Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu MAGUS film - Avagy MI is megcsináljuk!!!!!!!!!


Recommended Posts

Üdv,

igen régen égett ez a lángocska, és még mindig megvan a rejtett fórum is a filmről, amit már jó ideje nem használunk. A film egyik szervezője én lettem volna, de sajna nagyon elmaradtam a dologgal, s nem hajtottuk utána már.

Sajnos a közeljövőben sem fogom, nincs erre szabadidőm. Ha valaki elvállalja, és csinálja, segítek neki, de csak amennyire szabadidőm engedi. Én nem tudom vállalni a szervezést.

TAO

Link a hozzászóláshoz

Hát ez esetben én vállalom. Már nagyon régóta vágyam ezzel a filmmel foglalkozni, sok szakmabélivel próbáltam konzultálni, és szakértő segítséget is tudok szerezni, ráadásul tanulmányi munkálatokat is végeztem a filmezés terén, hogy bővítsem ismereteimet. Ezen kívül pedig 3 film tervezetét készítgetem. Nyáron lesz időm ezzel foglalkozni. Kb. egy hónapig nem csinálok majd semmit, ha minden igaz. Szóval menni fog. :D 8)

Link a hozzászóláshoz

Hell!

Nemtom, h éppen aktuális-e, de énis tudok segiteni:

:arrow: ha adtok alapanyagot-vagy pénzt arra- akkor tudok késziteni kardot, pajzsot, vértet, etc. fából.

:arrow: tudok oldalt mondani, ahol bőrpáncélzatot lehet venni, nem is egyet, sőt még ijat is...

:arrow: szivesen lennék akármilyen szereplő...

:arrow: néhány helyszint is tudok mondani, ahol lehetne forgatni. legalábbis asszem

Link a hozzászóláshoz

Az én javaslatom, mert az ötlet szerintem sem rossz, hogy írjon valaki elsőnek egy "egyszerű", megvalósítható, de mégis ötletes forgatókönyvet. Lehet nagyszabású események nélkül is mágus feelinget előhozni szerintem, csak nagy tehetség kell egy ilyen filmes történet megalkotásához. Felmére azt, hogy invesztálni senki se szeret túlzottan hasonló dolgokba és legalább igy elkerülhető, hogy nevetségessé váljon maga a történet, gondolok itt egyes jelenetekre a már meglévő mágusfilmből (amiken azért el- el mosolyogtam :) ). Én segítséget a történet megalkotásához tudok ajánlani, esetleg ha páran összeűlnénk... Tudom hogy anno volt már egy forgatókönyv, de fogalmam sincs, hogy megfelel-e annak, amit én most ismertettem.

Link a hozzászóláshoz

Igen, már volt, bár ha emlékezetem nem csal még maradt talán pár üres szerep. De lehet jobb lenne egy új szereposztást csinálni, ha csinálunk télleg filmet, mer vannak új tagok akik szívesen részt vennének a filmben, és vannak régiek, akik már nem.

Nem, ha jól emlékszem akkor csak egy vérgólem volt benne, ami ilyen sörny, de ha azt te eljátszod, akkor minden elismerésem :D

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Tybycsoky és mindenki: nem, nem volt egy végleges forgatókönyv, csak egy alapsztori, amit én írtam. Meg elkezdődtek szereposztások is, és valahol itt maradt abba a szervezés, idő hiányában.

DE!

Most Levi vállalta a szervezést. Ergo gondolom új sztori, új forgatókönyv, új szereposztás, stb...

TAO

Link a hozzászóláshoz

Nem, ha jól emlékszem akkor csak egy vérgólem volt benne, ami ilyen sörny, de ha azt te eljátszod, akkor minden elismerésem :D

Nekem való szerep lenne :) nem írnátok át gyötrődémonra ? :) azért a vérgólem mégis csak nagy falat lenne ;)

No de valami értelmeset is hozzászólva, ha lesz időm, ha lesz, szivesen részt vennék a dologban, ötletekkel, írással, stb.

Link a hozzászóláshoz

Saját karaktert visztek?

hm, +egy M.A.G.U.S. film?

Háát, az első sem volt a legjobb. Nekem nincs igazán bajom vele, cask akkor röhögtem, mikor úgy halt meg a csávó, hogy a ásik ahónalja alá rakta akardot.

Tehát a harcjeleneteket kicsit lehet fejleszteni

Én max sztori megírása szinten tudnék közreműködni, majd nézek valami k jó kalandunkat, és elküldöm vkinek

egyébként mikor forgatnátok?

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Emberevő Hulla: légyszíves ne írj "egysorosokat", főleg ne 3at egymás után. Ha mindig percenként jut eszedbe, hogy mit hagytál még ki az előző hozzászólásból, akkor ott van az edit gomb, és szerkesztheted az előző hozzászólásaidat.

Más: az első MAGUS film készítéséhez semmi közünk.

egyébként mikor forgatnátok?

A forgatásról meg semmi infó még, ha elolvastad volna azokat a hozzászólásokat, amikre reagáltál ( ;):) ) akkor tudnád, hogy nincs még forgatókönyv, szóval forgatásról egyelőre szó sincs...

Üdv,

TAO

ps: no offense

Link a hozzászóláshoz

beleugatoid:

mi volt elobb? a forgatokonyv, vagy a forgatokonyviro?

valamit hozzatok ossze otletszinten, par oldal elso kiserletnek eleg,

abbol is lesz (lehet) 15-20 perc megvagott anyag, es azzal is kell vagy fel evet szenvedni, amig vetitheto lesz...

tehat stab>fk>szereplogarda>forgatas>vagas>premier>OSCAR! :D

wow: itt egy flash, ami hirtelen bevillant: lelki szemeim elott pergett a kesz film, es meglattam Shalafit felvertben, lancos buzoganyt porgetve tamadni...

:twisted:

udv

Kamykaze a latnok

Link a hozzászóláshoz

nyaaaa,

vegigragtam a topicot, a masik rejtettet nem keresgettem (baj?),

ugyhogy most beszolok mindenkinek.

elore mondom, hogy reszt venni nem kivanok "a cirka 210 km miatt :lol: " de tapasztalatokkal segitek szivesen.

Kasztok/fajok kerdese: hátttárpád... szvsz nem a karakterek adjak a sztorit, hanem a sztori adja a karaktereket. le a kalappal az olyan sztori elott, ami arra alapul, hogy pl van 1 HM, 1 vari, 1 saman, 1 barbar, es okossagot lehet kihozni belole. amen. TAO: az elozo fk-t sikerult az ehhez hasonlo alappal osszehozni? vagy ott a sztori dontotte el, h milyen karik kerulnek be?

Letszam: minel kevesebb, annal jobb. huuuu, de g3c! vagyok! pedig minel tobb ember van egy forgatasra beszervezve, annal nagyobb a valoszinusege, hogy egyesek nem tudnak eljonni, nem elerhetok, stb, es esetleg rajtuk bukhat az aznapi forgatas... es akkor mehet a kapkodas, cserek, fk atirasa sebtiben :evil: BETONKEMENYEN megbizhato embereket kell szerezni. vagy szimpatikus magia+teleport :twisted:

Kamera kerdese: akarhol is forgattok (csendes erdo, zajos kocsma) kell egy profi mikrofon. miert? mert a digi kamerakon (tisztelet a kivetelnek ugye) gagyi a mikrofon, messzire gyengen rogzit, zajosan vesz fel...

foleg a hangsuly azon van, hogy az utoszinkronnal megcsinalt filmek hat de gazosak... lasd Rokafutam :roll:

Ismerosok. nagyon jot tesz a filmnek, ha egymast regota ismero, egymashoz kozel allo emberek jatszanak benne fontos szerepeket.

miert? mert aki aznap latja eloszor a tobbi versenyzot, nem nyujtja a maximumat, nem oldodik fel kellokepp... es ez a tobbi szereplore is hatassal van. inkabb egy gyenge kepessegu ismeros, mint egy gyakorlattal rendelkezo ismeretlen. SZVSZ.

amugy a szineszi jatekra nagyon nem kell nagy hangsulyt fektetni, mivel ez lesz az elso filmetek, ez nagyreszt meg csak a tapasztalatszerzesre szolgal. utana johet A NAGY DOBAS 8)

Rendezo. altalaban o az agytroszt. az isten, aki mindenhez ert, mindent tud. kell legalabb egyvalaki, aki viszi a vallan az egeszet, aki fullosan ott van, amig a munkak tartanak, kepben van es porgeti a dolgot. kontaktol, ott van MINDEN forgatason, a vagasnal... KELL EGY ILYEN EMBER. lehet nelkule is... csak k**** nehez...

Gem trukkje a fakarddal+az effektezessel: (akit erdekel lapozzon vissza)

TAO ba', igenis megvalosithato, csak kell hozza egy videografikus, aki ISTENTELENUL ert hozza. lasd:

http://systron.film.hu/system/main.php?page=competitions?=hu.

en nem javaslom az eles fegyvereket. nem ez alapjan dol el, hogy tetszik-e a nezonek a film, hanem hogy milyen a sztorija, lehet-e rohogni/izgulni rajta, latvanyos-e a harc, a magiaeffektek...

Blackevil:

csak nagy tehetség kell egy ilyen filmes történet megalkotásához

az fk megirashoz nem kell tehetseg, barmelyik tapasztalt KM-re ra lehet bizni, viszont a megfilmesiteshez nem art nemi gogyi. a megvagast pedig az egesz stabnak velemenyezni kell. mit hagyjunk benn, mit vegyunk ki... kozmegelegedesre.
Dragon:

De Amundot sem lehet kihagyni. Õ lesz az őrült szadista tömeggyilkos aki meg akar ölni minden humanoid lényt...

He-he-he

Õ lesz a vallásalapító

\\\\\\\\OOOOOOOOOO//////// EZ UJ ERTELMET NYERT A NYT UTAN!!! :D

Zrogdavar ne hagyj el! 43 halott karakter... :twisted:

Darun kerdese a komolysagrol: hat igen. a topic eleje: 2004 eleje...

most meg 2005 nyara van... szvsz uszott a lehetoseg 2005-ben, az emberek nagy resze nyaron er ra legjobban ilyenekre...

persze nem gyozom hangsulyozni, hogy SZVSZ minden, a leirtakat az elet hozta magaval, meg a tapasztalat :wink:

miert kell nekem mindig ennyit irni??? nem ertem... :shock:

ne szivjátok mellre... :lol:

"ájj-ájj-ájj ilyet többet ne csinálj..."
Link a hozzászóláshoz

Kamy: a MAGUS film szervezése kb ott fagyott le, hogy forgatókönyv. Még mindig nincs. A nagyobbik probléma, hogy nincs senki, aki foglalkozzon ezzel az egész filmtémával. Még én sem, én is feladtam, nincs időm, és energiám erre így.

De ez így van már jó ideje.

Azóta Leviathan szólt, hogy őt érdekli, és hogy ő húdemegcsinálja... hát, Levi és a lelkes szervezkedései. :D de felőlem csinálhatja, hátha többre jut vele, mint mi.

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

Ez ügyben már én is felajánlottam a segítségemet, de azt mondták nekem is, nincs csapat, és nincs aki foglalkozna vele.

Ilyen hozzáállással szerintem letehetünk a filmről. Mondjuk nem is volt szerintem semmi, ami rendelkezésünkre állt volna. Pl forgatókönyv, pénz, szereplők. Mindenki lelkes, amíg beszélni kell... aztán már alábbhagy a dolog.

Link a hozzászóláshoz

amator filmhez nem kell penz, azt potolja a lelkesedes.

ami a problema: ez a topic. illetve: csak ez a topic.

az osszes lelkes jelentkezot ossze kellett volna hivni, es megbeszelni a tovabbiakat. az egyben el is indit valamit. latszik hogy komolyan veszik es komolyan gondoljak.

1 forumba mindenki konnyen irogat, de aki egy ilyen megbeszelesre eljon, arra mar azert lehet szamitani.

az ilyeneket szorgalmazzatok SZERINTEM.

en elhiszem, hogy minden kedves jelentkezo komolyan gondolta, amit igert a filmmel kapcsolatban, de ESELYT is kell nekik biztositani, hogy bizonyithassak huseguket es odaadasukat huberuruk... khm a filmmel kapcsolatban. :)

de ha nincs szervezogarda akkor :oops:

en azert remelem, hogy jovore lesz belole valami...

egy szomoru Kamy :roll:

Link a hozzászóláshoz

Kamy, örülök a lelkesedésednek, de ez igazából már megtörtént. Van egy topik, csak rejtett... és bizony volt lelkesedés, de jó ideje senki nem ír abba a topikba. Pedig sok mindenről esett benne szó.

Szerintem ha komolyan gondolod beszélj Antaillal, hogy szeretnéd látni azt a témát és írni bele.

Link a hozzászóláshoz

öhhöm

helló

hát csak annyit, h amikor ez még komolyan volt (komolyabban) véve, akkor volt lehetőségem szerezni kamerát. Rendes használható kamerát, ami jó lett volna aforgatáshoz. Valszeg ugyanígy van a mikrofonnal is. Ha megint lesz valami szerveződés, akkor szóljatok, aztán meglássuk, mit tudok szerezni.

csak ennyit akartam mondani

byezz

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...