Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mentálcsavar Találkozók


Recommended Posts

Diassan kerlas!

Jahogy hatodik találkozó....jahogy április végére....háháhá. Totálisan lehetetlen:D Az érettségihez közelebb eső időpont csak a május 7 lehetne:D Minden fanatizmusom ellenére sem biztos hogy részt tudok venni ilyenkor a versenyen. Catsmile, táborba jössz, vagy nem?

Creep voltam

Link a hozzászóláshoz

hahó mindenkinek!

még élünk, még szervezünk és iggen, lesz Mcs, természetesen ősszel is.

egyetemi beiratkozás miatt kissé késve jutottunk oda, h szervezni tudjunk, illetve egy hdd elszállt, ami a teljes Mcs adatbázist és mindent tartalmazott.... - elég is a kifogásokból, ami fontos: október közepén lesz Mentálcsavar Találkozó, és november közepén (többek kérésének engedve) a Sonata Arctica koncert után (!) lesz a vampire verseny.

pontos időpontok, részletek 1 héten belül, ugyanennyi idő és a weblapot is újralőjük, ha minden jól megy.

aki addigis ég a vágytól, hogy csapatot, mesélőt leljen, esetleg egyesületünk tagjává kíván lenni, vagy csak magányos óráiban Ynev világáról szeretne perzselő vitákat folytatni, annak tudjuk ajánlani továbbra is már működő klubhelyiségünket, mely pénteken déltől vasárnap délig várja az érdeklődőket. (részletekért lsd hamarosan a weblapot)

Link a hozzászóláshoz

Hali,

A verseny ideje eldöntetett, a kiírás pedig megszületett:

alapkiírás

nyomtatható változat

A karakteralkotás és a hangulatkeltő novella egy héten belül várható és elvárandó.

Nem mellesleg elkészültünk az egyesületi honlap első, már megtekinthető változatával amit fel is töltöttünk a hálóra, amit

ide kattintva

érhettek el.

Mindenkinek jó böngészést és szórakozást.

mi

Link a hozzászóláshoz

Hali,

Ezúttal ígéretünk szerint a lehető leghamarabb, mintegy napra a korábbi frissítésre elkészültünk a verseny karakteralkotásával is, amit

ide kattintva

érhettek el pdf formátumban. Az iromány nagyjából egyezik a tábori karakteralkotással, viszont az abban lévő hibákat kijavítottuk, maximalizáltuk az örökölhető tárgyak értékét, pontosítottuk, hogy mely Rúnás és netes cikkeket lehet használnj (Évf/szám és URL megadásáva) illetve bevezettük a képzettségek leadásának lehetőségét.

Remélem mindenki örömét leli a karakterének megalkotásában.

Üdvözlettel és jó játékot kívánva,

mi

Ui.: a hangulatkeltő novella napokon belül de remélhetőleg még 20-a előtt. Addig is a karakteralkotáshoz: a modul az Északi Városállamokban, a Tehysi Szövetségben játszódik.

Link a hozzászóláshoz

Diassan kerlas!

Külön üdv Gergelynek, de régen láttalak, kár, h nem leszel ott!

Okt 25, vettem, lehet jobb is lesz ez így, illetve ha vki messzebről érkezik a versenyre és van hol eltölteni egy éjszakát (a 24éről 25ére virradót), akkor annak ajánlani tudom a Rocktóber 24et, ex P. Mobil, Mini és Lord részvétellel, én ott leszek! Még egy dolog így hirtelen: hogy állunk mesélők tekintetében?

Creep

a koncerthez a link:http://www.lovarda.hu/index.php?menu=programs&pid=416

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Ebben a pillanatban nagyon úgy néz ki, hogy megyek a találkozóra, így nagyon nagyon csapatot keresek.

Már voltam az elsőn és nagyon jól éreztem magam. Remélem, ezen még jobban fogom.

Valami harcossal játszom, első a szórakozás, a többi osztán kialakul. Ennek szellemében keresem a csapatom!

Debrecenben találkozunk!

Link a hozzászóláshoz

Halihali.

Reggeli jelentés a tegnapi MCS-ről: Rufusék újfent egy igen kellemes játékkal örvendeztettek meg minket. Igaz hogy a csapazunk legjobb tudomásom szerint a modulba is alig kezdett bele mégis minket véltek a "Legjobb csapat" díjra leginkább érdemesnek.

Ha lehetek kicsit hiú, beképzelt és nagypofájú: 2 MCS-s rendezvény és eddig személyes érdemeim: 1 legjobb játékos és 1 legjobb csapat díj. Na ezt most vagy bunda vagy ilyen jól választom meg a csapatársaimat hogy ilyen díjakhoz segítenek hozzá.

Link a hozzászóláshoz

Diassan kerlas!

Először is mindenkinek gratulálok: ím, a kitartó és kemény munka meghozza gyümölcsét: Atka, Csige, Catsmile, Norbiék és Trani már régóta harcoltak egy komoly elismerésért, ezt most elnyerték. Gratulálok az új embereknek is, Császár Daninak és Pudingnak is. Gratulálok a szervezőtársaknak a lebonyolításért, Rufusnak az igen kiváló modulért (nekem nagyon tetszett), Andinak a sütiért (:twisted:), Budonak a modulos segítségért. A csapatom (Trani, Császár Dani, Catsmile, Krizz és Csiszár Peti) nagyon kitettek magukért, és az egymás ellen/mellett működés és manipulálás igen magas szinten működött, még akkor is, ha a modulnak igen az elején maradtunk. Még annyit szeretnék kérni mindenkitől, hogy beszámolókban a modulról ne írjatok pls, mert mi még be szeretnénk fejezni valamikor.

November 8án KalandorKrónikák, 15én Lumina Cornu Jászfényszarun, 22én MCS Vampire....remélem mindegyiken ott tudok lenni:D Vizsgák? hohó :D:D:D

Creep

Link a hozzászóláshoz

üdv megint,

újabb versenyen vagyunk túl és egyelőre úgy néz ki, nem nyomta rá a szervezés nehézsége a mai zh-ra a bélyegét...

mint pontozó, aki mindig mindenhol ott kellett (volna), hogy legyek elsősorban a KM-eknek szeretnék gratulálni, mindazoknak, akiknek eddig nem ismertem a stílusát, ahogy azoknak is akiket már volt szerencsém hallani alkotás közben. mindannyian kiváló teljesítményt nyújtottatok, s ahogy teremről-teremre vándoroltam a változó arcok és karakterek sokaságában csupán a vidám hangulat volt egyforma. talán minden idők leginkább családias találkozóján vagyunk túl...

Egy gyors összegzés a csapatokról:

1. Sárgaláz - a hermafrodita boszorkánymester és szuke családja által az összes találkozó történetében egyedülállóvá tett 4 tagú, nyertes csapat - KM: Lord Rufus

2. A Basziszi Bagázs (Lumina Cornu 1.) - magukat cirkuszi mutatványosnak álcázó, 4 tagú csapat, porondmesterük személyében találtuk meg találkozónk nagydíjasát - KM: Herendy Olivér

3. El Dzsiah - a 2 tagú dzsad csapat, melynek mindkét tagja díjjal, kalandmestere pedig a dzsad kultúra részletes ismeretével lehetett gazdagabb - KM: Nazgul

4. a 4 Vidám Halottmosó és az Ismeretlen Arcok érdekes egyveleg-csapata - figyelve az 5 tagú csapatot, az ember igen gyorsan rájön, hogy a modul tulajdonképpen értelmetlen időfecsérlés, mikor egy Della hitű wier pap, egy dzsenn bárd, a mágiától rettegő barbár, egy kimért varázsló és a zenében némiképp szintén járatos boszorkánymester egybeszabadulnak... - KM: Creep

5. Lumina Cornu 2. - a vidám hármas, melynek a káosz-élet jellem még varázslójuk lelkét sem kímélte, így téve a lehető legszórakoztatóbbá annak paranoid hajlamát, illetve véletlenszerű félelem-kitöréseit, melyeket általában egyéb kitörések is követtek - KM: Khaosz

6. Holt Költők Társasága - a 3 tagú, élőholt csapathoz egyszer nem tudtam úgy betérni, hogy ne nevetést szakítottam volna félbe, azt is csupán a következő percben megjelenő lebegő, rúnázott szem felbukkanásáig... - KM: Aspin

illetve néhány kiszólás, emlékezetes motívum (idő és hely hiányában csupán ennyi mostanra):

"Nem tetszik nekem a fickó. Olyan dzsendes..."

Doldzsah papja a cafatokra szakadt lány teteme fölött:

"Hogy te ma milyen szétszórt vagy, szívem."

A teázás közben megzavart szuke kardművész reakcióját csupán az őt megzaravó, fiatalabb testvér nem tudta szórakoztatónak tekinteni, mikor a térdén koppanó "leckéztető" bot 8 Ép-t leckéztetett a naiv ifjún...

a Doldzsah pap a fenti elmés megjegyzés után nyomozásra indult, előre megfogalmazott fontos kérdésekkel felszerelkezve:

"Te fogadós testvír... és a lyán tevín vagy lovon érkezett? Lovon? Hmm... ez írdekes. És hány lába volt?"

Hódító beállítottságú, de kezdő tolvaj sínen érzi magát a lány szíve (szoknyája) felé vezető úton, s hosszas megfogalmazási körök után felteszi a körmönfont célzásnak szánt kérdést:

"Megmutatod a szobádat?"

Végül egy kis helyzeti poén, hogy érzékeltessük; bizony egy modulban sokszor lehet szórakoztató a reakciók sokszínűsége is:

A kalandozók 2 szobája közötti szobából nyöszörgés, halk sóhajok hangja hallatik.

1. szoba: a szuke kardművész családfő épp teaszertartása közepén jár. eleinte nem zavarják a hangok, de erősödtükkel bedörömböl a szobába, egyszer, majd kétszer - mikoris egy sikoly kíséretében abbamarad minden. elégedetten visszaül (ezután lepi meg majd a megleckéztetendő rokon).

2. szoba: mikor a romantikus íjász belép, testvérét, a hermafrodita, perverz boszorkánymestert pillantja meg a hangok forrásául szolgáló szoba falának tapadva és élvezetében nyelvét kilógatva, félreérthetetlen csípőmozdulatok hevében... a sikoly után elszomorodva kénytelen lemászni a falról és feltűnik neki a szobában 5 perce tartózkodó, 2szer köszönő íjász.

a csapat hamarosan megleckéztetendő tagja ekkor még fenti hódításának gyümölcsét élvezte.

...mára ennyit, képek hamarosan...

Link a hozzászóláshoz

Kicsit késve de még egy aranyos rész a múltkori MCSvel kapcsolatban: Rufus elmélyült mesélése közben a "romantikus íjász" (köszi Rhea :D) odasétál az akkor még zárt ajtóhoz, ráteszi kezét majd így szól: "Már halottak." - Rufus pislog és nem érti mi van.... szerencsére csak néhány másodpercig :P

Megjegyezném a hacosnak nincs "Élet érzékelése" varázslata :P

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...