Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

kivánságlista


Recommended Posts

mivel látom hogy elég sokan olvastátok a kiirt játékok forumait, viszont eddig csak 2-3 jelentkezö van játékonként, felmerül bennem a kérdés mi lehet az oka?

- nem érdekes a koncepció?

- még nem tudjátok hogy lesz-e kedvetek játszani? s majd a táborban akartok csak csatlakozni oda ahol lesz még üres hely?

- más játékok/rendszerek érdekelnének?

mivel a tábor fö irányvonala a Magus rendszer, érthetö hogy mindenki erre fokuszál, mindenki ezért jön a táborba. de érdekelne hogy a Magus mellett van-e lételeme más rendszereknek. ha igen milyen más rendszerekben lenne kedvetek játszani egy ilyen délutánon, vagy egy esti alkalmon, kipihenve a versenymodul napi fáradalmait... :-)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Igen, ez remek ötlet, Scylla! Sőt, szerintem nem csak "keményvonalas" szerepjátékok jöhetnek, hanem akár valami egyéb, ehhez kötődő dolog is, például Igenis, sötét nagyúr, Game of Thrones társas, vagy valami egyszerűbb, rövidebb játék, akármi... Én, ha úgy adódik, hogy nem jön össze megfelelő létszám, pl. szívesen tartanék mágiaelméleti megbeszélést, összeférhetetlenség-feloldást, ilyesmit, egy kerekasztal beszélgetés keretein belül.

Link a hozzászóláshoz
Marvelből is jöhet (1ED abból is) valamennyi, de gondolom arra nem találok mesélőt.

Ha ez alatt ezt (http://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Super_Heroes_%28role-playing_game%29) a rendszert érted, akkor én akár még be is vállalhatom, meglehetősen kedvelem.

Persze én az UPB alapján nyomultam, nem a sima PHB és főleg PBeM alapon, de azért volt asztali parti is egy ideig.

Szerkesztve ekkor: , Daelon által
Link a hozzászóláshoz

Szia!

Igen, pontosan arra. Lásd: http://webspace.webring.com/people/wm/marvelsteve/rules/universal_tables.html

Egyszerű, gyors, mindent tud. Az egyik legötletesebb rendszer, amit megismertem. Mindenkinek ajánlani tudom.

A mesélés nagyon királyosan hangzik! Van még valaki, aki Marvell-ben érdekelt?

Megmentenénk a földet és mellesleg kibontanánk pár házfalat...

Minimum 15 éve nem játszottam vele...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...