Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2007 - Élménybeszámolók


TAO

Recommended Posts

Mi ez itt kéremszépen?! Csak semmi huligánkodás :!:

A tábor jó volt. Nagyon jó. Mondhatni zsír. :D Jövőre jöhet a Bigger, Longer, Uncut :P

VERIBIGTENKSZ - a teljesség igénye nélkül - a csapatomnak, a szervezőknek, Hókusznak, az Uljanovszkij Avtomobilnyij Zavodnak, a fehér blúzos gyrosos csajnak, a COOPnak, a ©kodának(kösz, hogy működtél ;) ) Obsnak(mert elhozta Obshugit :P) és így tovább.

Hümm....ennyi 8)

Link a hozzászóláshoz

Nah... sikerült ismételten hozni a hagyományosan eszetlen utazásos cuccomat... mindig történik velem valami :D

Bár hamarabb elindultunk mint mások, éjjel volt míg hazaértem :S Közben vártam órákat Pesten a buszra - mert hétvégén nem megy, amire loholtam a CJ-s és NYT-s cuccaimmal a hátamon, bográccsal sátorral a kezemben, totál álmosan -, aztán ezt Zegen is, aztán pincebuli az ősökkel, aztán kocsmázás az ősökkel, aztán kései háztűznéző az ősökkel, hát igen... :) Ja és mivel nem aktiváltam a rendszert, ma újra is települhettem, szerencsétlenkedés MF :)

Szóval a lényeg. Szeretlek mindannyiótokat, nagyon nagyon nagyon :) Jóléreztem magam, bár nekem kicsit már sok volt a jóból, iszonyatosan fáradt voltam már így CJ után.

MagyarGergely. :) Velősz Cupák forever :) Köszönettel tartozunk neked, hogy toleráltad az abszolút önző és majdhogynem modulszabotázsos játékunkat. Nos, a kocsmák nem maradtak épen, de a bajvívó hölgy arcáról se veszi le senki az ujjaim nyomát :) Ez volt az első olyan karim, amivel szerettem játszani, valóban szerettem vele játszani, és ezt nagyon élveztem. Szóval köszi :) Remélem még fogsz nekem mesélni valamikor, és Velősz Cupákot akkor se felejtsd otthon :)

SirTom :) Hát azt hiszem, hogy eztán is széles mosoly fogad téged, ha megjelensz köztünk. Köszönjük az éjszakai mesélést, istenkirályos volt, kedvet kaptam egy különösen hülye kari kidolgozására... :D Utána aztán mekkora volt a meglepi, hogy mi is voltam valójában... Táptáptáp :) Azért egyszer szeretném megérni, hogy egésztáboros legyél, ne csak fél napos :) Bundáskenyér rlz :D :D

Király volt, hogy mindannyian nyitottak voltak a másikra a táborlakók, és valóban ez tette nagyon emlékezetessé az egészet, nem voltak egymásra fújások, sem anyázások, nyugi volt minden.

Link a hozzászóláshoz

rendbontó dolgot kell elkövetnem, mégpedig a fórumhasználatot.

Magyarázkodni nem szeretnék, de akkor is fogok :)

elsősorban A jk-knak szól, akiknek meséltem:

elnézést kell kérnem, amiért a játék modul-része kissé elhanyagolódott a mesélés alatt. Némileg az én hibám, a figyelmem közel sem arrafele járt abban az időben... ;) az okokat úgyis tudja, akinek tudnia kell, tőle már külön is megértést kértem :P. Na De a következő alkalomra egyáltalán nem szándékozok felkészülni a modulból, ugyanis játszani szeretnék végre. Igencsak megjött a kedvem, hála az eddigi 3 tábor jk-inak, moduljainak, km-eknek, azaz a kalandozok.hu társaságának :) (remélem antail meg fogja tudni oldani a km-kérdést majd nélkülem is :D:d:d, bár aggodalom nincs bennem e téren, ja és vállalkozó jellegű csapatot is keresek, nem vagyok kis falat játékosként...)

magam részéről érdekes módon minden szempontból (egy kivételével) jól éreztem magam, és ha már a modul nem ment, legalább a hangulat volt emelkedett a jk-k körében úgy, mint nálam. ezen felül remélem mindenkinek sikerült kicsit a kedvére tennem, még ha ilyen szempontból nem is a Legkönnyebb helyzetben voltam. :)

hugom részéről annyit tudok mondani, hogy biztosan maradandó emléket hagyott benne (remélem annyira nagyon-nagyon maradandót azért nem), jól érezte magát egész idő alatt (bár van ugye hova fejlődnie, most játszott először) téli táborra is valószínűsítem tartom a jelenlétét.

matebilic:

őő... hmmm...

na mindegy...

köszönet a szervezésért, akit illet, és köszönet a társaságodért.

OBSCURITAS (és a beragadt shift-billentyű, nézze meg legújabb filmünket...) ;)

Link a hozzászóláshoz

Na jóóó... Ha már Obs klaviatúrát ragadott, akkor én sem késlekedem a beszámolóval. Pedig gondoltam, megvárom, amíg @huszár kikúszik az edzőtáborokból :P

Szóvaaal. Itt is köszönet Silver nővérének az odaútért, és Matenak a visszaútért.. jól jött ez a párezer spórolás :roll: A volánnak pedig azért, mert nem ****ott ki velem kivételesen :lol:

A tábor jó volt. Én nem használnék erre superlativust, de jó volt. A hangulat tényleg barátságos volt, senki sem harapta le a másik fejét semmiért, ésatöbbi. Továbbá rengeteg lehetőség volt a szocializálódásra, ami kicsit összeránthatta a tábort. Személy szerint ezekből igen kevésben vettem részt, de ez van... cserébe egy nagyon jó csapatnak lehettem tagja, ahol ugyan olykor érezhető volt az 5dudás egy csárdában alaphelyzet, de azért nagyon jól éreztem magam. Elviseltek :)

Táborhely: szeretem ezt a kastélyt. Bár az egerek kicsit megleptek...

Kaja: az első pár napba azt hittem belepusztulok ,de aztán varázsütésre egyre jobb lett. És az étkezések közti fogyasztási lehetőség nagyott dobott a hangulatomon :)

Egyéb programok: Vérpistiben vettem részt, erről később, ill kipróbáltam a burkolt fadarabbal hadakozást is. Egészen szimpi :) Elég genyó voltam a páros harcban, de jól esett :D

A MODUL: nekünk rövid volt. Ugyan még nem olvastam végig, de beleolvasgattam, és ez alapján értékelné melőször. Hangulatos volt, de nagy késztetés nem volt a teljesítésre... ha nem írtuk volna be az előtöribe, hogy üldöznek minket, akkor nem csak kábítólövedéket lövök a kissrácba... Szóval egészen gyorsan kikerültük volna a modult. Ezen érdemes javítani. A "főszál" - vagy amit mi anna kéreztünk, egészen gyorsan bejárható volt. Az arányok néha nem stimmeltek - ekkora távot egy közepes úszó megtesz olyan 6 óra alatt, nem? Javítsatok ki :)

Mese: Hókusznak nagyon nagy köszönet. Nekem nagyon tetszett a játék, örülök, hogy el tudott viselni 4 és fél beszédmániás játékost :lol:

Aki kíváncsi arra, mit játszottunk, mit hogyan csináltunk, stb, az keressen meg priviben, szívesen elmesélem.

Hozzátenném, készültünk a táborra rendesen. A csapattal összeültünk játszani, előtte megbeszélni a koncepciót, pár hónapnyi készülődés előzte meg az utolsó pillanat körül beadott előtörténetet, és a karakterkidolgozást egyaránt. A csapatból @, Vicó és jómagam már jó pár alkalommal játszottunk együtt, ismerjük egymás játékstílusát, szokásait, tudjuk mire hogy reagálna a másik, ugyanez igaz Silverre és Matera - a két csoportot meg csak összehoztuk valahogy. Szóval köszönjük a díjat, nagy megtiszteltetés.

Kb. nyolc óra alatt végeztük ki a modult.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok! :D

Én sajna nem voltam a tábor lakója, (csak egy kis ízelítőt kaptam) bánom is, :( ! De csak azt tudom mondani hogy a következőn remélem ott lehetek! Az utolsó napot látva gratula a szervezőknek, ez a mi TEAM-ünknek soha nem sikerült! Próbálom ezentúl nyumon követni a dolgokat!

Üdv, ha vki egyáltalán emlékszik ki is vok!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Első hozzászólásomnak azt hiszem itt az ideje. :)

Köszönöm mindenkinek aki ottvolt, első táborom volt, másodszor játszottam a mágussal, de minden elkövetkező táborra előre lefoglalom a helyet!

Venes: Bubifújó atomfegyverrel és sörrel remélem rajtakaplak még párszor! ;)

Mosquito remélem azért nem voltunk nagyon rosszak, én tényleg igyekeztem, még a mantikór is elhullott a végére!! ;) Köszi a türelmet!

Munchkinbe én is beleszerettem, de MagyarGergely ellen csak akkor állok ki, ha megkötözzük, a lapokat tépőzárral tartjuk az asztalon, és felvesszük videóra az egész játékot! ;)

Lirion: Nekünk valamikor még be kell fejeznünk a börtönlázadást, de ha gondolod előtte álcázhatod magad takarónak. O.o

Hulla Neked is köszönöm az irányítást (be a kínzókamráig meg a mantikór pofájáig:D), meg az egész csapatnak a játékot! (csak így egyszerűen és furcsán)

Összegezve tehát, fantasztikus volt a tábor! Amikor csak tudok, mindig ottleszek ilyeneken!

Csenky

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlök Minedenkit!

Ezúton megszeretném köszönni mindenkinek a türelmét és kedvességét! Én nagyon jól éreztem magam a táborban. Sok új emberkét ismertem meg!

Még köszönöm Magyar Gergelynek, hogy megtanította ezt a nagyon kellemes és szuper játékot. :D Velősz Cupákot sose fogom elfelejteni és remélem,hogy nemsokára hallok még a szőrgombócról.

Köszönöm még a csapatomnak....

köszönöm még MateBilicnek, Condoriusnak, Viconak és természetesen Silver Hawknak, hogy belevettek egy másik játékba, ami az esték folyamán játszottunk. Bár a végéhez nem jutottunk, de ez nem is olyan fontos. ;)

Nemutolsó sorban köszönöm még a bátyámnak Obsnak, hogy engem is elvitt erre a remek táborba. remélem, hogy még sok ilyen együtt töltött táborba lehet részünk.

Szóval ,hogy ne olyan oszkár díj átvevős hangulat legyen itt, nem sorolom tovább a neveket, mert nem hiszem, hogy valakinek is lenne ezt kedve olvasni. :)

Üdvözlet: Obshugi => Obssisar ;)

Link a hozzászóláshoz

folyt. köv.

Ez ugyan rövidebb lesz. :)

Jó volt. Megérte elmenni ;) Köszönet a szervezőknek a szervezésért, a modulíróknak a modulért, a mesélőnknek a meséért.... öhm.. talán abba kéne hagynom? :D:P

Nekem is hiányoztak az oszlopos tagok.. De örültem, hogy látok új, fiatal arcokat - mégha kcisit furcsának is éreztem ezt az átlagéletkor-eltolódást..

Miről nem írtam még?..hm.. VérPisti.. nos.. utólag ávizsgáltam én is a belső időt. Kicsit máshogy emlékeztünk rá menet közben :D De az is tény, hogy mindkettőnknek be kellett volna jelentenie már az elején, hogy mennyire megyünk bele... :) szóval rögtön az elején el***tuk :D Az ütő így is megállta bennem, mikor háromszor egymás után mellém állt Forutna.. nem véletlen, hogy vaknak ábrázolták.. pont az én fejemet kiszemelni.. ehh... Volt egy kissrác, szemüveges, világosabb hajszínű, aki megkérdezte tőlem, talán előtte levő nap, hogy vannak-e olyan történeteim, amit nem hisznek el a többiek: pl a dupla nulla az utolsó pillanatban.. mondtam, persze... de azért ez a döntőben eléggé hazavágott :D:D Az elődöntőben a tatus srác nevét sajna nem tudtam megjegyezni.. fránya névmemória... :P, de köszi a játékot, és Taonak is :D Már csak azért is, mert nem szokásom vérpistizésben állni a sarat... a karakterem alapötlete is Vicótól ered :P:D álá:dupla belső idő :D

Köszönöm mégegyszer a csapatnak a játékot - mindegyiket ;)

éés... @nak, hogy a féltesóm alakította, és nem engedte, hogy rávessem magam a tharrpapra falazás céljából... ;) Vicónak pedig a jägert az utoló mesére.

Jól esett beszélgetni a rég nem látott arcokkal, olyanokkal is, akikel korábban két szót sem váltottam.. Na meg megismerni újakat.

Weila smaragdszemei figyeljék utatok! - Xin álá Condorius

Link a hozzászóláshoz

Hát emberek, nekem nagyon teccett! Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz. Én is élveztem minden percét, mint sokan mások, még akkor is, ha majdnem eldőltem az álomtól. :D Minden jó volt, jókat lehetett játszani, a póló is szuper, egyszóval minden!

Öhm, azért csak majdnem minden. Magyar Gergely úgy tud Munchkinban csalni, hogy hozzá foghatót én még életemben nem láttam! Oké, hogy piszkosan játszik, de még az ember orra elől is ellopja a tárgyait! Ha valaki játszik vele, jól nézzen szé a lapjai között, mert lehet már a szintjét is ellopta tőle! :shock:

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

Igazából most van egy kis időm irni.

Nagyon jól éreztük, éreztem magam. Mondjuk nekem nagyon kevés volt a játékidő,de a végén belehúztunk. Km nem birta tovább. Annyit röhögtünk. Szerintam nagyon jó volt a hangulat. Volt olyan 3- 4 ora amikor már kicsit kómaxos volt mindenki hogy végigröhögtük. A barbár jól megérdemelt küzdelme után bealudt(6 városőr) A tolvaj elfutott. A boszorkány bent volt a városban egy fogadóban a kereskedővel. Az arelpap és a lovag pedig indult be a városba. A papnak nem adott istene mannát és a dícső halál gondolata lengte körül. És a városőrök megállították őket. És a pap fejbe ütütte a városőrt a fel nem húzott ijjával mert megkérdezte mihez kell ijjhúr.A pap "ehhez" és fejbevágta.

(Lovag a csapatnak "Bemegyek az első kocsmába és keresek egy másik kalandozócsapatot.") És otthagyta a papot. A városőrök meg célbalődöztek.

Ezt mondjuk szerintem életem végéig emlegetni fogom.

Lovag lefeküdt a boszival egy istallóban a lovász meg a boszi majma elkerekedett szemmel követték az eseményeket.

Utána a lovag felöltözött.Páncél miegymás.

KM Mély érzelmeket keltett benned.Meg akarod ismerni jobban.

Jk Nem.

Km De igen.

Jk De nem.

Km De igen késztetést érzel hogy megismerd jobban

JK odamegy "Nem nyikorgok"

Majd felteszek még 1-2 poént. Most mennem kell.

Link a hozzászóláshoz

Üdv !

Na eszembe jutott még 1-2 poén.

-Egy tinédzserekből álló csapat slattyog az étkező felé elkeseredet arcel az egyik srác megszólal. "Pont belém kellett szeretnie annak a buzinak?"

-A Hajónk esett szét alattunk. Nem igazan vettük a finom célzásokat.

Előzmény. Az arel papnak volt egy látomása hogy este széttépi őket egy nagymacska szerű lény.És utána csinált egy emlékfelidézés nevű varázslatot a bárd hangszerével és tudatában lett a bárd minden emlékének. Ezutan Arelhez imádkozott hogy megsegítette, de arel nem halgatta meg az imát. elkeseredett pap felment a fedelzetre és a feljáróval szembe elment a hajó végébe és megfordult. Két kezébe kapta a két fegyverét és előredőlve felkészűlt a rohamra hogyha este majd jön a macska szerű szörny majd megrohamozza.

KM Nagy reccsenést hallasz a hátad mögött, és fadarabok úszkálnak a víz felszinén.

JK1 Mi a faranc tengeralattjáró.

JK2 Ja fa nautilus.

-A lovag berúgott és fekszik a földön. Épp ébredezik.

KM Hánynod kell. Kihánysz mindent.

Jk Jaj kárbavész a rum.

-Elhagytuk a hajót. (Igaz már süllyedt erősen.) Hálókkal összekötöztünk Üres fa hordókat és az igy készített tutajon mentünk 7-en a part felé 3-an csónakkal eveztek előttünk A 7-ből 4 matróz volt.

A lovag teljes páncélban.("Inkább a halál mint a szégyen") A tutajon a lovag ,az arel pap és a tolvaj volt.

KM Eltünt egy hordó

Lovag Utánadobok egy matrózt hogy hozza vissza.

Jk A matrózok száma a hordók számával arányosan csökken.

- Beleesünk a vízbe (A viz 130 cm). A tolvaj 150 cm magas Kapja az infot a kmtől papíron "leér a lábad"

KM milyen magas vagy

JK 150cm

KM És leér a lábad:?

Jk Igen. De a fejem nem biztos hogy kint van a vízből.

-Kilábalás után Mikor megszáritkoztunk az Arel pap mondja a tolvajnak.

JK1 Vegyülj el a matrózok között.

JK2 Megyek a vízbe és elvegyülök a matrózokkal.

-KM mond valamit JK 1-nek.

JK2 Beleszól.

KM Nem vagytok egy légtérben.

JK3 De igen mert nyitva az ablak.

-KM a lovagnak miután a boszi otthagyta a kereskedőért. Vissza akarod hódítani.A lovag odamegy a boszihoz.

JK Hatalmasak a heréim.

Link a hozzászóláshoz

Megkésve bár, de törve nem:

Köszönöm mindenkinek a játékot, és a szervezőknek, hogy minden simán ment :D

Élmény volt, valóban :)

Nagyon kellett a sok nevetés, és kicsit több, mint fél év után egy játék.

Egy jó játék, mert bár poénra vettük, és nem a modulmegoldás volt a lényegg, a játék jó volt.

A második alkalom, hogy bosziztam.. és lényegesen jobb, mint az első, ahol az alien qeen miatt tüzes infernót kellett rendeznem, és nemigen volt lehetőség kihasználni a valódi előnyöket..

Itt partner volt a Km benne, és a kaland is alkalmas volt arra, hogy bármilyen kari eséllyel teljesítse..

A csapat persze bomladozott kicsit, és én is oka voltam, főképp mikor kiházasítottam a karit, mellyel egy csomó nehézségtől megmentettem volna magamat és talán a csapatot :)

Munchkin verseny.. hát azthiszem eláshatom magam, elvégre az én szerencsétlen kezem húzta ki az isteni beavatkozást.. jobb lett volna tán, ha megreckírozok egy csalást és behúzom.. hátha ^^ mindenesetre élvezetes volt.

hm.. most csak ilyen rövid, mivel késő van és mennem kell.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...