Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Játékos Karakterek - Tippek, trükkök


Recommended Posts

Szóval: Jók a furcsa karakterek, de meg kell találni az ideális összeállítást, és ebbe a toleráns csapat is beletartozik.

A megfelelő csapat és megfelelő mesélő nagyon fontos. Mondhatni elengedhetetlen. De a megfelelő csapatért a csapat minden tagjának tennie kell. Ha látod, hogy a többiek már nem nézik jó szemmel az idétlenkedést, vissza kell venni belőle picit. De a kalandozótársak ezt általában elég egyért6elműen jelezni tudják.

Nekem volt egy karakterem, egy cserfes harcos csaj, akinek be nem állt a szája. Mindenhez volt hozzáfűzni valója, ha meg mégse, akkor kérdésekkel zaklatta a többieket. Mindaddig, míg be nem következett az alábbi szituáció/beszélgetés:

A karakterek épp egy elhagyott házat kutattak át, mikor ráakadtak egy kedves cica brutálisan megkínzott, lemészárolt, felaprított, félig nyúzott tetemére. Karakterem elborzadva felkiáltott:

"Istenem, ki képes ilyen szörnyűségre?! Mit árthatott bárkinek ez a szegény kis cica???"

Társa zordan rápillantott és halkan, de célzatosan csak ennyit szólt:

"Biztos túl sokat beszélt".

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

Mi az ilyen beszélgetős részeket egyszerűen megoldjuk.

Ha játék közben elkezdünk beszélgetni, vagy teljesen másfele kezd el mozogni az egész, vagy ha valaki úgy érzi, akkor cigi- pisiszünetet fújunk és akkor ki lehet beszélgetni a dolgot. Ez a szünet van hogy csak télleg egy ciginyi idő, de van hogy egy órás is. De ha a szünet után visszaülünk, akkor tényleg a modulra koncentrálunk.

Jó, persze vannak kivételek, de általában ez be szokott jönni.

Ezek a szünetek a KMnek is jól jönnek, mert akkor fejben előre tud gondolkodni, hogy mi hogyan legyen.

Nekem rengetegszer volt úgy, hogy azért fújtam szünetet, hogy összegezzem magamban, hogy eddig mi volt és ez alapján fejben felépítsem a modult, ha már ennyire eltértek az eredeti ötlettől.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...