Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Caelumi játékok Sonnos 2006 - Élménybeszámolók


Antail

Recommended Posts

Sziasztok,

a hozzászólást mindkét fórumba bemásolom, hátha valaki csak ezt olvassa.

Még frissek az érzések, alig bár óra telt el, hogy újra valós anyagi testembe manifesztrálódtam miután elismertem, hogy ha a cuzuki lovak és szekerek lettek volna akkor bizony nem ment volna le az úton. (Thya persze az anyósülésen nyomorgott. Szépen megrakva csomagokkal. 8))

Először is köszönöm mindenkinek, hogy ezalatt a 6 nap alatt sikerült tolerálnia mindenki más nyűgjét, baját, mélypontját, gpontját és miegymást. Nagyon kemény megpróbáltatás volt 6 napig együtt, egymásra utalva lenni. Szerintem mindig volt kihez szólni. Mindenkinek volt bizonyára mélypontja és volt olyan is amikor nagyon kipattant a bőréből. Ez vonatkozik a teljes kis csapatkánkra is. Örülök, hogy minden gond nélkül végigzajlott az előtábor és a játék is. Örülök, hogy felül tudtunk emelkedni a gondokon és jólérezni magunkat.

Mindenkinek gratulálok, fergetegesen jó szerepjátékot produkáltatok az elmúlt napokban.

Mivel ilyen környezetben még nem voltunk együtt így, csak kalandozókosok úgygondolom mégjobban sikerült a társaság ezen részét összekovácsolni.

Új kalandozósunknak Ewilnek pedig örülünk, Phuriszhoz méltóan cselekedett és Zrogdavarhoz méltóan feláldozott mindannyiunkat.

Nem jártatom a szám, tudjátok mi volt, remélem tényleg mindenki jólérezte magát.

Megcsináltuk.

Mindenkitől mindenkinek. 8)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Jaja a csapatkánk, nem nagyonmozogtam ebben a körben (live) az ismereten chta-eleésenkívül (ésa túrán) de elegendő idő volt a (6 nap) hogy megismerjem mindenzokat akiket legtöbbet látok a chat-en.

A szorakozás nemmaradt el, a keménymunka meghozta nyümölcsét, mint a ahalngulati játék, mind a munkával dzsinzsázással, töltött szép percekben. a játékidő rövidsége miatt a Sonnosi népet mint aut-ban lehetettet kellőképpen megismertni (mármint az újak száűmára, mint én)

valamint Ewil barátunk is szorakozodtan és barátságosan bekerült a társaságba. Vale ahogy nézem chat-en is eléggé lehet majd társalogni....

A játék sikeressége asszem mindenkinek világosvolt, ha nem vallástalapítani, hanem már a botok miatt is sikeresen zárul.

Az élmány fantasztikus nekem legalább már 2 barátom valszeg jön jövöre ugy hogy szoltam ahogy irány a chat + forum:)

Remélemnem baj?!?

Remélem mindenki élvezte és jövöre tapasztaltabban megyünk...

minden jót

peace

Link a hozzászóláshoz

Ezt nem bírom ki:

"Hé te ott feketében, gyere vissza, te meg ott menny vele"

Ordibálta a nekromanta miközben a Halál botjával hadonászott a feje felett.... :D

Asszem ez és sok más is megmaradt mindenkinek,

a völgy és a többi város, a mesterek és tolvajok, orvgyilkosok és varázslók....

hm....

akár egy álom is lehetett volna, de velünk megtörtént....

Vélemény?

Link a hozzászóláshoz

Üdv,

bár már lassan egy hét is eltelt a Caelumi Játékok óta, még mindig zsongok az utóhatásától.

Rendkívül jól éreztem magam... 6 napra kiszakadtunk a civilizációból, és egy fantáziavilágba csöppentünk. Elmesélhetetlen, így meg sem próbálkozom vele.

Köszönöm mindenkinek, aki ott volt.

--------

Remélem mindenki jól érezte magát Sonnosban. Én nagyon.

Örülök, hogy sikerült elviselni egymást ennyi ideig (ugyebár hosszabb idő kell ahhoz, hogy megismerjük egymást több oldalról is) gond nélkül. :)

Remélem a Könnyezők vezetőivel sem voltak gondjaitok... ha mégis, jövőre legfeljebb vezetőségváltás lesz. ;)

Üdv

Link a hozzászóláshoz

Én meg voltam elégedve! :roll: :lol:

Egyébként ithton meséltem az élményeket, és anyukáméknak is nagyon megtetszett az egész. Én meg ahogy visszagondolok, egyre misztikusabb lesz... Tényleg nagyon jó volt, pedig eleinte féltem, hogy ráununk egymásra...

Link a hozzászóláshoz

Halihó!

Lassan visszatérek az életbe én is, bár asszem pár hétre még jegelem majd a témát... Kell egy kicsit ülepedjen.

Pár dolgot mindenesetre még most mondanék:

- nagyon örültem hogy ennyien eljöttetek,

- profi előszervezéssel és szorgalmas munkával létrehoztátok a 2006-os CJ talán leghangulatosabb helyszínét

- szerepjáték és lelkesedés oldalon kiemelkedőt alkottatok

Összességében példaértékű volt, amit a játékhoz tettetek. Értetek és a hozzátok hasonló játékosokért _érdemes_ szervezni.

Nagyon köszönöm.

A beszélgetéseket meg külön köszönöm (magánemberként mondom). A KK-ban feltöltődött az ember. :oops:

Hajrá NYT! :D

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...