Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ultimate Frizbi Játék - Hogy ne tunyuljunk el a sok ülésbe


Recommended Posts

A "go-go" lányokon a pompomlányokat értettétek? :D Mert ha nem, akkor vinnünk kell Venesnek egy rudat is, hogy kellően autentikus tudjon maradni :)

Én esetleg vállalom a dokumentálást, mert egyszer kiskoromban fejbedobtak hátulról egy frizbivel (én nem játszottam, úgyhogy a "támadjuk meg azt, aki nem játszik" esete állt fenn), és azóta inkább nem kerülök semmilyen kontaktba se ezzel a játékformával. Néha azt is képzeltem, hogy amint elkapom kettévágja a kezemet.. nos igen, vagy a fantáziám volt nagyon elrugaszkodó, vagy túl sok Xenát néztem akkoriban :D

Link a hozzászóláshoz

Sneer: A szabálykönyv valóban okoz pár helyen fejtörést, hogy akkor most ki kivel van. Mindent én se értek pontosan. De az alapvető dolgok megvannak, és azzal már élvezetesen lehet játszani. Szerinte nem fog kijönni a Frizbi Szövetség ellenőrizni minket, szóval játszunk ahogy jól esik. ;)

A játék elején 10 percben össze lehet foglalni a lényeget. Meg is fogom tenni. ;) Így leírva elég hülyén néz ki. De elmutogatva, meg elmagyarázva már tök logikus és tok jó poén! ;)

Felon, TAO: Ok benéztem. Pom pom lányokról van szó! :oops:

Link a hozzászóláshoz

:D :D ....

Na akkor hogy legyen konkrétum is a dologban: A játékra a pénteki napon 18:00-tól 20:00-ig kerül sor (persze játszhatunk tovább is, ha bírjátok tüdővel). Rossz idő esetén szombaton újra próbálkozunk. :D

A játék egy 10 perces bemelegítéssel és egy rövid "okatatással" fog kezdődni, ahol átadom elméleti tudásomat a játékról látványos bemutatókkal tűzdelve. :D Ezután vér amatőrként magam is csatlakozom a nagyszerű mókának ígérkező programhoz!

Éljen az Első Szerepjátékos Amatőr Ultimate Frizbi Csapat!!! :zsur: (továbbiakban ESZAUFCS :D :D)

Link a hozzászóláshoz

Tehát akkor hivatalosan is a vállalkozó szellemű sport kalandoroknak:

Időpont: A játék pénteken 19:00-21:00-ig kapott helyett a táborprogramban.

Helyszín: Hátul a nagy füves pálya (volt lovaspálya).

Javasolt felszerelés: Edzőcipő, rövidnadrág, póló. Akinek szükséges térd, vagy csuklószírtó.

Nem javasolt felszerelés: Szegecselt bőrdzseki, bukósisak, tűsarkú. :D

Hozzatok még magatokkal: Vizet, üdítőt, 18 év felett (!) hideg sört. Jó kedvet!

Mindenkit (tehát lányokat is!) nagy szeretettel várok! :)

Link a hozzászóláshoz
×
×
  • Új...