Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu MAGUS film - Avagy MI is megcsináljuk!!!!!!!!!


Recommended Posts

Megkérdeztem két felettébb helyes osztálytársnőmet, és ők nagyon szivesen vállallnának szerepet! Náluk jobb boszorkányt tuti nem találtok, eezt lefogadom! Az egyikőjük ráadásul 'hivatásos' modell és hastáncos... :lol: A szerepjátékokról szerintem lövésük sincs, de a lelkesedés és két bájos pofika (nem is beszélve egyéb testájaikról 8) ) biztosan kárpótol majd mindenkit....

Link a hozzászóláshoz

Már említettem egy hastáncos csajt. Na abból kettő lett. Szintén tehetségesek, az egyikük foglalkozott modellkedéssel is (vagy még mindig). Õ is vállalna egy mellékszerepet. Szóval gyűlnek a csajok.

Ha lehet én fejvadász lennék. Nem, nem akarok erdőpille lenni. Bár lehet, hogy Shalafival jó erdőpillék lennénk, de erdőpille-rackla még nincs. (még...)

Na, de tényleg a fejvadászt szívesen játszanám, de egy harcos is megfelel.

A kardforgatás alatt azt értem, hogy nem vagyok mester, de egy harcos, nem alkalmaz olyan mozdulatokat, amiket én. Szeretem az extrém gravitáció ellenes bemozdulásokat, főleg, mert már van egy elég látványos. (10-ből kétszer még mindig fejbevágom magam, de egyre jobb :D .)

Hogy ember leszek, az szinte biztos, de lennék wier is. Bahamuth-tal van egy kis sztorink, ami eszmefuttatás végett jutott eszünkbe. Na, jó leírom. De ezt ketten találtuk ki és nem maga, a teljes történet! Ezen felül semmi egozást nem akarok utána hallani, mert csak egy ötlet!!! :!:

- Egy tájképpel kezdődik, amit egy magángéppel (ha el tudom intézni, persze ingyen) vennénk fel. Egy fákkal beborított hegyoldalt mutat. Aztán jöhet az erdőben táborozó wier harcos (Baha) és társa, ki tudja faját, vagy nem, (lehet választani), egy ember fejvadász. Tapasztaltabb kalandozók. Már régóta társak. Kalandozásaik folyamán (film közepe) megismerkednek sok vesszéllyel, és társakat szereznek (+2-3 főszereplő). A wier egyre inkább a sötét jellemét fitogtatja, míg végül egy varázslat hatására, vagy önszántából, a parti ellen fordul (akik útközben kettéváltak, s csak a fejvadász és a wier ment együtt, a többiek külön), és ezt csak a társa akadályozhatja meg. Na innen egy hosszú fájdalamas, trükkös harc. Közben elszabadulnak az indulatok, az asztrálsík megremeg, s végül a wier halálával elérjük a katarzis élményét. Közben a parti egyik tagja feláldozhatja magát, vagy a fejvadász is meghal a harc közben, vagy később áldozza fel magát. A jó győz, van értékvesztés, a bűnös lelkek megtisztulnak (úgy ahogy), s a katarzist is átélik a nézők.

A kalandozások (film közepe) folyamán ellenségeket szereznek a parti tagjai. Küzdenek, és tapasztalnak. Közben néhány mellékszereplő meghal, a wier által (szomjas volt...). A film végére kiderül, hogy a barát ellenség, mégha önhibáján kívül is...

Na szóval csak ennyi. Iyesmire godoltunk. A többit még nem dolgoztuk ki részletesen, minden kaput nyitva hagytunk, de azért szerintem elég jól sikerült. A koreográfiát már gyakoroljuk. A filmben együtt, a végén egymás ellen. Szerintem tök jó! :)

Link a hozzászóláshoz

hmmm...két sámán? :D az vicces lesz :D Namost a leírt sztorit érdemes megfontolni.A "kalandokat", lehetnek egy úgy lehetne megoldani, hogy vmire felbérelik a karaktereket és itt már az ismerkedést is könnyen el lehet képzelni.Mondjuk vkinek egy speciális csapatra volt szüksége, ezért összeválogatta a számára legmegfelelőbb csapatot. A szétválás pedig lehet egy erv következménye, mellyel a csapat a feladatot kívánja megoldani.De én itt szétválásnál max egy-két utcányi különbségre gondolok.

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet Mindenkinek!

Köszönjük az ötleteket. Mivel már kellő számú szereplő jelentkezett mind férfi, mind női részről, ezért rövidesen megírjuk a törénetet annak fügvényében, hogy ki mit mondott, mit tud. Mitután végeztünk lehet majd, javaslatokat mondani. Egyelőre egy közös időponton gondolkozunk, hogy megírjuk, de a közeljövőben meglesz.

Szóval a témát egyelőre arra öszpontosítsátok, hogy ki milyen felszerelést tud biztosra, hozni illetve a felkínált helyszínről is egy kis pontos leírást ha kérhetnénk!

Mindent csak a maga sorrendjében! Fő a rend!!! 8)

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Hello!

En tudok egy jo helyet, de Debrecenben van. Nem tudom, hogy az jo e nektek, de egesz jo! Van egy puszta, nem olyan nagy, de nektek lehet, hogy eleg lesz. Mellette van egy kis patak, a patak masik oldalan pedig valamilyen kukoricasfold van, mar ha jol emlekszem. Ezt a helyet konnyen megtalaljatok, ha valaki tudja, hogy hol van a Vezer lakotelep. :shock:

ha valaki meg tobbre kivancsi, akkor irjon e-mailt a smalldwarf@freemail.hu cimre!

Link a hozzászóláshoz

Lehet, hogy későn szólok (nagyon remélem, hogy nem...), de ebből én sem szívesen maradnék ki. Ha kell ötleteim is lehetnek mindenféle forgatókönyhöz. De ahhoz kell egy jó alap, nem vagyok nagy író (csak kezdő) így egyelőre csak a részletezést merném bevállalni. Szereplőnek is jelentkeznék (ha nem késő) Bármilyen kardforgatónak megállom a helyem, vagy egy kis tapasztalatom ilyen téren. Színészi múltam nem nagy, egy két saját video, stb. Faj: Amit akartok. Hogy milyen szerep, mellék, főbb mellék, vagy ahol még van hely. Szívesen leszek "tömeg" is, ha más nincs. Esetleg levágható ellenség... :lol:

Link a hozzászóláshoz

Nos eztis megértük :)

Szerintem az ügybuzgalomban nemlesz hiány, amennyiben mégis akkor szóljatok nekem :wink:

Itt a probléma nemhiszem hogy a történeten lenne, sokkal inkább az úgymond "piszkos" anyagi dolgok megvalósításán.

Gondolok itt arra hogy technikai cuccok (én az ilyenekhez csak alapszinten értek, de eddigi tapasztalataim szerint egy "szimpa" digitális kamera nem a legnyerőbb ötlet, bár lehethogy tévedek) hangosítás, stbstb.

Ezúton megkérem a történek íróit, hogy amennyiben elkészült az alap-story és őkis úgy gondolják tegyék ezt elérhetővé mások számára is, biztos vagyok benne, hogy nemcsak jómagam de rajtam kívül még sokan segédkeznének a történet színesítésében, és nemhiszem hogy ez a film kárára válna, hiszen mint tudjuk: több szem többet lát... :)

Link a hozzászóláshoz

Vyergas : nem késted le :) , még mindig bőven lehet jelentkezni. Ez mindenkinek szól! Csak természetesen tessék visszaolvasni mit írtam, odaírni azt is, hogy mire jelentkezel.

Kyr : ne félj, nem egy házi kamerával akarunk felvételeket készíteni és nem is egy digitális fényképezővel, ami hang nélkül ugyan, de képes felvenni akár fél perc mozgó képet is :lol: . Komoly, minőségi kamerával akarunk, és remélhetőleg fogunk is forgatni. Már van jelentkező is, aki tudott ilyet felajánlani, de szeretnénk, ha több lehetőségünk is lenne. Tehát aki tud ilyesmiben segíteni, az szóljon!

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

Nos TAO ennek nagyon örülök ebben az esetben szeretnék énis résztvenni ebben a dologban akár szereplőként akár ötleteimmel de ha lehet mind2ővel, és bár gyakorlatom kevés, kompenzánám ezt lelkesedéssel és némi kreativitással :)

minden részletet, kész dolgot, fejleményt, egyszóval B

Link a hozzászóláshoz

Hy!

Na arra gondoltam h. ez jó pöri meg minden és én is jelentkeznék a filmbe. Én nekem nincsenek ilyen törekvéseim mint pl.:főszereplő, v mellékszereplő. Én inkább arra gondoltam hogy csak úgy a tömeg, meg a városi emberek, +ilyen statiszta munka. Esetleg pár 5lettel is tudok szolgálni ha megkérdeznek vmiben.

Segítséget sajna nem nagyon tudok hozni, meg anyagiak,v ilyesmi :(

De azért jó lesz ez srácok látom már :D:D

Link a hozzászóláshoz

Na akkor elérkezett az idő, hogy én is jelentkezzem. Sok hasznát nem tudjátok venni, mivel annyi szinészi tehetségem van mint egy utcapatkánynak egy Gorviki kikötőben :lol: . De biztosan jó tömeg lennék. Vagy ha nem kell tömeg akkor szívesen tartanám bennetek a lelket miután kiirtottátok egymást :D . Esetleg a minimális számítógépes tudásommal (nagyon minimális!!!) segíthetem, vagy hátráltathatom a csapatot. De mivel még személyesen nem is ismerek senkit Psy-on kívül elég nehéz dolgom lesz.

Üdv:

Tybycsoky

Link a hozzászóláshoz

Hellosztok!

Én is jelentkeznék ha lehet még de nem vagyok valami nagy színész tehetség de tömegnek talán elmennék. Ja és lehet hogy katanát is tudnék szerezni, bár ez nem bizos mert haveroméké (nem is egy asszem 2 db. készlet(3db.-os)). Mást nem igazán tudok hozzátenni és :!: még ez sem biztos. Gondolom ha meg tudom szerezni az jó lenne úgyhogy el is kezdek intézkedni...ja és egy inkább jann-szablyára hasonlító kard is lenne ha minden igaz...

Link a hozzászóláshoz

Üdv Mindenkinek!

A forgatás nagyvalószínűsséggel Leviathan ismerősének telkén lesz ha sikerül megszerezni, ugyanis a történetet eddig arra a helyszínre írtuk. Időpontot még sajnos nemtudunk pontosan. A történet az íródik rendesen. Rövidesen készvagyunk vele, de a fejleményekről értesítünk mindenkit.

Más: Spartas elvállalta a trükkanimációt. Előre is köszönjük! Ezzel a film egyik legnehezebb részee is részben megoldódott!

üdv:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...