Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mentálcsavar Találkozók


Recommended Posts

Csé mindemkinek!!

Hokusz csapatársam nem mondott hülyeséget a démon tényleg a haverunk lett!!!!! Remélem hogy most is ilyen jó társat találunk a kalandba!:)

És már várom a napját hogy megint menyünk mi is! Várom a modult nagyon! Csak még azt nem tom mi a ......... menjek játszani! De majd kitalálom!

Na pece mindenkinek! Szióóóóóóóó

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

1: Elnézést Magyar Gergelytől, nem részletezném miért mert nincs annyi hely... Elnézést a csapatomtól is akiket "kiszorítottam" a játékból ez is csak röviden.

2: Köszönöm Magyar Gergely meglepően magas türelmét (Asztrál > 16)!

És a csapat társamim , hogy ők velem szemben haygatk érvényesülni...

3: Köszönöm Magyar Gergelynek, a remek mesélést, hogy elég rugalmas volt ahoz , hogy elviselje tetteim, illetve bnagyon örülök, hogy olyan mesélőm volt aki igen is beleküöt, kihívást jelent egy Mágiahasználónak...

/ Aki nem tudná Halál Jellemű Varézsló volt a karakterem /

Ramun Jó volt Nőt a csapatban tudni, bár pont az ágy (azaz fészer) jelenet elöl léptél le...

:twisted:

Link a hozzászóláshoz

aloha!

"Olyan hatalmas problémám "problémánk" lenne hogy nem biztos hogy el tudjuk juttatni a pénzt"

nah ha Tinum barátom feladta a pénzt a számlára akkor ma leveszem és eljuttatom Rufusnak!

a karakterek és az előtörténet gázosbb lesz mert csak infó órán tudok netelni, de ugy fest az is meg lesz oldva!

no problem még csak kedd van!

:) még csak! vháá nah mind1 jó hely ez a debrecen:)

minden jót

peace Hokusz

Link a hozzászóláshoz

:!::!::!: Üdv,

Végre sikerült egyeztetni az időpontot illetően az iskola igazgatóságával és a diákönkormányzattal - tehát megszületett a verseny végleges időpontja és helyszíne --

2007. szeptember 29-e, szombat

9:45 - 18:00

DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Befizetési és beküldési határidő: 2007. szeptember 22.

:!::!::!:

Reméljük, a változás nem jelent komoly gondot egy résztvevőnek sem.

És lenne egy kérdésem a szervezőkhöz: Legutóbb megadtak egy helyet az előtöribe hogy merre tartózkodjunk és milegyen a helyszin! Most van e ilyen mert ha van akkor nem találtam!! Várom a választ és a segítséget!

Ezúttal is hasonlóak az elvárások. Lehetőség szerint Khiddón tartományban (Déli Városállamok) tartózkodjatok , Qunzaistól délnyugatra mintegy kétnapi járóföldre a Pilleszárny fogadóban.

Rufus voltam

Link a hozzászóláshoz

Hy!

Nah izé! Gólya a pénz holnap fél 3 kor lesz elintézve ugyebár ha emlékezetem és memoriám nem csal...

Az előtöriket még én elfelejtettem begépelni de igazábol holnap pótolom amilyen gyorsan csak tom... csak érjek haza.. nem olyan egyszerű itt csak ugy ilyen dolgokat véghez vinni.. de majd alakul minden..

kicsit pörgés van nem nagyon vagyok hozzá szokva.. de nagyon jó itt debrcenbe..

asszem ennyi!

U.i. Gólya holnap otthon vagyok!!

peace mindenki

Hokusz voltam

Link a hozzászóláshoz

Hy !

Hokusz a karidat küld már el Gólyának mégegyszer mert olyan formátumba küldted hogy nem tudja megnyitni és ezért nem hiszem hogy Lord Rufusz is megtudja nyitni!! Mihamarabb csináld meg!

Utóirat: Nagyon sok baj van ezzel a versennyel számomra mert eddig csak szívok! Ugyhogy remélem egyszer sikerűl megoldani mindent és el tudok menni a versenyre és jólérezni magam!!

Na peace mindenkinek és ahoj!!!!!!!!!!!

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Úgy néz ki hogy nemtom hogy lesz ez a verseny, mert már kedd van, de nemtom elküldeni a karaktereket+előtörit mert Hokusz barátomat egyszerűen nem lehet elérni se telefonon se neten, se msn-en és az ő karatkerét várom!valszinű az lesz hogy akkor holnap délelőtt küldöm el! mert máskor nem nagyon érek rá.

Rufus majd jelezzél már vissza hogy megkaptad e az alkotásokat! kösz

UI: Hokusz te meg valamit csináljál, ha nem lesz meg holnapra akkor te ugyintézed ahogy tudod a karaktert!

Link a hozzászóláshoz

Hy mindenkinek

Van egy csapattársunk aki csak a debreceni élettel van elfoglalva és leszarja hogy mi lesz a versennyel!! És még annyit Hokusz "barátom" hogy oda figyelhetnél egy kicsit ránk is és hogy mi mennit teszünk a versenyért és te hogy mennyit tettél hozzá!! Ezért emeld meg a segged és segíts Gólyának hogy el tudja küldeni a karikat mert már csak a tied hiányzik!!!

Na peace mindenkinek és bocsi az írásért!!

Remélem felfogod Hokusz!!!!

Link a hozzászóláshoz

Nah Hy! Bots volt egy kis kavarás de minden oks! Tinum: ugy emlékeztem hogy nálad van a karakterem és csak az előtörim nem tudta Gólya letölteni mailról mert rossz formátumban tettem fel! nah mind1 itt vagyok Gólyánál és csinálunk karit Gyólya:Ranagol lovag ÉN:Ranagol pap.

Minjárt kész vagyunk és küldjük.

Nah peace és elnézést mindenkitől a kellemetlenségekért.

Hokusz

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...