Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ars Magica - Legendák Európája


Recommended Posts

Sziasztok!

Nekem csak a magyar alapkönyv van meg, de azzal nagyon meg vagyok elégedve. A tudatlanság ugye ;) Aktívan szoktuk még forgatni a történelmi lexikonokat az évszámokért, amikor a domíniumot építjük és a történelmi atlaszokat, amikor elhelyezzük a Földgolyón. Ezért születik hozzá kevés kieg, mert minden háttéranyag már eleve elérhető.

Link a hozzászóláshoz
Minden az Ars Magica-val kapcsolatban.

Elég elszomorító lenne, hogy ennyire nem írnak ide a fórumba, ha nem tudnám, hogy én rendszeresen játszom AM-et (a kedvencem) és én sem írok ide...

De mi lehet az oka?

Talán úgy gondolom, nincs is igazán róla beszélnivaló

Van aki beszél róla, van aki játsza :D

(Ez a nagyképűnek tűnő szöveg itt fenn csak poén)

Tehát a kérdésem: Miért nem ír ide senki???

SAS

Link a hozzászóláshoz

Hát akkor írjatok az Ars Magicáról ti, akik értői vagytok a játéknak. Engem érdekel. Emlékszel Nefi, még vagy egy éve megnéztem a mágiarendszert, meg azúta is szoktam Hermész triszmegisztoszt olvasni, meg talán középkori töriben is jó vagyok (mágiatörténetben is) úgyhogy... már csak azt nem tudom késsel vagy kanállal kell inni a játékot...

Én szívesen olvasom gondolataitokat.

Link a hozzászóláshoz

Helóó!

Lehet hogy most nagyon csíra vagyok, de nekem megvan a könyv (meséltek róla és megtetszett), szóval nekem megvan, de egy betűt nem értek belőle... Légyszi valamivel segítsetek, hogy mit olvassak, hogy felfogjam egyáltalán hogy miről van szó, mert elkeztem az elején, de az első 3 fejezet után sem jött a megvilágosodás...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...