Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Meselo: Con Salamander - Rendszer es vilag: M.A.G.U.S.


Recommended Posts

Sziasztok!

Én egy alternatív MAGUS-mesével készülnék, melyben a karakterek olyan emberek bőrébe bújhatnak, akik ugyan világjárásra adták a fejüket, képességeik, ismereteik azonban messze elmaradnak egy kalandozóétól.

Várom a jelentkezőket, akár itt, akár psziben, akár e-mailben.

Előre elkészített karakterek lesznek, de néhány ponton azért a játékosi fantáziára fogom bízni a dolgot, tehát úgymond keretet adok, az apróságokat ti magatok találjátok ki!

Elöljáróban, hogy mire számíthattok (a változtatás jogát fenntartom, de a lényeg érthető):

- Riegoyi csatornatisztító

- Edorli lótolvaj

- Írástudatlan nomád futár

- Szökött obsor

- Kitagadott shadoni kisnemes

- Próbán elbukott barbár

4-6 játékosnak mesélnék.

Eddigi játékosok:

- Kapi

- Ulmi

- ? Frosty ?

-

Szerkesztve ekkor: , Con Salamander által
Link a hozzászóláshoz

Engem érdekelne. +info: péntek 18h - szombat 08h között meló miatt nem leszek a táborban. :(

Igazából mindegyik szimpatikus, bár a próbán elbukott barbár és a kitagadott kisnemes kommersznek tűnik, de ettől független bármelyik jöhet. Mondjuk a csatorna/latrina tisztító erős favorit.

Kapi voltam

Szerkesztve ekkor: , beeksz által
Link a hozzászóláshoz
Sziasztok!

Én egy alternatív MAGUS-mesével készülnék, melyben a karakterek olyan emberek bőrébe bújhatnak, akik ugyan világjárásra adták a fejüket, képességeik, ismereteik azonban messze elmaradnak egy kalandozóétól.

Várom a jelentkezőket, akár itt, akár psziben, akár e-mailben.

Előre elkészített karakterek lesznek, de néhány ponton azért a játékosi fantáziára fogom bízni a dolgot, tehát úgymond keretet adok, az apróságokat ti magatok találjátok ki!

Elöljáróban, hogy mire számíthattok (a változtatás jogát fenntartom, de a lényeg érthető):

- Riegoyi csatornatisztító

- Edorli lótolvaj

- Írástudatlan nomád futár

- Szökött obsor

- Kitagadott shadoni kisnemes

- Próbán elbukott barbár

4-6 játékosnak mesélnék.

Eddigi játékosok:

- Kapi

- Ulmi

-

-

Nem kötözködni vagy trollkodni akarok, csupáncsak röviden kifejteni a véleményemet:

NEM túl izgalmas lúzerek bőrébe bújni. Miért nem mesélsz inkább egy magas tapasztalati szintű partinak? Ilyet sehol nem látni érdekes módon (semelyik versenyen). Teszem fel 15. tsz-en. Szívesebben bújnék egy Tier Nan Gorduin bőrébe inkább, mint egy bukott vagy kitagadott sehonnai bitangéba. Nyilván akkor ez nem az én partim lesz, konstatáltam, tehát téma lezárva. :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Nem szeretnék én sem kötözködni, de ha megválaszolod a saját kérdésedet, miért teszed fel? :)

Ilyen játékban én már játszottam, sőt, már meséltem is, és tényleg jól sült el, azonban többünknek ez már lejárt lemez, ezért választottam most ezt a végletet.

Egyébként, ha nem lesz meg a játékos-létszám, és te lejössz a táborba, szívesen mesélek úgy a csapatnak, hogy te egy epikus hős bőrébe bújsz... Meglátjuk, mi sül ki belőle ;)

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Nem szeretnék én sem kötözködni, de ha megválaszolod a saját kérdésedet, miért teszed fel? :)

Ilyen játékban én már játszottam, sőt, már meséltem is, és tényleg jól sült el, azonban többünknek ez már lejárt lemez, ezért választottam most ezt a végletet.

Egyébként, ha nem lesz meg a játékos-létszám, és te lejössz a táborba, szívesen mesélek úgy a csapatnak, hogy te egy epikus hős bőrébe bújsz... Meglátjuk, mi sül ki belőle ;)

Egy kérdést tettem fel, arra most válaszoltál, a többi csak önző fröcsögés volt részemről. :)

Közben átértékeltem magamban a dolgot és szerepjáték szempontjából a te felvetésed valóban több lehetőséget rejthet magában.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Úgy gondolom egyébként, hogy nem csak hősök mennek Ynev földjén sem világot látni. Egy ilyen személy, aki kevésbé bízhat képességeiben vagy képzettségeiben sokkal inkább a tapasztalat, a józan ész az, ami diktálhat egy játék során, és pl. egy olyan helyzet, mely a kalandozók esetén szinte biztosan harcba torkollana pl. valami becsületsértés jogán, itt egészen más eredménnyel járhat, ilyet még nem meséltem. Olyanban már játszottam, ahol szintén nem a kalandozó-oldalon voltak a karakterek, hanem egy város vezetésében, pont a kalandozók ellen, az is rendkívül érdekes volt (köszi Sir Thomas :)), részben az adta az ötletet.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Lozartan végül MG-nél fog játszani. Szerintem a táborban is lesznek további jelentkezők, úgyhogy én nem tartok tőle, hogy ez elmaradna. Viszont a karakterek esetében opciót ajánlok: Ha van ötletetek, teljes egészében is kidolgozhatjátok a karaktert, és utána átbeszéljük a dolgot, illetve ha választanátok a fenti listából egyet, akkor az alapokat kidolgozom én, és átküldöm azokat nektek.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Csodák csodája, de idő előtt kiküldtem a három alapkoncepciót, Kapinak és FROSTYnak psziben, Ulminak e-mailben. Ezek csak koncepciók, ha elfogadjátok őket, szívesen beleillesztem őket én egy karakterlapba, feltüntetve ott, hogy miből mennyi van még szabadon... Illetve az előtörténetek kötöttebb részeit is belerakom, hogy ki tudjátok egészíteni, és magatokhoz igazítani a dolgot.

Szép estét,

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...