Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

5 éves a Kalandozok.hu vacsora - Élménybeszámolók


Hunter

Recommended Posts

Üdv

Megvolt, jó volt. Szerintem mindenki jól érezte magát, én legalábbis biztos. A fakultatív foglalkozáson szinte mindenki részt vett, hajnali négykor indultak haza a legkitartóbbak. Azt hiszem, ez mindent elárul :) Köszönöm, mindenkinek, akik eljöttek, akik meg nem, azok sajnálhatják. Öt év múlva megismételjük :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv Mindenkinek!

A vacsi jó volt, sokat ettünk-ittunk. Hunter; én nem szeretnék öt évet várni a következőre!!! :D Mindekinek köszönöm az estét, és a jó hangulatot!

Tényleg négyig maradtatok?! jó nektek! Sajnos nekem lépnem kellett...

Lányok! Akitől nem tudtam elköszöni: elnézést kérek! remélem legközelebb nem marad el :oops: de talán egy teázással pótolhatjuk az elmaradt beszélgetést :wink:

Fiúk! köszönöm a jó sztorikat! :)

CZ: Köszönöm a fuvart! Remélem jó "midfárer" voltam :lol:

Link a hozzászóláshoz

Én igen jól éreztem magam. De ez lehet, hogy látszott is. :oops::lol: Sajnálom, hogy akik nem lehettek ott, azok nem tudtak ilyen jól szórakozni, de mint ahogy Hunter is írta, majd max. 5 év múlva.

Jó volt látni azokat akiket tudom, hogy egyébként csak félévente láthatok és új emberekkel is találkozni.

Még mindig azt kell hogy mondjam, ez a kalandozokos társaság a legjobb.

Belloq: Lesz teázás, csak hogy tényleg nyugisan beszélgetni is tudjunk. ;)

Link a hozzászóláshoz

Most értem haza :D

Úgyhogy a Dark Zalából én kezdem a sört.. öhm, illetve sort :)

A jólértesültek (akik olvasnak fórumot :D) tudják, hogy nekem ez necces volt, majdnem nem tudtam elmenni :S Ahhoz képest azt hiszem ottvoltam :) Én személy szerint a fakultatív programot jobban preferáltam, a vacsora.. bár bőséges volt, biztosan nem hagyott olyan mély nyomot, mint az a bizonyos bárocska Pest masszív éjszakájában :D Úgy gondolom, hogy még mindig, esetenként megint, esetenként pedig már szeretlek benneteket :) Akinek nem inge ne vegye magára :roll::D

Köszönöm Venesnek az ajándékot, meg az ölelést :)

Köszönöm Cznek és Ramireznek a fuvart, és úgy egészében Dark Zalának, hogy elviseltek, veletek mindig kész élmény utazni :D

Köszönet Znek a szállásért, és asszem otthagytam a fogkefémet meg a fogkrémemet... Szétszórtság Mf :D

Köszönet Hunternek, hogy megszervezte.

Nagyon köszi Suttogónak az éjszakai sztendápot és a vicceket... szétröhögtem magam, jóarc vagy :D

Nagyon köszi CSnek, a még mindig álompasinak azt, hogy van, meg a vicceket, meg a szintén majdnem sztendápot :D

Örülök mindenkinek akit megismertem, és akit újra láttam Na de nem tömjénezek tovább :):)

Link a hozzászóláshoz

Hát Sziasztok!

Első sorban én is köszönetemet szeretném nyílvánítani a fuvarért DarkZalanak. KÖSZÖNÖM

A vacsi szerintem jo volt és aki tudta szerintem le tudta kajálni azt az öt ezer forintott abbol a rengeteg finomságbol ami ott volt, személy szerint csak a halakat hagytam ki meg a leveseket amugy mindenből ettem egy keveset és még salátát is ettem meg desszertet 8)

Megismétlés Hm.. Szerintem már a jövő héten lehetne :lol:

Sziasztok

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...