Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

Game of Thrones - sorozat - SPOILERS!

Recommended Posts

Kérdés: Arynak honnan van mithrillje? Es mi az pontosan?

SPOILER (1.-4. évad)

Ha a vaspénzre gondolsz, akkor asszem az egyik előző évadban kapta az arcnélküli embertől, aki Braavos-ból származott. Ugyanonnan, ahonnan a hajóskapitány származik, és ahova most a 4. évad végén Arya tart a hajóval.

Megjegyzés: szintén Braavos-ból származott a volt kardmestere, aki "táncolni" tanította az 1. évadban, emiatt van az, hogy Arya bár még sosem volt Braavos-ban, már több szálon is kötődik hozzá.

A könyveket nem olvastam, ezek az infók a sorozat korábbi évadjaiból valók, fogalmam sincs mennyire van szinkronban a regényekkel.

/SPOILER

Szerkesztve ekkor: , TAO által

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

SPOILER s04e10

Ez teljesen könyvhű (az odavezető utat viszont alaposan átvariálták, de itt kivételesen előnyére, az a Brienne féle találkozás nagyon jó hozzáadás volt, ahhoz képest, hogy a könyvben Brienne csak másfél köteten keresztül bolyong és nem talál semmit). Viszont az Braavos.

Szerkesztve ekkor: , tetra által

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Amikor John felkapja a valerian steel sword-ot aztan megvedi magat a undead walkertol.

Na, most jutottam el addig a részig. Az a saját kardja, amit Mormonttól kapott. Pár frame erejéig látszik a marolatgomb, amikor felveszi. Longclaw. Eredetileg medvés markolata volt, de neki csináltattak farkasost.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Érdekes, hogy kivágtak belőle egy csomó részt, mert ugye rohadt nagy könyvek nem férnek bele... aztán feltöltötték filler jelenetekkel.

Minden könyvalapú sorozat halála, amikor elfogy a könyv vagy a rendezők nagyon eltérnek tőle. Dexter, True Blood, még sorolhatnám. Hát ez ilyen. Az előnye a sorozatnak, hogy kaptunk arcokat a karakterekhez, sokat eltaláltak a castingon.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ez még egy profinak is sokáig tart. Amatőrként 1-1 kép legalább 2-3 nap munka, ahogy a lépéseket néztem a tutorialban. Ráadásul egy tonna olyan megoldást használ csuklóból a srác, amiket nekünk hetekig kellene nyomozni és próbálgatni, hogy egyszer jól sikerüljön... De hajrá, el kell ismerni, hogy gyönyörűek a képek. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv.

Á, pont a Trónok harca nagy kedvenc. Alig várom már a következő évadját. Örülnék,ha már nem halnának meg emberek, mert egy rész alatt annyi hullott ki, hogy Dunát-Tiszát lehet vele rekeszteni. És olyanok is, akik szerintem nem érdemelték meg a halál kegyetlen verzióit. Gondoltam magamba, ha megint ennyi emberkét kinyír ez a Martin, én úgykipufogóján rúgom, hogy nem talál magára  :D Vannak köztük olyan szereplők, akiket kedvelek, s örülnék ha jobb irányba haladna sorsuk, de olyanok is akiket kevésbé, mégis hozzájárultak a történet izgalmas, lehengerlő fordulatjaihoz. Hát, őértük jó keresztyénként, imádkozom, hogy életükben megleljék a békét :D Ám olyan is volt, akit úgy ráncba szedtem volna egy gumihusánggal csapkodva, hogy végre szedje már össze magát, álljon a sarkára, s vegye fel a harcot a jó ügy érdekében :) Így a sorozat tiszteletére, Trónok harca képekből válogatom a borítóképemet a facebook-on, melyet kb hetente váltok más-más filmbéli képekkel :) :zsur:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
On 2014. 09. 07. at 20:19-kor Daru írta:

Térd csapkodós, sírva röhögős. :szivott:

Daru, ez tényleg jó.Bár nem értettem mit beszéltek, de elég sokat mondott az összkép, jó összevágás, akárki csinálta. "Lájkolnám" (a csillagocska odarittyentése), de most megint nem engedi a rendszer, úgyhogy most csak szóban adok rá lájkot :) Tessék, ez már közelít egy lájkhoz :viragos:

És már kétszer is végignéztem a filmeket, bár másodjára volt egy rész amit kihagytam, szándékosan. Azt nagyon kegyetlennek tartottam, elsőre meg is könnyeztem. Azt még egyszer meg nem nézem.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Betöltés...

• Új...