Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mesélő: Sir Thomas - Világ: Eclipse Phase (rendszer: freestyle) - PÉNTEK


Recommended Posts

Hehe, örülök azért te is így gondoltad :D

Nem rossz az ötlet, csak ha valami komolyabb hangvételű dolgot akarsz játszani akkor nem illik oda. Bár igazából most elgondolkoztam azon, hogy egy noir* jellegű magánnyomozót uplifted polipként vajon ki lehet-e játszani rendesen vagy alapból bukásra vagy ítélve? Vajon tudod-e olyan jól hozni a karaktert, hogy elnyomd a KMben és a csapat többi részében azt az érzést, hogy igazából az egész "fajod" komolytalan? Na ezzel kapcsolatban kíváncsi lennék a véleményetekre :)

* - Itt most a Máltai sólyom jellegű filmekre gondoltam, nem pedig a MAGUS istenségre :D Részemről imádom a noir-t, nem véletlen 20-s évek Amerikájában szoktam CoC-t mesélni.

Ui: Hopp véletlen nagyszerű ötletadó dolgot találtam Noir tekintetben: http://www.youtube.com/watch?v=-MOFPXQOnaY )

- Artu

Link a hozzászóláshoz

Nem probléma, mindenkivel előfordul. Dekker is jelezte, hogy a napokban feltölti, amiket kitalált. Úgy látom, hétvégén tudunk majd jelentősen továbblépni, addig majd csepegtetek még (ha tudok).

Például összevadásztam pár karakterfotót, majd azt is feltöltöm valahová. Van vagy 20 kép, lehet belőle válogatni.

Persze ha valaki talált már magának képet, akkor az is tökéletes.

Link a hozzászóláshoz

karim értékei:

Interfacing(COG): MF

Persuasion(SAV): MF

Investigation(INT): MF

Fray(REF): af

Pilot(REF): af

Beam Weapons(COO): af

Amerikában a Sziklás Hegységben született egy katonai bázison, szülei katonák voltak. itt tanult meg fegyverrel löni, jármüveket vezetni. Felnöve azonban mégse katonának állt hanem elszegödött a Comex hypercorpshoz pilotának. Pár év után megunta hogy ugyanugy parancsolgatnak neki mint a katonaságnál, és továbbállt. Szerzett egy hajot és pár régi társával, maszek szállitásbol, roncsmentésböl probál megélni, egyik kikötöböl a másikba áll tovább, épp oda ahol meló van.

Eddig még nem halt meg, de negyedévente lementi a tudatát egy ezzel foglalkozo biztositó cégnél.

Van egy plazmakarabélyom!!!

post-2227-14500794324_thumb.jpg

Link a hozzászóláshoz

Jobb reggelt!

Úgy tűnik az agyam most még kevésbé akar kreatívkodni, mint máskor, később talán még írok valamit a figuráról.

Név: Gregor Blinks

Kor: 37

Nem: Ffi

Fóbia: Sötét

Egyéb info: Amerikai születésű, fehér bőrű férfi. Meggyőződése, hogy csak abból lehet jó pilóta, aki az utolsó csavarig ismeri a gépet, amit vezet. Életének java részét tanulással töltötte, kiválló ismerője a jelenkori repülőgépeknek, és azok felépítésének. Pihenésként szabadidejében - míg tehette - hegyet mászott, azonban mióta erre nincs alkalma igyekszik minden alkalmat megragadni, hogy megmászhasson bármit, amit csak lát.

Fejlesztett képzettségek:

Harware*

Pilot*

Impersonation*

Free Fall*

Gunnery *

Climbing *

Link a hozzászóláshoz
Egyébként van hangulata az intelligens állatoknak, főleg azért, mert valószínűleg azért a legtöbb ember nincs hozzászokva, az intellignes, mozgó, nem emberszerű dolgok mindig félelmet váltanak ki. De az egy másik kaland.

Igazából erről pont az jutott eszembe, hogy valószínűleg amikor egy sötét sikátorban az épület oldaláról hirtelen leereszkedik egy óriási polip kb. instant szívrohamot kapsz a látványtól :D

Nem probléma, mindenkivel előfordul. Dekker is jelezte, hogy a napokban feltölti, amiket kitalált. Úgy látom, hétvégén tudunk majd jelentősen továbblépni, addig majd csepegtetek még (ha tudok).

Például összevadásztam pár karakterfotót, majd azt is feltöltöm valahová. Van vagy 20 kép, lehet belőle válogatni. Persze ha valaki talált már magának képet, akkor az is tökéletes.

Szerintem addigra én is berakom az excellbe a karit. Képet már találtam de nem vagyok teljesen elégedett, ha tudnál jobbat adni annak örülnék :) ("Furcsa" módon bezzeg női karakterképet annyit találtam mint a fene...)

- Artu

Link a hozzászóláshoz

No, akkor én sem rombolom a közhangulatot távolmaradással :)

Név: Erina Boleslawa

Kor: 36

Nem: nő

Fóbia: ismeretlen

Képzettségek:

Academics: Biology

Medicine Mf

Psychosurgery Mf

Perseption/scrounging (ha kaphatok több infót ezekről, akkor eldönteném.. /nekem a spot hidden se mond semmit, bocsi :)) Af

Interest Af

Control Af

Psi Assault Af

Lengyelországban született, tudós szülők egyetlen gyermekeként. Elkényeztetett kölyökként nőtt fel, mindent megkapott, amit csak be lehetett szerezni, apja révén kiváltságosnak érezte magát, és ezt ki is használta. "Papi" neves kutató volt, különféle fegyverfejlesztésekben vett részt, "mami" pedig tanító. Alfonz fontosnak találta az egyensúlyt, így míg ő pusztító eszközöket hozott létre, addig lányát orvosnak szánta. A lányka nagyon tehetségesnek bizonyult a megtanulható részben, de súlyos hiányosságai mutatkoztak az együttérzésben, ami pedig fontos eleme a gyógyításnak. Aztán Papit kinyírták. Mamival együtt. Nem tudni kinek szúrta ennyire a szemét, olyan hosszú a lista, hogy találgatni is felesleges lenne a gyilkosság megbízójának személyét. Az időközben doktorit szerzett "gyermek" tehát magára maradt. Amerikába utazott anyja távoli rokonaihoz, bár akkoriban már független nőként élt, azért kellett a háttértámogatás. Idegenbe szakadt, szüleit vesztett lelke súlyos sebeket kapott, papi és mami halála és az ismeretlenbe való beilleszkedés okán idegösszeomlást kapott. Felépülése után személyisége jelentős átalakuláson esett át. Igyekezett legyőzni félelmét (leginkább papi emlékéhez méltón), ezért új és új kalandokba bocsátkozott, leginkább az alvilági vonalon. Rátalált az útra, amin járva kiélesítheti az érzékeit, már képes hallgatni rájuk, és ezzel másokat is befolyásolni. Különféle mentőakciókban vett részt, orvosi és személyiségbeli szaktudása okán több hajóra is szeretettel várják vissza. Drake-el az egyik - majdnem kamikaze - akciója során találkozott, egyedül ő maradt életben a hajó legénységéből. Eleinte csak hazajutni akart, mostanra pedig már második otthonává vált a Raven.

Aprócska, sötét hajú bige, fürge, talpraesett, és amolyan "mibőlleszacserebogár" érzést kelt az őt megismerőkben.

Link a hozzászóláshoz

Most néztem, hogy péntek este mindenféle hivatalos programok is vannak, ráadásul Felon szervező is az egyikben. Részemről vacsi után (felőlem akár alatt is) elkezdhetnénk játszani, nem feltétlenül szeretném elhúzni a kezdést az éjszakába.

Meghirdetett programok:

19:00 – Számháború. (Felelős: Felon, Zoltán)

20:00 – Frizbee verseny. (Felelős: Daru)

21:00 – Ping-pong verseny. (Felelős: BigMac)

Hogy legyen? Vélemény, ellenvélemény, tartózkodás? :confused:

Link a hozzászóláshoz
bocs , de el tudsz engem képzelni ahogy beolvadok a dzsindzsába és levadászom a többieket???

mondjuk én a rád valo tekintettel mondtam hogy 8-tol nekem ok...

El tudlak képzelni, ahogy levadászod a többieket.. ;)

Egyébként a "benneteket" alatt a két - rajtad kívül - megszólalót értettem, akik ignorálják azt az eseményt (Neked pedig köszi a figyelmességet.) :)

Amin én nagy valószínűséggel részt veszek.. tehát vagy tolódik a játék egy órát, vagy én kiszállok belőle, mert a számháborút akarom, még ha csak Venessel és Nekoval rohangálunk is hármasban a dzsindzsában, összeszedve mindenféle kullancsot :D

Link a hozzászóláshoz

Alternatív ötlet: számháborúzunk, de 19:05-kor kiesünk és megyünk játszani. ;)

(Amúgy meg rövidlátóként, fájós térddel nem a legpreferáltabb programom a számháború, ez tény...)

Scylla: Elképzeltelek, ahogy beleolvadsz, sőt belelapulsz a környezetbe. :D Szerencsére épp senki nem volt az irodában. ;)

Link a hozzászóláshoz

Felon karakterével kapcsolatban

Észlelés képzettségek: ezekből elég sok van és zavaros a rendszer - látjátok? nem csak a magusban vannak felesleges idiótaságok - magyarázatok alább.

Perception: ez magusban észlelés, a fizikai érzékek értelemben. Ha meg akarnak lepni, vagy hallani akarsz egy távoli beszélgetést, akkor ez lesz rá a jó.

Scrounging: ez inkább arra jó, hogy rejtett vagy értékes dolgokat találj meg. Nevezhetjük csapdakeresésnek is akár, de annál azért hasznosabb. :)

Pszi: látom, felvennéd. Korábban jeleztem (egy rövid posztban), hogy ezek a képzettségek drágábbak, tehát csak az egyik fér be neked 2 pontért. Kérlek válaszd ki, hogy kontroll (control) vagy rombolás (assault) a szimpatikusabb.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...