Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
tetra

Monster challenge

Recommended Posts

Szeretnék kísérleti jelleggel indítani egy játékot, ahol a játékosok szörnyek bőrébe bújva futamítják meg a rájuk törő kalandozókat, lepik meg őket éjszaka, rabolják el tőlük a csíkos sárkányölő kopját stb.

Elég változatás kihívásokat lehet kitalálni, és maga a játékmód is változatosnak hat.

Alapvetően úgy képzeltem el, hogy a játékosok kiválasztanak adott szinten szörnyeket, és ha sikerül teljesíteni a küldetést, akkor "szintet lépnek", és eggyel magasabb szintről válogatnak maguknak az új kihíváshoz.

Részleteiben én ezt 4e DnD-ben képzeltem el, mert ott a legkönnyebb (számomra ismert rendszerekben) a szörnyek és a kalandozók harci erejét beszabályozni, de nyitott vagyok a javaslatokra.

Hogy élőben vagy sem az megint egy jó kérdés, ha online akkor mindenképp kell egy jó, ingyenes grid szimulátor.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szerbusz.

Fut még a terved? :D

Mert, ha igen csatlakoznék. :)

Írd már meg, hol és mikor, ha még aktív a projekt.

Üdv, Kristos.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Pedig eredeti ötlet lett volna... :(

Sok KM pont ezt csinálja amikor egy szörny bőrébe bújva megtámadja a csapatot. :D

Ha újra éledne érdekelne... Nincs még 2-3 másik elvetemült ember??? :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...