Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kezdeni óhajtó játékosok


Recommended Posts

Lithas!

Érdekes. Én már akkor foglalkoztam szerepjátékkal, amikor még azt sem tudtam mi az. Egyébként ez a kampó Ranagol, álljunk a helyér, biztos csak vicc volt. Mondom VICC VOLT! Na azért. Még hogy Ranagolt legyakni... Nefadar!!! Ranagol nevében remélem, hogy vérét vetted a hitvány gazembereknek :twisted: .

Darun, az északi :twisted: Klán fejvadásza

Link a hozzászóláshoz

Szisztok,kezdö játékos vagyok és jól jönne egy kis segitség.Most kerültem fel szegedre és az otthoni csapat egyébként darabokra hullott.Nem mintha nagyon zavarna,háromszor játszottam,az elsö kettö alkalommal öt perc alatt kinyirtak,harmadjára viszont már majdnem megértem a fél órát.

szóval kellene egy-két tipp olyan szegedi csapatról,ami istápolna egy kezdöt,mert személy szerint én utálok meghalni.Elöre is ezer plussz egy kösssz.

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

Én is új vagyok csak nem voltam olyan bátor, mint az el?ttel szóló. Én már 1 7e figyellek benneteket és magyon tetszik az oldal, jó, hogy minden amit eddig külön oldalakról kellett összeszedni, az most mind itt van egy helyen és áttekinthet?en.

Két kérdésem lenne:

Orosházán tudtok-e egy partit ahova bevennének egy kez?t?

Tudtok-e egy jó KM-et Orosházán, (de a legjobb Csorvás lenne), aki mesélne egy négyf?s kezd? baráti társaságnak. Szigorúan szombat 13:00- vasárnap 20:00-ig terjed? intervallumban. (utazást, kaját, piját fizetünk ha kell).

Link a hozzászóláshoz
Üdv mindenkinek!

Én is új vagyok csak nem voltam olyan bátor, mint az el?ttel szóló. Én már 1 7e figyellek benneteket és magyon tetszik az oldal, jó, hogy minden amit eddig külön oldalakról kellett összeszedni, az most mind itt van egy helyen és áttekinthet?en.quote]

Jelentem igyekszünk! :P Bár törekszünk a még jobb rendszerezésre! Sajnos egyenl?re kevesen vagyunk és még kevesebben Orosházáról.

De ha lesz találkozó vagy rendezvény akkor gyere és játszunk egy nagyot! Orosháza hány kilóméterre van Bp.-t?l?

M

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok Kalandozók!

Bocs egy kicsit el voltam havazva.

Szóval Orosháza kb. 250 km-re vam Bp-t?l.

Nagyon szomorúan vettem tudomásul, hogy az orosházi találkozó meghiúsult, szives ott lettem volna. Akár kibicként is.

Sajna munkám miatt nem tudok olyan találkozókra eljutni ami, 30 km-nél messzeb van Oh.-tól, de remélem lesz alkalmunk találkozni.

Egyébként sikerült találnom egy emberkét, aki (úgy néz ki, hogy) tud majd nekünk mesélni. ? PUMI és gyulai srác.

A mihamarabbi találkozásig: Lex Carver

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...