Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

JK-k közötti szexuális élet.


Antail

Recommended Posts

hát az árnyékszék kérdése. :) még nem használtam (mint kezdő játékos ), csak ágytálat, de dolgom elvégezte után értetlenül álltam mit is kezdjek a végtermékkel... :roll: :oops: km kérdezte hányregényt is olvastam, persze csk felet... :oops: aztán felvilágositottak, hogy csak szimplán boritsam ki az ablakon... :)

másik jk-társam (alias woodman) pedig a ház sarkára sz*rás nagy mestere :wink: :lol:

ui.: ez nem tudom, hogy is jön a "jk-kközötti szexuális élet"-hez, de Elátkozott hozzászólásából ez a rész ragadott meg... :lol::lol::lol:

Link a hozzászóláshoz

Igazán örülök Riyena, hogy mondanivalóm lényegét felismerted. 8) :) És mivel jó ötleteket is adtal ezúton köszönöm meg neked a segítségedet. De komolyan mondom, eddig nem tudtam elképzelni, hogy hogyan is hasznosítsam az árnyékszékhez tartozó sztorikat. Az ablakon való ágytálürítés pedig a JK-kra nézve lessz veszélyes! Mától nem csak madárszar potyoghat az égből :!: :wink:

Node visszatérve az eredeti témához, gondolom azok a csapatok amelyekben nincsenek női játékosok, szintúgy átugorják a szexuális jeleneteket, vagy legalábbis gyorsan ledarálják. Ha mégsem, kiváncsi vagyok, hogy hogyan is oldanak meg egy ilyen feladatot, úgy hogy (bár lehet komolyan csinálni de) ne legyen röhejes a szitu?

Link a hozzászóláshoz

gyerekek itt a lényeg!!!! valami amit még senki nem csinált mélyebbre hatóan a társaságból ezért amazért. most végre bele lehetne sülni (nem kell félreérteni) olyan istenigazából vmibe!! :oops:

najó... ha ennyire partok a részletezéstől... nem lesz részletezős szex az nyt-n :cry: :lol:

mintha olyan fontos lenne.... nem ez a lényeg...

de azé jó, nem? :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

Ahoi!

Nos, mint KM hozzátennék a dolgokhoz.

Ha a JK-k ezt akarják, én lemesélem rendesen, de nekik is kell cselekedniük...

Ha olyan helyzet adódik, nem kell ezért zavarba jönni, szerintem teljesen természetes.

Ha már szex kerül a játékba, az ne "jó akkor megvolt kész" legyen, legalább a dolog szépségét írja le az ember, szerintem.

Nincs ezen mit szégyellni, de azért nem kell szexpartyt csinálni a játékból. Egy jó jelenet dobhat a hangulaton, nem kell hozzá lepedőakrobatának lenni. De ha csak a vörösödés meg a 'nemtommitkellcsinálni' van, akkor nincs értelme belemenni a dolgokba.

Maradtam Tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz

Kérdésem lenne hogy egy NJK és egy JK nászából gyerek lesz. Akkor az JK vagy NJK és ha JK akkor a Játékos játszhat két karakterrel :?:

Azontúl ha pl. az NJK(ha ő a nő ) meghal a szülésben Akkor a JK (apa) egy gyerekkel hogy a francba tud kalandozni. Mert OK egy idejig poén de ha egy karcművész karakternek babázni kell az nemtudom hogy mennyire köti le a JK-t. :|

Na hát naggyából ennyi aki tud vagy akar válaszoljon vagy legalább véleményt mondjon :!:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Véleményem a topicról általában: szerintem mindenképp színesíti a játékot, ha a karakter egynemű azzal aki játsza a karaktert. Ellenkező esetben inkább fun party lesz az egészből:) Olyan is volt már, igaz az Vampire-ben...

Sir Vágtató: én mindenképp njk-nak tennék be egy kaland közben születő gyermeket. Mind1 h jk-njk vagy jk-jk nászból született-e. Az pedig, hogy egy kalandozó újszülötett cipel magával, szerintem elég ritka eset, de előfordulhat :wink:

Link a hozzászóláshoz

Azzal egyetértek h kell sex a játékba de nemhiszem h pont az kéne h leírják pontosan mit csinálnak h meg ijesmi...pláne uge 5 ember előtt :? .Az amit KI KELL játszani az az ahogyan eljutnak odáig.Én legalábbis azt tartom fontosnak pláne ha JK-NJK mer akkkormég nemis ismerik egymást meg ijesmi.szal az érdeeks tud lenni.Mondjuk azis ahogy JK közeledik JK hoz...(egyébként az néha játékon kívül is érdekes eredméyeket hozhat....)női JK ajánlott a csapatba.

Link a hozzászóláshoz

ááá ez az egész szex dolog gaméban attol is függ holt tart kaland, milyen a hangulat, stbstb... Ha épp "olyan" akkor lehet részletezni meg élvezni, ha meg nem akkor jo megvolt oszt csá... kinek szája íze szerint, úgy kő alakítani... és ha az adott partner ha jk is vevő rá, és nem szégyenlős az adott kb, másik 4-5 játékos előtt és hangulat is megfelelő, akkor milrt ne :?:

persze nem kell tulzásba esni, hisz nem ez áll 1-1 kaland középpontjában of course, de hát... miért is ne? :roll: :oops: :twisted:

és ha gyerek születik?? hát nem tom... az csak akadáylozza az adott JK-t a játékban, csakis NJK legyen a baba, bár mindegy...mert szvsz... bár én a valóságban imádom a gyerekeket, de játékban biztos nem hurcolásznám...

Link a hozzászóláshoz

A JK sexről annyi a véleményem, ha a KM le ki akarja játszani (pl egy lovag megy szobára egy boszival, vagy bármi) és az a JK esetleg szégyenlős, akkor a KM hívja el a többiek elől, hogy hallják. Ez azért is jó, mert akkor télleg nem hallják azt amit eredetileg se látnak, és a szégyenlős JK is nyugodtabb környezetben játszhatja le a dolgot.

A gyerekről meg az a véleményem, hogy ha egy JK-nak van gyereke, akkot ő már nem is igazi kalandozó. Ha egy kalandozó felcsinál egy lány akkor nem fog várni 9 hónapig, hogy most lesz-e gyerek, vagy nem. Ha lesz és az anya túléli, akkor no problem. Ha lesz gyerek de az anya belehal, akkor egy igazi kalandozó nem fog magával cipelni egy bébit, Csak púp lenne a hátán. Inkább beadná a rendházába, vagy klánjába, ahol ő is tanult, akkor jár a gyerek a legjobban. Egyébként meg a kalandozók legtöbbjét sztem hidegen hagyja, hogy lesz-e gyerek avagy sem mert egy bárdnak lehet, hogy már tucatnyi gyereke van úgy hogy nem is tud róluk, de igazándiból nem is izgatja...

Tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz

helló mindnekinek

hmmm miközben olvasgattam a topicot, rájöttem, h ez a kisbaba probléma eléggé komoly is lehet, de mikor rájöttem, h hogyan is lehet ez valójában akkor láttam meg Tybycsoky írását, és egyetértek vele.

két eshetőség van, ha a sors ugyhozza h még 9 hónap múlva is a nő közelében van, az apa, akkor - ha igazi kaladozó -, beadja vmi neveldébe (fejvadász, papi, lovagi, satöbbi) és az anyát is meg a kölköt is megpróbálja vmellyest eltartani.

A másik variáció (szerintem) - amúgy meg ez álltalánosabb szvsz -, úgy szokott menni, h a kalandozó nem nagyon tudja h van-é porontyja és ha igen mennyi is.

na meg nem is igazán érdekli :D...természetesen női kalandozóknál már nem egészen ilyen eccerű a helyzet. :) erről már kérdezzétek meg az illetékeseket :D

Link a hozzászóláshoz

Szerintem az a legvalószínűtleneb az egészben h a JK kalandozó egyhelyben marad 9 hónapig.Meg egyébkéntis általába lexarják h lesz-e vagy nemlesz gyerek.KM-ek:kalandötlet(bár gondolom ezzel nem mondok újat):ha van vmi ojasmi ember a csapatban akivel ez előfordulhat. akkor:vannak x helyen eccercsak küldön vayg levél vagy akármi:önnek van egy gyereke y-tól és hát az meghalt vagy a nő akar vmit vagy esetleg a nemes lánya :!: -ról derült ki h a bárd/arel papa vagy akárkitól gyereke van.szerintem erre lehet építeni egy kalandot....

Női JK meg ha gyereke lesz:hááát izé szal én ha megis szülném(és előte letem volna ojan hülye h engedtem a pasinak és utána megha észreveszem nem veszek valami lötyöt)akor miután megszületik(és kalandozni akarok)beadom egy rendházba azt csá...(mindezt íyg férfiúi szemmel mert ugye akik érzékenyebbek nemtudom micsinálnának...)

Üdv

Link a hozzászóláshoz

Hú Aksi most olyan jó kalandötletet adtál. nem pont ez az amit te leírtál, de majdnem ;)

Amúgy igazatok van. A női JK gyerkeéről annyit, hogy sztem egy vérbeli kalandozó (a vérében van a vándorlás a harc meg miegymás) nem fogja hagyni, hogy megfoganjon a gyerek, cóvagy netán mégis megfogant, akor inkább elmegy egy boszorkányhoz és fizet neki súlyos aranyakat, hogy adjon egy lötyit ami "megöli" a magzatot. Persze lehetnek kivételek (kivétel erősíti a szabályt :twisted: ), mint pl élet jellemű karinál, akkor marad amit Aksi mondott.

Tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz

üdv!

jó kis téma, de valóban fontos :) érdekes lenne valóban kijátszani :P

speciel én inkább védekeznék, minthogy megöljem a magzatot... persze ki tudja.. kalandozol, szép ütés vagy vágás a hasra és a gyereknek annyi... azthiszem ha megfoganna a karim egyhelyben maradnék egy időre, utána lehet rendház vagy egy rokon, vagyha úgyis ugrunk pár évet tanulás meg miegymás címén akkor talán hurcolni lehet magaddal, és taníthatod kisinasként :P

Link a hozzászóláshoz

Aszem ezt a baba témát kiveséztük és naggyából mindannyian egy véleményen vagyunk... Egy vérbeli kalandozó... etc etc... :roll:

"JK-k közötti szexuális élet"! Miről lehetne még beszélni ezen belül, amiről még nem beszéltünk? :roll:

Ha gondoljátok elmesélem Sella Nevarra (boszikarim) első szexuális élményét, vagyis hogy hogyan is erőszakolták meg... bár nem vmi érdekes sztori, csak gondoltam.... :? :roll:

vagy vmi szaftos kis témát dobjatok fel még itt... De ha már így szóba került akkor leírhatjátok véleményeteket erőszakos JK-ról, avagy NJK-ról, aki egy kezdő kalandozó tudatlanságát kihasználva testi örömökre tesz szert erőszakkal... Avagy a perverz NJK irányitoja a KM... Aszem erről mégnem votl szó...

Nos :?: :P :roll: Véleméyn? :)

Link a hozzászóláshoz

Mindannyian egy véleményen vagyunk? azaz egy vérbeli kalandozónak sosem lesz gyereke...avagy ha van is gyorsan el is hagyják.

Én ugyanis nem értek ezzel egyet. Miért lenne egy vérbeli kalandozó impotens avagy rossz szülő?

Szerintem attól hogy valaki kalandozik, ez még nem kizáró ok arra, hogy gyerekét is magával vigye. És attól még lehet vérbeli kalandozó. Ez szerintem számtalan új játéklehetőséget és kihivást ad, amit ki kell játszani, nem pedig kizárni, hogy olyan úgysincsen mert a "vérbeli kalandozó így és úgy.."

Ezzel is meg lehet bírkózni, egyszer próbáljátok ki.

Link a hozzászóláshoz

Nesire, sztem éppen ezért nem szívesen vinné magával kalandozni a gyereket, mert csak jót akar neki. Persza vannak/lehetnek kivételek, mint írtam. Szóval sztem azért nem szívesen viszsi magával, mert akkor kitenné őtt is a veszélyeknek, ha meg kell oldania a problémát és ez hátráltatja is, mert akkor ugyebár a kiscire is vigyázni kell, nem csak magára meg etc. Persze ez egy kalandozócsapatban lehet másként is (pl közösen nevelik, vigyáznak rá etc.), de akkor is megnehezíti a maga helyzetét is és lehet, hogy a gyerek is jobban jár, ha nyugodt környezetben, biztonságban nevelkedhet fel.

Üdvözletem:

Link a hozzászóláshoz

Ahoi!

Könnyedén lehetséges az, hogy magával vigye a gyermekét, tudok egy pár okot.

:arrow: Nem akarja elhagyni, mert nagyon szereti, ő maga akarja felnevelni

:arrow: A gyermeket is arra az útra akarja terelni, amin ő van, azt akarja, hogy világot lásson és sok mindent megismerjen

:arrow: Úgy véli, hogy a gyermeke az, akinek leginkább átadhatja tudását, hiszen ő (valószínűleg) figyel rá, tiszteli, és akar is tanulni

:arrow: A gyerekek sokszor 'jól jöhetnek', hiszen az ő észjárásuk eléggé más, sőt, vannak dolgok, amiket a gyermek lát, a felnőtt nem.

:arrow: Végül pedig egy 'gonosz' kalandozó azért is magával viheti, hogy kihasználja... Ha tényleg velejéig romlott, visszaél vele, a gyereket mutatja fel, ha valami gondja van, és bizalmat kelt vele, hogy gyerekkel mászkál. Sőt, sokszor lehet alibi is.

Természetesen a kisbabák még csak terhet jelentenek az első négy pontban( az ötödiknél szinte teljesen mindegy) , de ez idővel változik, és valószínűleg megéri majd a fáradtság és a vesződség.

Maradtam tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz

Hát igen.ez végülis már teljesen személy(és jellem)függő h úgy gonolja-e tanítani szeretné-e vagy nem etc...Én személy szerint ha jót akarnák a kölöknek ojan 7-10 éves koráig az anyjánál hagynám az utánaa elvinném...Mondjuk az megin máskérdés h ebbe nem menne bele az anyja/apja,és a gyerek is csak akkor ha örökölte az anyja/apja kalandozó vérét...Dehét ez ugyebár szvsz mer ez csak az ÉN véleményem...

Tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Hú de régen voltam már itt, és ahogy látom eléggé lemaradtam. Na mindegy.

Hát igen. Nagy kérdés hogy a kalandozók gyerekével mi lesz. A mi csapatunkban pl. van egy csajszi akinek a karaktere egy másik jk karaktertől terhes (az enyémtől :twisted: ), de ő pl. nagyon vigyáz a gyerekre. Én a karakteremmel általában törekszek arra hogy legyen gyerekem, mert utánpótlás. Nem foglalkozok a gyerekkel, sem az anyjával, de ha eljön az idő akkor elmegyek a kis fattyúér és viszem fejvadásznak őt is. Nem tudnak zsarolni a gyerekkel mert nem érdekel annyira hogy bármit is kockáztassak érte így tiszta haszon az egész. Az anyja meg ha nem ellenkezik amikor viszem a gyereket, akkor még akár túl is élheti a dolgot.

Ezekkel ellentétben az is jó dolog hogyha törődni kell valakivel, óvni, szeretgetni, mert lehet hogy egy kalandozó sokszor harcol, öl, nyomorít meg embereket(vagy más fajt), de ő sem teljesen érzéketlen.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

ÜdV!

én inkább védekeznék előtte, de ha már gyerek lesz, megtartanám,főleg mert többnyire elffel játszom, azoknak meg úgyis kevés gyerekük születik, még akkor is ha hosszú életűek, és a hozzáállásuk különben is más... nemigen hiszem hogy a finom lelkecskéjük engedné, hogy megöljék vagy elvetessék :P és egyet is értek velük :D

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

AZ KAraktereijm nem nagyon sokat törödnek a nemzéssel, utodhagyással.

De volt 1 akinek születet, és miután anak egy birodalom került a keze alá, elég fontos lett a Dinasztia megtartása.

Fontos lehet viszont azoknak a kaaraktereknek akiknek az asztráljuk alacsony , közepes, tehát kb:14 alatt egy idö után hiánya lesz a gyereknek, kit szerethet.

Huhh most csak erre maradt idöm, majd folytatom..

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Ha nekem születne gyerekem, mint kalandozónak, akkor biztosan nem hagynám hátra csak azért a gyereket, mert féltem. Hiszen nem olyan a mentalitásom. Egyrészt bizok magamban, hogy ki ha én nem?? majd megvédem. Másrészt nehogy elrontsák amig én távol vagyok, és ne akarjon ő is kalandozó lenni, harmadszor, a gyerekek a legfogékonyabbak a tanitásra... ;)

Szóval semmiképpen nem hagynám ott, a gyerek erős, elvégre az én vérem, ki fog bírni bármit.

Szerintem ez a helyes kalandozó meglátás:)))

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...