Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kasztosodás


Antail

Recommended Posts

Lehet hogy soknak talalod es lehet mas kmek i ssoknak talaljak mert vegre le van kellokep gyengitve az a kaszt ami anyi gondot okozott nekik. Mert valjuk be egy kezdo/roszakaratu jatekos kezebe a vari elegge hangulatolo karakter. Viszont a vilagkepbe nagyon is beillo hisz egyes dolgokkal a segitsege nelkul kevesen vehetik fel a harcot.

En majdnem mindig varival jatszottam es ugy erzem hogy kellokepp figyelek a tobbiekre a csapatbol hogy jol szorakozzunk mind. A regi rendszerbe mindig tudtam/tanultam olyan dolgokat amit a csapattarsak nem, pl diplomacia/osi nyelv stb. Viszont ha 5 szintnyi kp-ba kerul hogy ugy tudjak varzsolni mint ahogy megszoktam a regi rendszerbe (5 szint manna, pszi vagy csapatsegito kepzetsegek nelkul) akkor nem fogok olyassmikre "pazarolni" a KAM-jaimat amik nem eletbevagoak.

Egy uj jatekosnak mindegy de egy reginek nem. Es lehet hogy nem feltetlenul szentiras de egy talalkozon/taboron az lesz.

Link a hozzászóláshoz

Találkozón / táboron tényleg úgy van! (Ezt azért nem vettem bele mert év közben nem érek rá, nyáron meg nem látom értelmét elmenni táborokba, ha az a csapat amivel játszom el se jönne még a KM sem és kész csapatok mennek a táborba, majd ha lesz időm vagy normálisabb játékoskör aki mindig összegyűlik akkor majd megyek szóval csak ezért mondtam hogy nem szentírás)

Abban is igazad van, hogy ami nem életbevágó azt ne vegyük fel, rendben tényleg nem fontos de sohasem árthat, kitudja milyen kalandokat hoz az élet(KM).

Az is igaz hogy ha másra pazarlod el a KAP-okat akkor manára nem marad, ez így nem jó, bár szerintem a ETK-ban igencsak egyhangúak voltak a karakterek, kivéve a varázsló mivel ő csak Kp-t és Manát kapott (meg elhanyagolhatóan kicsi Fp-t) tehát neki igazából mindegy, hogy melyik könyv alapján játszom, mivel ÚTK-ban sem veszek neki Fp-t, kivéve ha Démonológus vagyok, mert akkor igazán megéri, ami ha jól tudom nincs az ETK-ban! 1fp=2Mp tehát inkább jobb választás csak a képzettségpróba legyen jó, ráadásul mondjuk adsz neki 19-es állóképességet Adottság háttérrel és kész is van a mindent gyilkoló gépezet fél óránként varázsolgat gyakorlatilag ingyen, ja és ráadásul kis arkánumot is kapsz a démontól ami úgy tudom legtöbbször Lélek,Halál, szóval mégiscsak van benne valami jó, csak az egész világból kiátkozott vagy :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

Egy tabor eleg vagany tud lenni, a multkor egy versenyre egy regi havert hivtam akit evek ota nem lattam ugy hogy lehet talalni megoldast.

Hat, tapolni lehet az biztos, es sokkal jobban mint a regibe ami nem feltetlenul rosz mert neha kell ez is. Csak el van lehetetlenitve a vegi tipusi vari kijatszasa es szerintem nem ok.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...