Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Hosszú utazás... (kérdések, vélemények, v. ha csatlakoznál)


Mythus Tharamant

Recommended Posts

Üdvözlet!

Szívesen vennénk kis vállakozásunk olvasóinak véleményét, itt ezen témán belül lehetőséget adva. Mi az ami tetszik, mi az ami nem, a szereplőkről, helyszínekről mindenről ami a Hosszú utazással kapcsolatos, és hát a hosszú utazás lehetősége, minden bátor kalandor előtt nyitva áll... Ha van kedved csatlakozni, itt megbeszélhetjük.

Mythus

Link a hozzászóláshoz

Szia!

Tulajdonképpen igen, de azért itt nincs kijelölt mesélő, egymás ötleteit elfogadva, tolerálva folytatjuk a történetet. Nekem nagyon tetszik ez a fajta "közös történetírás". Sajnos Kel elhivatottság nélkül stagnálnak ezek az oldalak, egymás húzó erői nélkül és a rendszeres kihagyások miatt. Köszönöm a hozzászólásodat.

Mythus

Link a hozzászóláshoz

Szia!

Találj ki vagy egy már meglévő karaktered illeszd be a történet fonalába. A hátterérre és a céljaira vonatkozó információkkal. Szerintem az ez vagyok én rovatba beillesztheted ott mindenki aki résztvesz a forumon elolvashatja, ott én is el tudom. Ha a karakter minden jellemvonása nem publikus akkor pszi üzenetben is megbeszélhetjük. Két helyszín él jlelenleg a forumon, a társalgás a világ közepe nevű fogadóban, és a hosszú utazás Ynev földjén. Érdemes átolvasni őket (vigyázat hosszú!) és ez alapján lehet dönteni melyikhez kéne csatlakozni. Én a társalgás a világ közepe fogadóban is nagyon szeretem, ott viszont fel kell venni Darunnal a kapcsolatot, ő a moderátor és sokat tud segíteni a kezdeti nehézségekben. Szívesen veszem további kérdéseidet is,

Üdv: Mythus

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

Először a másik történettel kapcsolatban tájékozódtam, de most ezt elolvasva neked is szeretném továbbítani az őszinte gratulációmat! :respect:

Szerintem ez a fajta történet mesélés kiváló ötlet, és nemcsak ez de mindkét sztori is az!

Ha lehet szívesen társulnék... :) Ha jól értem, ezért annyit kell tennem, hogy írok a karakteremről és a rá vonatkozó meghatározó infókból az "ez vagyok én" rovatba v. neked, és ezek alapján " belemesélem magam" a történet folyásába?

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Már itt volt az ideje... Azt hittem már örökké, csak magamban fogok beszélni....

Egyébként meg lehetne beszélni a karakterek" Karakterisztikáját", már ha nem is mindenki tudja a másét, ám a "mesélőnek" nem ártana...

Leglábbis szerintem jó lenne, mert félek, hogy az én karakterem túl erős.. és estleg ronthatja a játékélményt, a túlzott visszafogása pedig a szerepjáték rovására is mehet.

Bár eddig elég jól elboldugultunk "nagyobb " erőbefektetés nélkül is.

/Amikor az a "kutyás" dolog volt, bár szükség nem volt rá de gondoltam kicsit betekintést engedek a fátlyak mögé.../

A lényeg reméem mihamarabb folytathatjuk!

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Már itt volt az ideje... Azt hittem már örökké, csak magamban fogok beszélni....

Egyébként meg lehetne beszélni a karakterek" Karakterisztikáját", már ha nem is mindenki tudja a másét, ám a "mesélőnek" nem ártana...

Leglábbis szerintem jó lenne, mert félek, hogy az én karakterem túl erős.. és estleg ronthatja a játékélményt, a túlzott visszafogása pedig a szerepjáték rovására is mehet.

Bár eddig elég jól elboldugultunk "nagyobb " erőbefektetés nélkül is.

/Amikor az a "kutyás" dolog volt, bár szükség nem volt rá de gondoltam kicsit betekintést engedek a fátlyak mögé.../

A lényeg reméem mihamarabb folytathatjuk!

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Rossz a kiosztása a billentyűzetemnek szóval ha nem úgy láttok mindent ahogy kellene azért sry.

Örülök hogy végre írtál ezért sem írtam még.

Amarilistől még infót várok ez a másik ok.

Okés hogy valamennyire nekem kell vezetnem a szálat, de ti ugyanúgy mesélők vagytok és formálhatjátok a dolgokat, ezért lesz az egész jó és értelmes.

A karikérdés végtére is jó ötlet... mivel Mythussal nincs gond, ezért őt nem is kell tárgyalni. Amarilis lehet hogy két karival jönne ez még kiderül.

BYCS te légyszi írj nekem egy üzit hogy mennyire "mennél le" faj tekintetében is pls :) két dudás egy csárdában...

A karimról én nem sokat szeretnék még hírmondóba se mondani, az világos hogy egyféle varázsló. Tszekben sem kell elragadtatni magunkat, de különlegesnek lehet lenni.

Amit viszont szerenék hangúlyozni, hogy olyan gondolatokat, mint Od, hatalomszavak, de még az ellenük való természetes/nem tudatos védelem esélye is rögtön törölje az akinek megfordult a fejében. :)

Aki vmi említésreméltót talál a karakterében azt nyugodtan ossza meg előre.

Utolsó kérésem pedig az hogy a történet során csak az azt emelő/odaillő megjegyzéseket írjátok oda. Ez most direkt neked szól BYCS :) ilyenek hogy asszem ne legyen a történetben kérlek.

Aki utólag vmi helyesírási hibát talál nyugodtan javítsa ki, ennyit adjunk magunkra.

Köszi

Ui: Bár nem tudom hogy ki hol lakik Amarilist kivéve de egy személyes tali lenne a legjobb, meg úgy jó is lenne megismerni egymást szvsz.

Én Bpet tudom felajánlanik de úgy széltébe hosszába tudok alkalmazkodni Mo-n belül. :) A kajcsira a vendégeim vagytok.

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Hát....

1: A fajról... arról nem igazán mondana le mert akkor nemis az lenen ami...

/Bár ebből kifolyólag az ő részéről kizárt a konfliktus!/

2: A hatalom szavak elleni védelem :wink: nahh abban talá visszafejlődhetek .... /a karakter egyébként 70-100 éve kalandozik, és nem első szintő.. ha értjük 1 mást... ebből IS addódna tapasztalat és védelem, de majd amnéziás lesz.../

Mivel mind ezek egyébként a karakter szenélyiség, és lélek formáló dolgai nem szívesen változattok de minden másban igen, illetve eddig sem volt asszem túl nagy hatással se pozitívban se negatívban... azaz visszalehet fogni :roll::wink: .

De ha mindenképp kell... akkor hozok helyette másikat....

/Bár az a baj, hogy én csak játszott karit vinnék, és azok 7 alatt nem nagyon rohangásznak.... :roll: és egyik sem 7köznapi.../

Mivel tök. csoró vagyok álltalában (365/360 nap :? ) így én jobban örülnék egy Debreceni találkozásnak.... Vagy esetleg ha mindenki egyidőben tudna netközelben lenni, akkor akár Msn-en is megbeszélhetjük /konferencia beszélgetés.../

Nahh haladjunk az előkészületekkel oszt uzsgyi bele!

U.i.: Nem emléxem hol írtam asszem -et vagy nem odaillőket.. elnézést már 1 éve volt... illetve vazze ez a Dzsad akcentus :lol: !

Asszem ennyi... :roll:

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Ezer bocsánat mindenkitől! :oops:

Nem önszántamból nem csatlakoztam, hanem a gépem bemondta az unalmast. Most is csak a suliból tudok írni gyorsan pár sort... :(

Nem tudom meddig marad így, nagyon sajnálom, senkit nem akartam beugratni, sem csalódást okozni, de a legrosszabbkor jött a dolog azt látom...

Mégegyszer bocs, remélem nemsokára jó lesz a gép!

Ne haragudjatok! :oops: Ha még mindig aktuális lesz, és még lesz rám szükség, akkor remélhetőleg néhány nap múlva csatlakozom én is...

Aly, talán péteken majd sikerül írni a karikról, akkor lesz egy lyukas órám, addigis megteszed, hogy elmondod a többieknek is róluk amit eddig felvetettem?

Köszi szépen!

Ja, üzenetet küldjetek nyugodtan, csak válaszolni nem tudok majd, legalábbis nem rögtön és nem hosszan..., de meg fogom nézni!

Bocs mégegyszer :oops: és köszi a türelmet!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...