Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Csapatszervező


Recommended Posts

????????????????????

Ez így lenne jó:

Manndil

CatSmile

Blasius

LordGwain

Dave

Miért csak 4 fő lehet????

Mi legyen?

hmm... igen, ez ügyben jó lett volna elérni Manndilt, de nem láttam mostanság MSN-en... viszont csak 4 fős csapatok vannak... így ez szerintem nem fog menni :( bár kíváncsi vagyok a visszajelzésre... és tudom, hogy így lenne jó... :)

Link a hozzászóláshoz
üdv,

az eddigiekből az derült ki h a modul elég rugalmas. mi(Matebilic, Zarmin, én) hárman vagyunk és akár nem is lenne nekünk ez gond, ha ti például 5en maradtok.. A KM meg a létszámhiányt kompenzálhatja szint növeléssel, v extra tuttifruttis rágóval.. ez persze csak egy ötlet... Szervezők?? :D

LordLynx csapat nélküli jk , sztem vegyétek be Atvy.

Link a hozzászóláshoz

Bregoékkal kommunikálok a pszi technologiánkkal, de elvileg az ő teamjük velem együtt is csak 3 fő. Én szerintem, annyira nem is vészes ha kevesebb egy-két csapatban a létszám, csak a csapatok száma ne legyen túl nagy. Gondolom van KM limit azért mondom.

Kéne egy nem fórum alapú regisztrációs adatbázis a csapatokhoz/jelenlegi tábor jelentkezőkhöz. Egy kis PHPzást vki? :D:twisted:

Link a hozzászóláshoz

Catsmile... szerintem az lóg ki, aki kérdezi. :D Ugyanis a tábor férőhelye 35 fő, ezért lett így szervezve, hogy 7x4 JK + 7 KM, az kereken 35. Azért lett 36, mert te egyéni szállást kértél.

Eredmény: az egyik csapat valószínűleg 5 fős lesz. Ez a ti csapatotoknak pont jól jön! De kérdezzétek meg erről a szervezést.

A többieknek _szerintem_: a fentiek alapján szerintem nehéz lesz 3 fős csapatokat összehozni, mert a fentiekkel már megvan az egyensúly. Ráadásul több csonka csapatról is hallottam - ez tuti nem jön ki. De majd CS megmondja a frankót.

Hokusznak - nem szeretnék a nevében beszélni, de nem akar megszólalni - úgy tudom, van csapata.

Link a hozzászóláshoz
Catsmile... szerintem az lóg ki, aki kérdezi. :D Ugyanis a tábor férőhelye 35 fő, ezért lett így szervezve, hogy 7x4 JK + 7 KM, az kereken 35. Azért lett 36, mert te egyéni szállást kértél.

Eredmény: az egyik csapat valószínűleg 5 fős lesz. Ez a ti csapatotoknak pont jól jön! De kérdezzétek meg erről a szervezést.

A többieknek _szerintem_: a fentiek alapján szerintem nehéz lesz 3 fős csapatokat összehozni, mert a fentiekkel már megvan az egyensúly. Ráadásul több csonka csapatról is hallottam - ez tuti nem jön ki. De majd CS megmondja a frankót.

Hokusznak - nem szeretnék a nevében beszélni, de nem akar megszólalni - úgy tudom, van csapata.

TAO: az az egyéni szállás még bizonytalan... akkor lesz úgy, ha a család is jön... és persze találunk a közelben megfelelő szállást... :) ha csak egyedül megyek, akkor nem igazán szeretnék külön lenni a társaságtól... vagyis marad valószínűleg a hálózsák, meg némi puhítás alá... :)

a létszámot meg alapvetően úgy gondolom, hogy a játék lehetőséghez igazodik, és nem a szállás létszámához (a szállás legfeljebb egy max. felső korlátot ad), vagyis 7 x 5 = 35 fő szerintem... :) ha mondjuk szerzek még mondjuk 3 embert egyéni szállással, attól még nem biztos, hogy lesz 8. mesélő... akkor sem, ha emiatt a listán lehetnénk 39-en...

egyébként, ha a szervezők/KM/modulírók úgy döntenek, akkor 4 fő, akkor 4 fő... szerintem a csapatunk meg fogja tudni oldani, hogy 4-en maradjunk, és valamelyikünk csatlakozzon egy másik csapathoz... én pl. gondolkodom ebben (is)... :) viszont ehhez szervezői reagálásra is szükség lenne... :)

Link a hozzászóláshoz
5-n lehet osztozkodni a szinteken :D amúgy meg ahogy eddig szó volt róla és ahogy írva van 4 fő az 4 fő, szóval szerintem így erre készüljetek.Mert más csapatokkal szemben nem éppen fer ,hogy ti 5-n jöttök :].

De erről CS és a TT-s KM-k döntenek.

hmm... látom bonyolódik a dolog... :) nyugalom és türelem, minden szerveződik, és gondolom, meg lesz beszélve... :)

várjuk a döntéseket és a reakciókat... :)

és így igaz, 4 főről volt szó... :) a létszámban meg nem teljesen értek egyet... mert a nagyobb és a kisebb létszámnak is meg vannak az előnyei... mind amellett, hogy alapvetően a szerepjáték csak a játékosokon múlik, és nem attól függ (max. kisebb létszám esetében jobban tud érvényesülni egy-egy karakter), hogy hányan vannak a csapatban... és a modul megoldás sem kizárólag csak ettől függ (és szerintem nem is az alapján lesz alapvetően a pontozás), bár kétség kívül sokat segíthet +1 karakter, ha jó felé tapogatózik... :) és alkalmasint, ha nagyon eltérőek a vélemények egy adott szitu megoldása tekintetében, akkor még akár lassíthatja is a csapatot a magasabb létszám... :)

én pl. voltam olyan versenyen is, ahol volt a 2-3 fős és 5 fős csapat is... és megoldották a dolgot... :) jól szórakozott mindenki... és mi hiába voltunk pl. 5-en, buktunk a modulban, mert részben nem jól lettek kijátszva az egyes karakterek...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Elhiszem én, hogy mindenki öten akar lenni, de ha 4 főről volt szó, akkor így is lesz. Aztán jön a "csak nekünk engedd meg", meg a "ha neki megengedted, nekünk miért nem" opció...

Úgy néz ki, eggyel több JK-nk lesz (igen, bizony Catsmile, te húzod keresztül az eredeti számításokat... :wink: ), így lesz egy öt fős csapat, hogy ez melyik lesz, azt a kalandmesterek és a szervezők fogják eldönteni. Mert ők a szervezők.

A Kalandmesterek és a versenymodul szempontjából éppoly fontos - ha nem fontosabb - a JK-k létszáma. Egy nehéz modult inkább 4 JK-nak mesélnek a KM-ek. Arról nem beszélve, hogy a modulban is számíthat a JK-létszám.

Link a hozzászóláshoz
én pl. voltam olyan versenyen is, ahol volt a 2-3 fős és 5 fős csapat is... és megoldották a dolgot... :) jól szórakozott mindenki... és mi hiába voltunk pl. 5-en, buktunk a modulban, mert részben nem jól lettek kijátszva az egyes karakterek...

Egyetértek veled. A több fős csapat előnye, hogy lehet több féle kaszt benne, így játéktechnikailag szélesebb lehetőségek állnak azonnal rendelkezésre a parti számára. Ugyanakkor minél többen vannak egy csapatban, meséléstechnikailag nem jut annyi idő egy játékosra, így a karakterek nem tudnak úgy érvényesülni. Sőt: több JK több hibaehetőség, és elég 1 JK bénázása, hogy az egész csapatot magával rántsa. ;)

Nah' szóval: LordLynxx sanszos, hogy a mi csapatunkban van. :) Még egy csapattagot sok szertetettel várunk. Írjon Psziben nekünk. Ha nem ismerjük (új arc), akkor kis bemutatkozást, szerepjátékkal kapcsolatos élményeit, és a kedvenc kasztjait, fajait is írja meg. Tápkombót, és vérpistikét manifesztálók kíméljenek minket! ;)

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Elhiszem én, hogy mindenki öten akar lenni, de ha 4 főről volt szó, akkor így is lesz. Aztán jön a "csak nekünk engedd meg", meg a "ha neki megengedted, nekünk miért nem" opció...

Úgy néz ki, eggyel több JK-nk lesz (igen, bizony Catsmile, te húzod keresztül az eredeti számításokat... :wink: ), így lesz egy öt fős csapat, hogy ez melyik lesz, azt a kalandmesterek és a szervezők fogják eldönteni. Mert ők a szervezők.

A Kalandmesterek és a versenymodul szempontjából éppoly fontos - ha nem fontosabb - a JK-k létszáma. Egy nehéz modult inkább 4 JK-nak mesélnek a KM-ek. Arról nem beszélve, hogy a modulban is számíthat a JK-létszám.

ööö... bocsánat, de miért húztam én keresztül a számításokat? én jelentkeztem... ennyi volt az én teendőm, meg annyi, hogy befizessem a tábordíjat, illetve készüljek a kalandozásra, hogy se a KM, se a csapattársak szórakozását ne rontsam el... :)

meg persze a táborszabályzat betartása... :)

az, hogy a családommal együtt jelennék meg, és így, ha nem megoldható a táboron belül, akkor egyénileg oldjam meg a szállást, a KM és csapatszervezés tekintetében irreleváns... legalábbis én így gondolom... csapat létszám tekintetében meg fenetebb olvasható a véleményem... bár, ha egy csapatnak megengedik, akkor biztos, hogy a többi is vérszemet kap...

kiegészítés: úgy látom, hogy az egyik jelentkező visszavonta a jelentkezését... bízom benne, hogy nem a kialakult helyzet miatt, hanem egyéb fontos okok kapcsán...

Link a hozzászóláshoz

Keziccsókolom!

Az azbesztkecskék csapata idén nem kevesebb, mint 3 fő. Várjuk az öngyilkoshajlamú szórakozott áldozatokat, akik hajlandóak lennének feláldozni lelküket Ranagol oltárán! :)

Nemes szívű harcosaink, akik nem vetik meg a szép szüzetek, de a rondákat sem széjjelmarcangolni:

Bigmac

Fenix

Frosty

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...