Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kérdések és válaszok a karakteralkotással kapcsolatban


Recommended Posts

Hopp még egy fontos (költői) kérdés:

Hány fős csapatokat vártok?

(Egyébként ki tudom számolni az elejtett infókból, hogy 4. De nem szerepel a karakteralkotásban, és ez egy olyan fontos infó, amit szvsz ki kéne hangsúlyozni, mert különbözik a megszokott létszámtól.)

És mert léteznek olyan tirpákok, akik nem tudnak számolni :)

Link a hozzászóláshoz

Van még további kérdés:

Meg van szabva, hogy hogyan vagy hol kell befejeződnie a csapatelőtörténetnek?

Tök mindegy, hogy toroniak vagyunk, és Shulurból kell kimesélni minket vagy pedig fayumi törzsbeliek az Ibara közepén? (Hehe, előttem van a szitu: és akkor a kihalt sivatagban, ahol senki sem jár, egyszer csak megjelenik egy fekete köpenyes megbízó, és aszongya: "ti vagytok azok a kalandozók?")

Link a hozzászóláshoz
Hopp még egy fontos (költői) kérdés:

Hány fős csapatokat vártok?

(Egyébként ki tudom számolni az elejtett infókból, hogy 4. De nem szerepel a karakteralkotásban, és ez egy olyan fontos infó, amit szvsz ki kéne hangsúlyozni, mert különbözik a megszokott létszámtól.)

És mert léteznek olyan tirpákok, akik nem tudnak számolni :)

Az hagyján. De van fontosabb oka is, hogy ki kell emelni a létszámot: sokaknak már megvan az ötfős csapatuk, és most elkezdhetnek sorsot húzni, hogy kit dobnak ki a csapatból...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Négyfős csapatokat várunk idén, sajnos ilyen létszámnak tudtuk biztosítani a szórakozást.

Nincs megszabva, hogy hol kell befejeződnie a csapatelőtörténetnek, nem akarunk megkötni senkit, ha már az előtörténet ilyen sokat nyom a latba.

Valószínűleg úgy fog történni a "bemesélés", hogy a kalandmesteretekkel e-mailben egyeztettek a csapatelőtörténetről, és ő leírja, hová kerültetek az általatok megírt történet után, és hogyan.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Lenne egy fontos kérdésem ami szerintem másokat is érint.

Nos a karakteralkotásban a használható szabálykönyvek között nem láttam a Második Törvénykönyvet.Szoval akko nem is lehet használni az MTK-ban lévö fajokat,kasztokat,képzetségeket és a többkasztúságot sem?

Igy hát nem is lehet jönni 23-as szépségü amund-al?:D ,bár a többkasztúságra volt példa

a karakteralkotásban...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ha nincs az engedélyezett szabálykönyvek között a karakteralkotásban, akkor nincs az engedélyezett szabálykönyvek között. Szerintem elég logikus.

A karakteralkotásban meg sarkallatos példák vannak, de hogy ne lehessen szőrszálhasogatni, lehet a 8. szintű varázsló/kardművészre előtörténetet írni, ez egy bónusz a 4. szintű karaktereken kívül. Aztán ha nem sikerül, lehet jönni kézlevágott 0.szintű tolvajjal a KM javaslata alapján.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz
Óóóó, nem is néztem MG-t :) Élete első TT-je ha jól emlékszem.. :)

Én is először megyek hógolyózni. :D

Amúgy mennyire ér interaktív előtörit beküldeni? :wink::roll:8)

:shock: Az mit jelent... lapozgatós könyvet írsz?

A karakter XY-kor született...

- Ha úgy döntesz, hogy nem ismeri szüleit, lapozz, a 3-as oldalra.

- Ha csak az anyját ismeri, lapozz 124. oldalra.

- Ha csak az apját ismeri, lapozz a 5876 oldalra.

- Ha szeplőtelenül fogant egy őssárkánytól, és egy aquir nő hordta ki, akkor lapozz a VÉGÉ-re.

LOL! :D:pajti:

(Én objektumorientált előtörténetet küldenék... nem tudom: Van rá lehetőség? :hiszti:)

Link a hozzászóláshoz

Ha már alkotás, akkor lehet valami absztrakt modern művészetbe foglalni az előtörit? Pl. egy kéthetes kismacska belseje kifordítva, belső szervei bizonyos logika szerint felcserélve, és ebből kell megérteni az összetett, kifinomult csapatelőtörténetet.

Felon ha homemade por.. előtörténetet forgatsz, szívesen alászinkronizálom neked. :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...