Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

JK-k közötti szexuális élet.


Antail

Recommended Posts

Hali! A jk-k kapcsolatáról annyit, hogy a mi csapatunkban játszott egy félelf íjász csaj, és megfogadta hogy nem fog lefeküdni senkivel. A legelső kalandban 3-an erőszakoltuk meg :twisted: . Õ nem élvezte de mi nagyon.

Igaz hogy utánna kiugráltunk az ablakon, mert nem akartuk egy nyilvesszővel a torkunkban végezni.

Egyébbként szerintem a sex sokkal színesebbé teszi a játékot.

Link a hozzászóláshoz

Nefadar! Ez aranyos amit leírtál. 8 hónap alatt semmi nem történt, pedig mindkettőnek szimpi volt a másik, meg tök egyedül voltak. Hát azért te is tudod, hogy a szerepjátékban azért 8 hónap nem 8 hónap. Ott könnyebb ilyeneket megállni. Szerintem ilyen szituációban az igazi életben a csinos kis karaktered már az első hónap végén az NJK karjai között találta volna magát!

Link a hozzászóláshoz
Hali! A jk-k kapcsolatáról annyit, hogy a mi csapatunkban játszott egy félelf íjász csaj, és megfogadta hogy nem fog lefeküdni senkivel. A legelső kalandban 3-an erőszakoltuk meg :twisted: . Õ nem élvezte de mi nagyon.

Igaz hogy utánna kiugráltunk az ablakon, mert nem akartuk egy nyilvesszővel a torkunkban végezni.

Egyébbként szerintem a sex sokkal színesebbé teszi a játékot.

Ejnye bejnye Agress...

Ez egyáltalán nem volt szép dolog. A lány ugye legalább NJK volt? Abban igazad van, hogy színesebbé teszi a játékot, de csak mértékkel. Az ilyen mértékű perverzió már egy kicsit túlzás szvsz...

Link a hozzászóláshoz

Hogy lesz egy félelf ranagolita? Szerintem ahogy Agressék játszanak, ott bármi előfordulhat. Én az ilyen szerepjátékot mindig elítéltem, de ha valakinek ez tetszik akkor játsza nyugodtan. Végül is miért ne játszon egy ranagolita elf paplovaggal, aki aquir hatalomszavakat használ? Biztos jó lesz tőle a csapatszellem...

Na jó nem feszítem tovább... :wink:

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

A hogy "hogy lesz fél elf ranagolita?" kérdésre bár nem tudok teljesen pontos választ adni, talán kielégítőt igen: Valahol (szvsz a Summarium 1 ben, vagy valamelyik rúnában) olvastam, hogy Kránnban meglehetősen nagy létszámban megtalálhatóak. Persze ezt elöszőr furcsáltam, hiszen kráni elfnek soha nem születhet utódja embertől, hiszen ha ez mégis megtörténne idő előtt kivégzik a szerencsétlen szukát.

Ennek ellenére az írásnak hitelt attam, hiszen a félelfek nagy zarándokok, Krán pedig több mint 16000 éves.

Link a hozzászóláshoz
Nefadar! Ez aranyos amit leírtál. 8 hónap alatt semmi nem történt, pedig mindkettőnek szimpi volt a másik, meg tök egyedül voltak. Hát azért te is tudod, hogy a szerepjátékban azért 8 hónap nem 8 hónap. Ott könnyebb ilyeneket megállni. Szerintem ilyen szituációban az igazi életben a csinos kis karaktered már az első hónap végén az NJK karjai között találta volna magát!

Nem lett volna ez. Az njk veszélyes életet én és nem akarja, hogy a karim miatta haljon meg vagy sérüljön meg. Annak az NJKnak még soha sem volt barátője, de szerelmes a karimba és ő is a pasiba, de soha sem lesz semmi köztük, mert az njk el fog menni, kár...

Link a hozzászóláshoz
Hogy lesz egy félelf ranagolita? Szerintem ahogy Agressék játszanak, ott bármi előfordulhat. Én az ilyen szerepjátékot mindig elítéltem, de ha valakinek ez tetszik akkor játsza nyugodtan. Végül is miért ne játszon egy ranagolita elf paplovaggal, aki aquir hatalomszavakat használ? Biztos jó lesz tőle a csapatszellem...

Na jó nem feszítem tovább... :wink:

8) Először is Üdv!Majd folytatnám:Szerintem igen sok dolog megeshet egy FANTASY játékban mert hogy a M.A.G.U.S.-Abszolút ebbe a kategóriába tartozik nem úgy mint PL:a Vemapier ami ugy ezen a világon...

Tehát miért korlátozódnánk a merev világhoz?Lásd:Alyr Archon Félelf és NECROMANTA ez abszolút hülyeségnek hangzik de nem az hisz a játék készítői alkották!Pl:az eggyikm regényben az elf testnyilásaiból folyt a vér mert belekerült egy necro zónájába... ezt is engedték a készítők

terhát vannak kizáróm dolgokPl:a tű nerm sebezhet többet 1 FP-nél és ÉP-t egyáltalán nem Ezzel szemben a fejvadász MINDEN eszközzel 2 szintenként +1 et sebez ergó ez egy paradoxon amit a játék készítői hagytak...

Tehán nema a másik Játékaát kell bírálni(főleg aha az a szabályokon belül max. annak határán van!)hanem többet kérdezni a körülményekről!

Mert én se mondom azt kedves Sogron hogy a Ti játékotok unalmas mert úgy vettem ki a szavaidból hogy csak a asablont követitek... Hanem biztos Marhajót és élvezetesen játszotok! Kössz hogy "meghallgattatok". (Amúgy mostanság Főleg K.M. vagyok Pl:AgreSS csapatának is...) :P

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Csak igazat szeretnék adni BYCSnek mert én is abba a csapatban játszok Agressel már másfél éve és annyi hihetelen :shock: dolog történt már meg de pont ez teszi szerintem még érdekesebb.Nem azért fantasy hogy csak az ember fantáziája szabhat határt? :?: Játszottám már más Kmnél is de az a földhözragadottság és csakis ragaszkodjunk a szabályokhoz és véletlenül sem lehet máshogy hozzáállás valahogy nem tetszett. :evil: Szóval csak annyit akartam mondani hogy rugalmasnak kell lenni és elengedni a fantáziánkat.Na csá

Link a hozzászóláshoz

Szerintem azt meghatározni hogy melyik a jobb a szabadelvű és a földhözragadt KM technika között nem lehet hiszen mindenkinek más a jó, és mivel ált. baráti viszonyban van a KM és csapata ezért ott a KM döntéseit hamarabb elfogadásra kerülnek mintha egy vadidegen ülne le mesélni és az addig meszokot szabályokat ő egy kicsit masképp értelmezve csak haragot kelt a partiban :lol:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Most lesz nálunk csak a jó világ :))))

a fiúk eldöntötték hogy nőt indítanak ( végre :))) )

én meg egyedül leszek csávóval a csapatban......hmmmmm....

najó, ne gondoljatok rosszra, mert egy egoista kissé rasszista beálítottságú kráni elf lesz az, de kíváncsi vagyok, a fiúk hogy játszák majd a karaktereiket... az egyik márkikötötte hogy hatalmas kurva lesz..... talán majd mindig a tükör előtt álldogálnak? ....nemtom, de érdekes lesz látni, mit gondolnak a nőkről.... :)))

Link a hozzászóláshoz

A karakterek közötti szexuális élet... hm... ahogy egy barátom mondta "Nes, te erről tudnál mesélni..." nem értem mire gondol :)

És azt sem miért alakult ki rólam ez a nézet, de akkor lássuk, legyen meg az ő akarata :)

Nem egyszer előfordult már csapatban, hogy karakter, karakterrel... sőt olyan is megesett (éppen a legutóbb) hogy egy szerelmespár vonult egy csapatban. Egy bárd és egy boszorkány. Ez igencsak jól jött ki, főleg hogy én tudom a plusz poént is, hiszen a boszi én voltam ;)

Szerintem igényesen kijátszva szinesiti a játékot, és plusz élményt ad hozzá.. ez persze lehet hogy csak saját vélemény. Persze én sem vagyok amellett, hogy állandóan a szex...de... gondoljatok bele, milyen kis adalék lehet az egészhez egy jól vagy éppen félresikerült probálkozás, csábítás :)

Link a hozzászóláshoz

Tudniillik, hogy én egy olyan csapatban játszom heti rendszerességgel, ahol egyedül vagyok lány. Amikor elkezdtem játszani, nagyon örültek, hogy végre van egy nő is a csapatban, ami ugye nem elhanyagolható szempont nem egy kaland során, meg hát változatossá teszi a játékot (pl, belekötnek a csapat nő tagjába, meg szeretnék szerezni, meg akaják venni, megerőszakolni), remek súrlódási felület ha a KM harcot szeretne. Nálunk még nem volt példa a JK-JK szexre, de az új kalandunkban a KM szvsz úgy kalkulál, hogy összehozz a varázslót és a bárd-nőt. Nem tudom ez mennyire lehetséges, de én kiváncsian várnám, mert ki szeretném próbálni, annyi ötletem van ennek kijátszására, hogy sajnálnám, ha kárba veszne :)

Tesó, Nesire, nem is tudom mijé mondhatták neked, hogy te tudod mit jelent ez :lol:

Nekem tetszett, ahogy TTn kijátszottad a boszidat, és utólag visszagondolva.. nem kellett volna annyira védenem a karim testét :wink:

Ez már elszalasztódott, de bízo én abban, hogy jáccunk még együtt :)

Link a hozzászóláshoz

Bárd boszi pár má nálunk is volt (érdekes volt mert az egyik haverom(fiú)-é volt a boszi, és az enyém a bárd). Jól jött ki az eljén, de egy idő után olyan se veled se nélküled style lett. JK-k közt nem hiszem hogy olyan kapcsolat jöhet létre, ami egy életút esetén meg is maradna. Könnyen megjelenhet egy másik boszi, avagy bárd, és akkor az egésznek gyorsan vége is.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Szerintem a JK-k közt is jó lehet a sex a játékban, mert a nőt nem a KM játsza hanem egy nő, és ez már magában is jobb élmény, mint az ha egy férfi játsza el hogy milyen jól "lovagol" a boszi. Egy csaj lehet hogy akár még bele is éli magát a dologba.

Játékban szerintem alapból is egyértelmű hogy kell a sex, hisz nem hinném hogy sok olyan ember(törpe, khál,...stb) van aki több évig mászkál föl-alá egy köntinensen és nincs egy nő akivel lefekhet. Én is megőrülnék.

Nálunk a játékban van sex elég rendesen, de nem túlozzuk el a dolgot.

Született nálunk egy mondás ami eléggé alátámasztja amit elmondtam:

AZ NJK-K NEM NYELNEK!

Na mára ennyit

Darton öleljen keblére testvér!

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

Hát nem tom, nélunk nem szokot a szexualitás fontos szerepet kapni a játékban, talán azért mert nincs is női játékos aki beleélve magát elmesélné mit is csinál. KM-ként ha mégis sorkerül valami fontos szerelmi aktusra, azt általában elintézzük annyival, hogy: "ettől eddig tartot, ilyen és olyan jó volt, a többit képzeld el magad, ezzel ne húzzuk az időt!" Ez így sztem jobb is, nekem ne tartson kiselőadást a KM, hogy mit csinál a karimmal egy NJK nőszeméj, majd ha esetleg egy leányzó teszi ezt, de az mán más. Az megint más ha az aktus közben fontos jelenet várható (esetleg megpróbálják elvágni a torkom...)

Az igazat megvalava nem is hiányzik a játékunkba ez az elem, de a karik életéből sem marad ki, ugyan úgy ahogyan a mellékhejséges jelenetek sincsenek nagydobra verve, ezt is elintézik a Jk-k annyival, hogy: "Én ma este meglátogatok egy Elena szetélyt, vagy egy másik jófajta bordéjházat..." És utánna a kaland, a feladat megy tovább, az így is annyira leköti a figyelmünket, hogy ritka az az ülés ami ne tartana 10 órán keresztűl egyhuzamban...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...