Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

A leg jobb kalandok játékos szemmel


Recommended Posts

Nekem a habib lafi által mesélt kalandok erionban meg mindenhol máshol szerintem ő a legjobb mesélő akit ismerek. És már mesélt is nekünk. Az volt hogy erionban az öröm negyedben megkért minket 5 aranyért fejenként (ketten voltunk) én 2.tsz elf harcos és barátom bárd 1tsz arra egy ember a kocsmában (2 ör vigyáot rá) hogy egyik nap lefeküdt egy ....lányal és hogy meg zsarolta hogy beköpi a feleségének. ő meg hirtelen felindulásból megölte nekünk meg el kellet vinünk onnan mert az rosz fényt vetne rá mert hogy ő egy itt uj kereskedő. mi el válaltuk kérttünk lisztet és zsákot (ezek a legjobbak erre) el ment hogy hozza adig mi a az ajtó elött vártunk ott ahol benn van a hulla. motoszkálást halottam berontottam és tolvajok pakoltak ott el akarták vinni a csajt. én lenyilaztam nagy részüket ők meg megdobáltak dobó tőrökkel bárd is leszedett párat de ketten elfutottak a csajjal. Vissza ért a csávó a lisztel meg a zsákkal de látta hogy a hulla sehol. igy elbocsátott minket mert már nem kell a szolgálatunk. hagytuk a francba. elmentünk. kisvártatva ujjra találkoztunk a "kereskedővel" a kanális szélén ült szomorúan kirabolva. azt monda fizet ha vissza szerezzük a cuccait (2aranyat) elfogadtuk és lementük vele a kanárisba egyszer csak a kereskedő eltűnik valahol elnyeli a víz. mentünk tovább keté ágazott az út mi balra mentünk ott volt egy patkány báró azt kinyirtam utána az utat egy hatalmas oltári kupac szer állata el. visza akartunk menni a felszinr de le volt zárva a kijárat egy abbit acél ráccsal :( ez van na akkor elmentünk a jobb oldali folyosón ott is volt egy kapu de az csak vas ezt kiszedtük a hejéről. tovább mentünk és egy kör alaku terembe értünk ott ahol 2hoszú kardos és 2 rövid kardos tolvaj ált (ők lopták el a csaj holtestét) megöltük őket és volt ott minden féle szarság a zsákmányaik és egy titkos ajtó azon mi bementünk ott felment egy lépcső egy ujjab titkos ajtó hátulról. kimentünk rajta és egy palotába értünk két őr ált a termbe ahová érkeztünk és csak néztek hogy hogyan jötünk ki a falból mi beetettük hogy,mi a palota urához jötünk elvezetek hozzá ő le akart tartóztatni a lány meggyilkolásával (a kurva ugylátszik nem is kurva) mi meg ki akartunk tálalni mindent aztán a hulla eltüntetés nél nem mondhatuk tovább mert letartóztattak és a rúna fém viszacsapó ijjamat lenúlta az eggyik tanácsos minket meg ugye elvittek a cellához ott már csak egy őr volt le ejtette a kulcsot én meg megfolytotam a láncal amivel megkötözek. a bárd csinál minketőnkről 1 iluzót akikkel együtt kisétáltunk onnan jól összezavarva az őröket. a palota elött ott volt a "kereskedő" aki 30-30 aranyat kinált ha megvédjük bementünk a kocsmába hogy megbeszéljük de körbevettek a nemes katonái 20 lovag 20 ijjász azok a lovagok elindultak mi meg egy részüket leszedtük a többit meg széklábakkal meg minden félével a kocsma vendégei harcolta a mi segitségünkel sikeresen. Feltünk az ijjászoknál a tanácsos én lelőttem a ijj le esett valai rálépett és ha egy rúna megszakad a korr bumm szép kis robbanás 6k6 sp igy az ijászokró annyit meg a nemesről aki szintén ott ált. a ház amiben mi ott voltunk hát kezdett omladozni zméletét vesztet társamat felkaptam és futottam át egy másik házra ahonan le ijjaztam a feltápázkodó félholt nemest a ház osze dőlt a nemesről leszedtem a vértjét mitteil teljes vért 1.sz rúnával elátot lovagi kard 1sz rúnával elátot pajzs ezeket a kovácstól megtanultam használni és a pénz miatt meg el akartam adni egy lovag vértjét de az itteni kovács csóró volt megvenni igy elmentem a palota negyed béli kovácshoz de ott volt a palotan negyedben a király akinek rögtön szemet szúrt a vértem amire rögtön azt mondta hogy az övé benne is volt a jele hiába hazudtam neki hogy az a nemes adta kölcsön nekem váltig állitotta hogy ő kölcsö adta a nemesnek én meg eloptam igy hát futhattam a katonái elől és itt hagytuk abba ahol éppen futok

Link a hozzászóláshoz

Cs én nekem a börtönsziget kaland tetszett legjobban.

Egy kadmüvészel voltam a toroni fogságban....

malyd a szabaduláskor a 3 felyü emberei aprítása.

Mindig volt v mi meglepi ami odavágott a csapatnak de a végén megfogyatkozva bár de partot értünk. A Sok bonyolult próbatétel meg minden jól ki let dolgozva bár nem épp kalandozó barát.

Link a hozzászóláshoz

Ja az tök jó volt főleg a Bence a filozófus. És lafi a szellem. És én a sunyi de a Bence karija már nem játszik pedig le akarom ütni :twisted: Na de még jó a JJ-s toroni ostrom a az áruló várkapitán főfoglár és tanácsossal. És persze MI! JJ kérdeze mikor mesélhet ujra. Sir bekéne fejezni a ghoulost. De az eggyik legjobb matyi első kalandja a hajtóvadászat és a zsolti boccs lafimesélő taktikája amikor röktön mondja ki jön mindenki kussol akkor és shasem áll meg. De minden kalandjó ha jó a vége.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

(((Gagarin: fekete pont! :evil: )))

Legjobb kaland??? A tavalyi Zalai kaland, egyrészt mert ez volt az eddígi egyetlen olyan kaland, amit nem hogy túléltem, de megoldani is sikerült. És a karakteremet annyira jól ki tudtam játszani, hogy még a zelfbárd-ot is el tettem láb alól, aki mellesleg csapattárs volt. Köszönet Gem-nek, amiért mellette harcolhattam és természetessen Sneer-nek, aki dacolva minden nehézséggel, lemesélte a kalandot! Szerintem. :wink:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Hell oh!

Darun mér fekete pont?

Darun miért jó szerinted egy olyan KM-nek akinek minden JK-ja meghal, szerintem ez se Jó KM, mert nem méri föl a helyzetet, vagy ti voltatok gyengék?

Amúgy én KM-kedni jobban szerettem, de most már a játékosi játékot is szeretem.

Juri Majd be lesz fejezve, a lényeg az hogy szerintem a Jó kaland A JÓ KM-en és a Jó JK múlik (A Jó KM részbe benne van, hogy mit nevezek annak.)

Link a hozzászóláshoz

Hát modulnevekkel nam vagyok tisztában, de anno egy Ylanori sast játszottam. Abasziszban felbéreltek minket, hogy szerezzük meg morgena könnyeit. 5 en voltunk. Elég rendesen kuszálódtak a szálak, mire oda jutottunk, hogy az ereklye másik fele egy dzsad kereskedőnél van. A csapatból a bárd megén mentünk tárgyalni vele. Aztán itt hatalmas fordulatot vett minden. Nem vettük meg az ereklye másik felét, hanem eladtuk ami nálunk volt (fejenként 250 arany)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Legjobb kaland? Ez egy saját alkotású modul volt a KM részéröl.

Röviden: 1 szem jk ként egy különös életfelfogású harcost alakitottam, aki egy kis várós elit zsoldosaként élte életét, és tervezete hogy, a nemes ura helyébe lép...

Sajnos amikor a nemes "különleges" proba elé állitott, hogy meggyözödjön hüségemröl... Csunyán elbuktam.... ( igaz álmot varázsoltak rám és pár társamra, azt hittük elenség tört a várra, és elhiteték velünk hogy lehetöséget kaptam a nemes legyözésére ).

Hübéruram nem kedvelte az árulokat, DE enek elenére szüksége volt rám... (ez mentett meg) Egy öngyilkos jelegü küldetést és örök számüzetést nomeg egy nagyhatalmú elfet kaptam hütlenségem "jutalmáúl"... :twisted:

Kedves ajándékok... A küldetésröl sok minden nem derült ki az idök folyamán.... csak az hogy meszire kell emni és nem valoszinü hogy tulélem...

Utazás folyamán egy kis faluba vetödtünk, amitt kis idő mulva csunyán megrohant számos élöholt, ahogy a feltámado gonosz hatalom kivánta. Mint megtudtam enek elpusztitása a feladatom...

Idöközben megismertem egy kedves és igen harcias hölgyeményt :oops: igen szép mosoja volt...

A feékerekedett élöholt hordák hirére volt hübéresem fegyvert ragadott és lovagjai élén (egykori társaim is köztük voltak), elekzte azokat moceresen felszámolni.

A nagy zombi irtás végül a falu ostroma idején tetözött be mikor, 1 falu teljes élöholt lakossága ostromolta meg kicsiny falucskánkat. Szerencsénkre a dicsöséges nemes és lovagjai javunkra döntötték el az epikus küzdelmet. ( A karakterem és társai bele a tömeg közepébe körülöttem tombolt a halál, nomeg az élöholtak, mindez éjsazka!).

Miután az élöholtakal végeztünk megindultunk a seregét vesztett gonosz rejekébe. Egy kelemsen sötét és elátkozott templomba.

A történet legszebb része itt bontakozott ki. Az elf kiséröm nagy szerelme velünk tartott, a nems uraság és a nemes huga (a szép mosojú hölgy :) ).

A végsö ütközetben siralams kudarcott valot karakterem, miattam meghalt a nemes, aki ekora kezdett valamenyire becsülni. A nemes huga halálos sebett kapot, élete utolsó leheletével végzett utolsó elenfelünkel.

Végül a sántikáló elf és pár megmaradt kisérő válain hagytam el véres diadalunk helyszinét. A karterem kicsit megörült a kedvese elvesztése miatt (eddig se volt 100% os de ezek után, masziv depis lett). A nes ur temetésén amikor holtestét tutajon, havasztották.Az elf felmászott a tutajra és öngyilkos lett, elvesztette élete szerelmét+ úgy gondolta élete értelmét vesztette. Momentán a karterem ekor értelems életcélok tekintetében ugyanugy roszul ált, edig háterét elvesztette a városban nem maradhatót, atol hogy sokat tett a helyikért árúló maradt.

A nemes mamájáról idöközben kiderült hogy boszorkány, ö volt az aki az igaz álmot rám bocsátotta, persze csak mint játékos tudtam meg ezt. A boszi kedves volt, mágiával segitett elfelejtenem szerelmem emlékét és az utána maradó sanyaruságot. Majd utamra bocsátott.)Ezekután mondja valaki hogy a boszorkányok csak rosszak lehetnek...).

A történet kelöen epikus és mozgalmas volt, de mindenre a szerepjáték és a drámai fordulatok teték fel a koronát.

Köszönöm hogy veed magnak elolvasni ezt a kusza és helyesirási hibákban gazdag szöveget, (helyesirásom nem fog el9öre láthatólag javulni).

Dreemer

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...