Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

JK-k közötti szexuális élet.

Recommended Posts

Mesélni sem egyszerü ezeket a részeket meg kell találni az egészséges egyensúlyt az aktuális helyzetnek megfelelôen.Nem egyszerü feladat.En inkább a humor fele szoktam elvinni, ha nagyon ciki kezd lenni a helyzet.Azzal lehet oldani a fura vagy valaki számára már kényelmetlen esetlegesen túlfütött helyzetet.

Egy házi szabály, ha valamelyik JK nagyon tudni akarja még is az éjszakaban meddig volt fenn.A második menet után nálam a karakterek állóképessegpróbát dobnak ahogy belejönnek a lepedôakrobatikaba úgy egy növekvô levonásokkal. Sexualis kultúra vagy valamilyen idekapcsolódó varázslat, szakma...természetesen segít a képességpróbánál.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Igen, ez egy nagyon kényes kérdés, a KM szempontjából is. Éppen azért, mert az ő feladata, hogy kordában tartsa a játékosokat, és az ilyen irányú "vágyaikat" is. Itt nagyon jól kell tudnia a mesélőnek, hogy kinek mesél. Ha versenyen (azaz inkább úgy fogalmazok, általam kevésbé ismert embereknek) mesélek, ezt mindig nagyon meg kell fontolni, és csak akkor szabad ilyesmit mesélni, hogy ha a teljes csapat benne van, főként az, akivel történne a dolog. Ha úgy kell, hogy megtörténjen az eset (mert pl. a modulban fontos szerepe van), akkor is le lehet rövidíteni, ha a helyzet úgy kívánja. Meséltem már olyan fiataloknak is, akik nem voltak elég érettek hozzá, éppen ezért folyamatosan ilyen irányú gondolataik voltak. Nekik sem szabadott túlzásba vinni, mert elronthatja a játékot. Viszont ha általam jól ismert, és ilyen téren érett embereknek mesélek, nagyon jó és izgalmas mese születhet, hiszen nem szabad, hogy ez egy tabu kérdés legyen, az élet (és mondhatnánk, a játék) része ez is. Egy ilyen jelenet elmesélése, a játékos aktív részvételével nagyon jó hangulatot is tud teremteni, de annyira kényes kérdés, hogy erre azért szerintem minden KM-nek érdemes úgymond készülnie, hogy hangulatosan maradhasson a játék.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Hm. A régi szép idők, amikor még se kutyám, se macskám nem volt, asszony meg gyerek végképp nem......

Egy jó mesélés után, mondjuk ez Vampire után többször megesett, mint MAGUS után, jött a .......

Azon kevesek közé tartozom szerintem, akinek a csapatában szerintem több lány is akadt, de egy mindig......

Az egyikből lett az első feleségem:(

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...