Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mentálcsavar Találkozók


Recommended Posts

Hy

Érdekelne hogy van-e valaki aki eddig csapat nélkül jelentkezett mert mi még elégé szűkében vagyunk az embereknek.Még kellene 2 kalanozó akivel a versenyen egy csapatban játszanánk. Mindhárman Debreceniek vagyunk úgyahogy (2 kolis egy külvárosi).

Ja

Rufus a karaktelapokat hogyan küldjem el ? Az elősztori ugye ráér ha Vasármap elküldöm.

ui.: Ma vittük volna el a nevezési díjjat de mivel nem voltál otthon ezért Gergelynek adtuk oda gondolom már ő is szólt csak inkább biztosra megyek.

Üdv.:Lorin

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Mivel RuFuS most nincs itthon és nem megbízható vele a kommunikáció, ezért azoknak, akik nálam fizették be a verseny nevezési díját, felteszem a nevét, mivel a lista nem titkos, és hogy ne legyen félreértés, meg ilyesmi. Nekik rendezve vannak a dolgaik.

Fórján Valentin

Szűcs Zsolt

Papp Gergő

Kiss Tamás

Tóth Anikó

Erdélyi Zoltán

Jávorszky László

Kléri Zita

Cather

Cather első embere :)

Cather második embere :)

(ez már annyi pénz, hogy fontolgatom a verseny elhagyását és lelépést a pénzzel... :lol: Ezekután jelentkezzen bátran mindenki... :lol::lol:

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Igen, hála Sogronnak, az idén több versenyző igérkezik, mint a múltkorin. (no, az is jó volt...)

Bocsánat Cather csapattagjaitól, amiért csak ilyen "elsőtisztként" tüntettem fel őket, de nincs meg a pontos nevük. Sőt, hogy őszinte legyek, egyáltalán nem tudok semmit a nevükről... :oops:

Semmi gond;) nekem tetszik:P még csapat nevünk sincs amúgy a csapat játékosainak listája a rend kedvéért: Máté Tibor - hohóka

Mazsu Csaba - Csabi

Mizsák Illés - cather

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Felvidéki vár(os)nézésből megtérve, új tapasztalatokkal és távlatokkal bővülten visszatértem, hogy folytassam, ahol abbahagytam...

A karaktereket is elkell küldeni vagy csak az előtöriket???

A karaktereket is, a lehető leghamarabb

Én feladtam mindent, meg a pézt is elküldtem, jó lenne valaki visszaigazolna hogy megérkezett minden...

A pénzek egy része még nem érkezett meg, hiszen csütörtökön (15.-e) és pénteken (16.-a) nem volt postaszolgálat, szerintem hétfőn (19.-e) érkezik meg, ekkor majd beírom a teljes névsort.

még csapat nevünk sincs

Ezt mihamarabb orvosolja lehetőleg minden csapat...

Előre is köszi!

Rufus voltam

Link a hozzászóláshoz

Nem érkezett válasz, pedig írtam. :(

Hy

Érdekelne hogy van-e valaki aki eddig csapat nélkül jelentkezett mert mi még elégé szűkében vagyunk az embereknek.Még kellene 2 kalanozó akivel a versenyen egy csapatban játszanánk. Mindhárman Debreceniek vagyunk úgyahogy (2 kolis egy külvárosi).

Ja

Rufus a karaktelapokat hogyan küldjem el ? Az elősztori ugye ráér ha Vasármap elküldöm.

ui.: Ma vittük volna el a nevezési díjjat de mivel nem voltál otthon ezért Gergelynek adtuk oda gondolom már ő is szólt csak inkább biztosra megyek.

Üdv.:Lorin

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Catsmile:

Ha nem kerül senki, ami lehet, mivel elég közel a verseny, akkor hárman is bőven elegek vagytok egy csapatba, nem KELL feltétlenül 5-fősnek lenni egy csapatnak. Bár a sárkány ellen minden penge jól jön... de mindegy. (jujj, kikotyogtam volna valamit? - aki ismer, tudja...)

A karaktereket scannelve, de jobb egy gépen lévő karakterlapra megalkotva elküldeni, szerintem. De ez nem olyan fontos, mint az előtörténet.

a karakterek néhány perc alatt átnézhetők, de az előtörténet ott odaadva már nem ér semmit, azt nem árt részletesen áttanulmányoznia a KM-nek, ha akar kezdeni vele valamit, és ehhez idő kell.

(a nevezési díjas dolgot rendeztük, azt hiszem. Ha ti voltatok.)

Link a hozzászóláshoz

Üdv,

Papp Gergő nem Catsmile (Gergő nincs regisztrálva)

Catsmile még szerintem nem fizette be a nevezési díjat. Kérdezte tőlem hogy helyben lehet e mondtam neki hogy nem tom vegye fel veled a kapcsolatot.

a hibát javítottam - viszont catsmile nem vette fel velem a kapcsolatot' date=' vagy ő volt az aki meggondolta magát közben...

Miért nem vagyunk a listán? Elvileg zsetont feladtam, karikat elküldtem. Mi a baj?

a pénzt nem kaptam meg - azért akartam e-mailt írni, hogy tudjátok h megérkezett a zseton... viszont szerintem nem írtam e-mailt - ergo nem érkezett meg - azaz valahol valami gubanc volt... hozzáadlak titeket a listához, gyertek el mindenképpen, a pénz ha addig nem érkezik meg, hát a helyszínen eldöntjük hogy mi legyen - ez így ok?

(magyar posta... :roll:)

Rufus voltam

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...