Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

JK-k közötti szexuális élet.


Antail

Recommended Posts

Ha nekem születne gyerekem, mint kalandozónak, akkor biztosan nem hagynám hátra csak azért a gyereket, mert féltem. Hiszen nem olyan a mentalitásom. Egyrészt bizok magamban, hogy ki ha én nem?? majd megvédem. Másrészt nehogy elrontsák amig én távol vagyok, és ne akarjon ő is kalandozó lenni, harmadszor, a gyerekek a legfogékonyabbak a tanitásra... ;)

Szóval semmiképpen nem hagynám ott, a gyerek erős, elvégre az én vérem, ki fog bírni bármit.

Szerintem ez a helyes kalandozó meglátás:)))

hát nem tudom, én azt sem hagynám kalandozóként, hogy megfoganjon... LEgújabb karakterem is így van vele (dartonita paplovagnő), de szerintem nincs is túl nagy oka emiatt parázni egy kalandozónak, mert már a középkorban is ismertek fogmazásgátlóklat, nemhogy Yneven, és én elég sokat játszottam jónéhány rendszerben, de ezzel a gonddal szerencsére még nem kellett szembenéznem

Link a hozzászóláshoz

Yneven fogamzásgátló? Hát én ilyenről nem hallottam még. Oké, vannak egyes főzetek biztos, amik elősegítik, vagy akadályozzák a gyermek megfoganását, de szerintem az emberek lehetőségei maximum erre vannak korlátozva. No meg a csillagokra, meg az istenekhez való fohászkodásra. :)

Dartonita paplovagináról még szintén nem hallottam, de azt már inkább ki sem fejtem, mert ehh. :)

Link a hozzászóláshoz

Szerintem sincsen olyan. A dzsadok kotyvasztanak mindenfélét, talán van olyan is, ami pont erre van..de alig lehet hatása, nagyobb a belé vetett hit, mint a tényleges hatás.

Amúgy létezik Yneven fogamzásgátlás, de pont nem azért, mert a középkorban is ismertek ilyesmit :)

Legyetek boszorkányok, annál nincs jobb fogamzásgátlás.

És ha már van darton paplovagina, ahogy TAO mondta, mért ne lehetne hímringyó is, alias férfi boszorkány? :)

Link a hozzászóláshoz
Üdv,

szerintem teljesen természetes hogy van.. szerintetek a javasasszonyokhoz mért jár az ember? :wink: ( mire is jó a herbalizmus? :P)

de ezek inkább esemény utáni szerek, főzetek, de ha a delikvens elkésik vele esetleg lehet még olyan szer amitől elvetél....

megetetnek vele valami jó kis mérgező bogyót amitől neki semmi baja sem lesz gyomorrontás tünetetin kívül, de közben elvetél... vagy marad a nagyon dúrva megoldás, kap egy hatalmas ütést a hasára, ez álltalában megoldja... :roll:

Link a hozzászóláshoz

amúgy egy kicsit off:

tanultam egyiptológián, hogy az egyiptomiak használtak először fogamzásgátlőt olyan értelemben, hogy marha belet húztak a férfiak, tudjuk hova és a hüvely kúpot is ismerték már, azt meg kéne néznem az egyiptológiás előkészítő füzetemben, hogy miből, de ismerték :)

RQ: mondtam, hogy eléggé az... :roll:

Link a hozzászóláshoz
ja a marhabélről már én is hallottam, de úgy tudom, nem volt vmi biztonságos... vagy éppenhogy az volt? na most jól elkezdtem gondolkozni :roll:

aszem kisebb volt a védelme mint a mai gumióvszernek... :roll:

na de most segítsen ki vki. Nefi?... :)

Nefi: tudom, csak én még fokoztam. :roll: :)

Persze-persze annyira nem volt biztonságos, mint a mai, de ha nem szakadt át akkor ugyan olyan jól lehetett használni, mint a maikat. de ha a hölgy használt hüvelykúpot akkor a terhességet asszem 90-95%-ban ki lehetett zárni, és az elég jó arány főleg i.e 2000 körül :)

Link a hozzászóláshoz

Mi lenne ha nem egymás között alkotnánk szabályokat, hanem megkérdeznénk egy bennfentest :) Mondjuk...Novák CSanád? Gáspár András?

Amúgy Ynev nem a Föld, és a Föld nem Ynev. Mindenféle hasonlítgatás már csak azért is nonszensz, mert itt ugye, van mágia is...

Link a hozzászóláshoz
Amúgy Ynev nem a Föld, és a Föld nem Ynev. Mindenféle hasonlítgatás már csak azért is nonszensz, mert itt ugye, van mágia is...

Nefi írta: "amúgy egy kicsit off:tanultam egyiptológián, hogy az egyiptomiak használtak először fogamzásgátlőt olyan értelemben"

aszem innen jött, nem hasonlítgatás. igen mágia, itt elvarázsolható bmi, nem elhanyagolható momentum :roll: :twisted:

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Ahoi!

Nem egy hozzászólást kellett törölni. Pls. Attól, hogy kiírod, hogy "off", attól még ugyanúgy nem tartozik a témába, és nem lesz semmivel sem jobb. Kapcsolódjon a témához. Föld és Ynev téma nincs, ahol lehet összehasonlítgatni, addig pedig szerintem ne vegyük alapul a földet. Jó, hogy nincs más, amire lehet támaszkodni, de például az Ynevi kultúra soha nem emelkedik majd az új-középkori szint fölé. Itt már mindjárt megbukik hogy hű de tapasztaltak. Bizonyos téren (hadviselés, államigazgatás, kultúra) felveszik a versenyt a középkorral, de nem mindenre kiterjedően. Ynevi érveket lehet felhozni, de földieket szerintem nem is nagyon érdemes. Aki meg hasbaver vagy hasbarúg egy terhes asszonyt, annak a szövetséges államokban nem jósolok hosszú jövőt. Ilyesmi szerintem nem történhet az északi vagy a pyarroni szövetségben.

Sziasztok

Link a hozzászóláshoz

Le suilannon!

Vágtató, úgy hiszem ez a kérdés magában nem pontos, mert attól függ, hol jársz, milyen fajú vagy, és éppen mit akarsz csinálni.

Pl nem mindegy, hogy elfként akarsz meghágni egy gorwicki (igen, valóban elképzelhetetlen a szitu...) nőt, vagy tüzes gorwicki nemesként. Hogy ott helyben akarod megerőszakolni, vagy pedig először elcsábítod, és majd egy szobában. Vagy éppen azt, hogy Ellana-szentélyben jársz, vagy Pyarron főterén. Szóval nem mindegy a viszonyítási alap. Szerintem nem erkölcsösebbek átlagban, mint a földi nők. Viszont vannak olyan helyek, ahol sokkal prűdebbek, és vannak olyanok, ahol sokkal feslettebbek.

Ugyanakkor az eltérő fajok népek eltérő szokásokkal bírnak, ami megintcsak befolyásol valamennyit a dologból.

Êl síla erin lű e-govaded vín.

Link a hozzászóláshoz

Hát szerintem figyelmesen olvasd el az ETKát esetleg a Summariumban is találhatsz hasznos és érdekes infókat. Yneven majd' mindenhol másképp van. Északon szabadabbak, a dzsadoknál szavuk sincs csak értékük, shadonban a saját kalitkás madaruk több szabadságot kap pl.

Szóval teljesen változó.

Az elfre visszatérve: nem feltétlenül...

Link a hozzászóláshoz

Egy régebben felmerült dologgal kapcsolatban szeretnénk írni:

Az életútban, amit mesélek, az egyik JK (életben és karakterként is nő, név szerint Nesire/Andoron) karaktere teherbe esett. És vállalta a gyereket, és nevelni fogja. Csak példának írtam, hogy igen, van ilyen karakter is... (emlékszem a legtöbben azt írtátok, hogy egy kalandozónak nem lehet gyerek, vagy ha van, akkor se vállalja, meg megöli meg mittomén :)) szóval van még olyan játékos, aki el tud játszani egy igen nehéz szerepet: az anyaszerepet is. Nem mindenki akar hős lenni szeretett Ynevünkön... ;)

üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

Hy!

Mint a szóban forgó gyermek keresztapja (csak az én karim volt ott, és segített :D), mondhatom, h nem annyira egyszerű ez, mint gondolja mindenki és nem is oly bonyolult...egyszerűen rábízza a gyermeket egy dajkára.

Amúgy meg éppen pihi időszak van/volt az életútban, amikor nem rohangászik a csapat fel, s alá Ynev világán és nem mint csapat működik, hanem mindenki a saját "apró-cseprő" gondjaival van elfoglalva. Tehát a karakternek van ideje (már amennyi) a gyermekre. Mondjuk azért nem egészen ugyanaz ugy elmenni kalandozni, h tényleg nem kéne meghalni, mert azért árvaként felnőni nem vidám, mint ugy elmenni kalandozni, h benne van a pakliban, h meghal a karakter...

:D és hogy a témától se térjek el a szükség nagyon nagy úr...senki sem hinné, hogy mekkora is igazából... a karakterem kezdi sejteni :D:D:P

csak ennyit szóltam vala - Én a Semmi Senkije!

Link a hozzászóláshoz
Hy!

Mint a szóban forgó gyermek keresztapja (csak az én karim volt ott, és segített :D), mondhatom, h nem annyira egyszerű ez, mint gondolja mindenki és nem is oly bonyolult...egyszerűen rábízza a gyermeket egy dajkára.

Amúgy meg éppen pihi időszak van/volt az életútban, amikor nem rohangászik a csapat fel, s alá Ynev világán és nem mint csapat működik, hanem mindenki a saját "apró-cseprő" gondjaival van elfoglalva. Tehát a karakternek van ideje (már amennyi) a gyermekre. Mondjuk azért nem egészen ugyanaz ugy elmenni kalandozni, h tényleg nem kéne meghalni, mert azért árvaként felnőni nem vidám, mint ugy elmenni kalandozni, h benne van a pakliban, h meghal a karakter...

:D és hogy a témától se térjek el a szükség nagyon nagy úr...senki sem hinné, hogy mekkora is igazából... a karakterem kezdi sejteni :D:D:P

csak ennyit szóltam vala - Én a Semmi Senkije!

Mint a szóban forgó gyermek anyja azt kell mondjam nem könnyű, de nagyon is élvezetes játék egy gyerek anyját játszani :) Persze néha sajna muszáj dajka gondjaira bíznimivel nem tudom magam ellátni, amikor megyek éppen kalandozni, de nem szoktam sokáig egyedül hagyni, és volt már hogy emiatt kihagytam egy kalandot is. Mindenesetre az apja mindig vele van, és amikor csak tudok én is. És szerintem csak azért, mert "kalandozni nem lehet gyerekkel" ne hagyjátok ki ezt a játéklehetőséget, mert nagyon jó :)

Link a hozzászóláshoz

hé Ryen szerintem sokban függ magátol egy karaktertől is hogy mennyit akar az ágyban tölteni más lánnyokkal mert hát akinek szexuális kuturája 4.(mf) van annak legalább kétnaponta kéne szeretkeznie szoval ez szerintem teljhesen karakterfügg, no meg hát egy papp-al nem kéne minden napot csajjal eltölteni (kivéve arel) de egy harcossal vagy bajvival lehetne :lol:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...