így akik Istent képviselve cselekszenek, de általában szellemlények sokfélék vannak és nem mindíg akarták vagy tudták a régiek megkülönböztetni őket. Azt ugye tudod hogy a daemon a görög nyelvben a héberek általi használat előtt szándéktól függetlenül isteni hatalmú lényt jelölt, és a héberek szűkítették e szó jelentéskörét a gonosz szellemekre, (ezekbe a holtak szellemei nem tartoznak bele, mert az mindenhol külön kategória)

A sumereknél egyszerűen anunakik voltak e lények és nem tudták jó vagy rossz szándékú éppen, kivéve ha ismerték valamennyire.

A tibeti vallások tipikusan a rossz szellemek kiengesztelését célozták (szvsz), (mint a magusban-az a jó ha Kauroku a sárkányisten elfordítja tekintetét rólam)

A mai szóhasználat szerinti angyalokat fölösleges imádni, mivel Istent képviselik és ha Istent áldod, akkor az angyalok által kapsz Istentől segítséget (szimbólikusan leírva) az angyalokat kérheted hatáskörük szerint, hogy segítsenek neked, és ez azért jó, mert soha nem fogják az egyéni lelked érdekeit szolgálni, hanem ahhoz segítenek mindíg hozzá, ami a lelked fejlődéséhez a leghasznosabb, míg más szellemek hajlandók megtenni a karmád (v. sorsod)szempontjából hátrányos dolgokat is.

Most sietek, örülök hogy írtál! Hi!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...