Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Nem mi általunk szervezett MAGUS rendezvények


Ki hány MAGUS táborban vagy találkozón vett részt eddig?  

48 szavazat

  1. 1. Ki hány MAGUS táborban vagy találkozón vett részt eddig?

    • Csak egyszer voltam.
    • Kettőn már én is ott voltam.
    • Három a magyar igazság :)
    • Meg se tudom számolni'


Recommended Posts

Találtam egy ilyen infót gondoltam sokakat érdekelhet!

November 22-23-án Budapesten lesz egy nagy hivatalos szerepjáték találkozó!

A rendezvény helyszíne:

ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium.

1146 Budapest, Cházár A. u. 10.

Megközelítés: A Cházár András utca a Thököly útról nyílik, az els? utca a Dózsa György út után. A Keleti Pu.-tól fekete 7-es busszal 2 megálló a Bosnyák tér felé. A piros 7-es, 73-as, 173-as nem áll meg!

Akik kocsival jönnek, azoknak célszer? a Felvonulási téren a nagy parkolóban vagy a Liget oldalában megállni, mert az iskola közelében csak kevés parkolóhely van. Az Ajtósi D?rer soron besétálva az els? utcáig legfeljebb pár perc.

Szombat: 10:00-19:00 A programok 10:30-kor kezd?dnek.

Vasárnap: 10:00-16:00 A programok 10:30-kor kezd?dnek.

Jegyek október 15-t?l november 15-ig vehet?k el?vételben!

Az egynapos jegy 800,- Ft, kísér?jegy szül?knek 400,- Ft

A mindkétnapra szóló 1400,- Ft, kísér?jegy szül?knek 800,- Ft

Aki a helyszínen szeretné a jegyét megvenni annak

az egynapos: 1000,- Ft, kísér?jegy szül?knek 500,- Ft

a kétnapos: 1600,- Ft, kísér?jegy szül?knek 1000,- Ft

Jegyárusító helyek:

Camelot, 1094 Budapest Ferenc krt. 27.

Partnerbolthálózat

Partner szervezetek és egyesületek

Vagy add fel rózsaszín postautalványon a Delta Vision Kft. 1094 Budapest Ferenc krt. 27-es címére a kívánt jegyeknek megfelel? összeget + 150,- forintot postaköltségre. A megjegyzés rovatba írd be, hogy mennyi jegyet kérsz és melyik napokra. A nevedet és a címedet nyomtatott bet?kkel olvashatóan írd. Postafodultával küldjük a kívánt jegyeket.

Üdv.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

November 22-23-án Veszprémben lesz egy nagy hivatalos szerepjáték találkozó!

A rendezvény helyszíne:

ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium.

1146 Budapest, Cházár A. u. 10.

te mazsinó...magyarázd már el nkem,h hogy van az, h te azt irtad,h vezsprében lesz a versny, a rnedezvény helyszinére, meg mindeki látja,h mi van kiirva...akkor hogy is van ez???

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

A november 22-23-ra én is megpróbállok elmenni. A 29.-e is érdekelne. Győben is lesz tali, dec 13.án a megyeházán, a méltán híres Sárkányszívroham 11,5. Belépő kb 1000Ft, Ott lesz Tiberius, lehet tőle kérdezni a D20-ról, és a MAGUS team, ha esetleg a régi rendszer híve vagy. A szervezők ezen kívül várják az ötleteket, javaslatokat, amit lehetőleg nekem küldjetek el.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Mazsinó: Téged érdekelne a Roham? Ha igen, akkor lécci írj nekem javaslatot, hogy szerinted mik legyenek a programba, téged mi érdekelne. A 29.-éről remélem még időben informállsz minket. Én is megpróbálok közelebbi infókat szerezni a Rohamról, és engedelmeddel itt publikálnám az infókat. Köszönettel...

Darun, egy

Link a hozzászóláshoz

Ma nem szaladtam el...

és köszönöm a kitűzőt.

Büszkén viselem.

Beszélni ugyan nem olyan sokat beszéltünk.

Mazsinóval,Alkyonéval és még egy barátommal ott voltunk a M.* előadáson:

- 6, de lehet hogy 10 könyvet ígérnek a közeljövőben.

Készül az új M.A.G.U.S..

A keleti mellett nyílik jövő héten egy szerepjátékos bolt.

Az új M.* nem kapta meg a d20 logót, de alapvetően d20 alapú lesz (sajnos).

Lehet majd DnD3 kiegészítőket is használni hozzá.

Az alapkönyv nagyon tartalmas lesz. A pszi és a mágia nagyjából a régi.

A képzettségeknél megy a kavarás.

A Célzást (végre) megváltoztatták.

És marhára ködösítettek mindent, nem mondtak időpontot megjelenésre se a Törvénykönyvet se a könyveket illetően.

Egy biztos: NEM LESZ ALKALMAS A "NAGY ZÖLD" NÉV, MERT NEM ZÖLD LESZ A TÖRVÉNYKÖNYV. :lol::lol::lol:

Link a hozzászóláshoz

A rendezvény második napja:

Sikeresen beértem 11.30-ra az új MAGUS fejlesztői gárda előadására. Kiderült, hogy az alapkönyv november helyett csak jővő tavasszal várható. Ez részemről nem jó, mert szerettem volna látni hogyan sikerült az új rendszer amin már 1 éve dolgoznak.

Az előadás most közel sem sikerült olyan jól mint a MOM parkban.

Igen, ma picit többet sikerült beszélnem a híres-neves Con Salamander úrral. :D Több kitűző is készült az oldal fő fórumosainak is, csak velük nem sikerült találkoznom, de esetleg a táborban átvehetik majd.

Egész 17 óráig folyamatosan tárgyaltam mindenféle szerepjátékot űző emberkével, régi és új fejlesztővel. Nagyon sok információt gyüjtöttem a MAGUS körüli helyzetképpel kapcsolatban. Egyet biztosan állíthatok, még egy évig biztosan lesz MAGUS fejlesztés Magyarországon.

Köszönöm a figyelmet!

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Ha megengeditek, akkor lennék a Győri összekötőtök, mert ismerem a szervezőket, és mert hetente legalább 2* talizok velük. Szeretnék megkérni mindenkit (főleg Sneer urat), hogy ha már egyszer megemlítette a Sz.helyi talit, akkor külön felszólítás nélkül mellékeljen némi infót! Thx.

Mazsinó: a Seregszemlén én is ott voltam, de érthető okok miatt nem taliztunk, bár nekem is fontos lett volna. Én csak szombaton voltam fenn, és szomorúan konstatálltam, hogy némileg megelőzetem a M* Team-et. :( Bizonyos forrásokból azt az infót kaptam, hogy az rpg.hu-n kapcsolatba léptél DelArco-val. Ne haragudj, de ez nagy felelőtlenség volt!!!

Mivel még senki nem szólt a Roham-mal kapcsolatban, ezért úgy veszem, hogy senkit nem érdekel. Ha még is, akkor vegyétek mán a fáradságot, és írjatok v.mit!!! Thx.

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...