Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kérdések és válaszok a karakteralkotással kapcsolatban


Recommended Posts

Igen, jól látjátok, csak hogy ez mind elmélet. :) Daru, Brego, LordLynxx oké.

MateBilic elvileg nem jön, mert nem érkezett befizetés, helyette jönne öcsém, de az ő jelentkezését még nem tudják elfogadni, mert közbe jött egy névtelen utalás, és nem tudni kié (és mi van ha MateBilic-é?).

@huszár pedig elveszett az éterben. :) Se e-mail, se pszi. Így nehéz csapatot egyeztetni (bár már készül).

Szal' nem eccerű'. Ha valakai tudna, annyival segíthet, hogy @huszár valami létező és elérhető kontaktcímét, netán telefonját elküldhetné nekem psziben...

Köszi!

(Elnézést a helytelen témáért, csak itt kérdeztek. Kéretik áthelyezni a csapat szervezőbe. Köszönöm!)

Link a hozzászóláshoz

A beküldési határidő 2009 október 30.

A beküldési cím: consalamander@kalandozok.hu

Úgy látom, idén sem kell csalódnom.

Eddig megérkezett előtörténetek száma:

0 10.30. - 18:17

Kalandmesterek dolgát megkönnyítendő (ne egyszerre kelljen 30 előtörit olvasni) egy előtöri sem jött, ilyen bónuszra ezért senki ne számítson!

Éjjel azt hiszem gratulálok a csapatnak...

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

A beküldési határidő 2009 október 30.

A beküldési cím: consalamander@kalandozok.hu

Úgy látom, idén sem kell csalódnom.

Eddig megérkezett előtörténetek száma:

0 10.30. - 18:17

Kalandmesterek dolgát megkönnyítendő (ne egyszerre kelljen 30 előtörit olvasni) egy előtöri sem jött, ilyen bónuszra ezért senki ne számítson!

Éjjel azt hiszem gratulálok a csapatnak...

Üdv![/quote:30ctpqch]

Már bocsi, de akkor mi értelme volt a határidőnek? Még benne vannak az egyének, csapatok, addig nem érheti őket megvonás, a pluszok megvonása sem.

Link a hozzászóláshoz
Úgy látom, idén sem kell csalódnom.

Eddig megérkezett előtörténetek száma:

0 10.30. - 18:17

Kalandmesterek dolgát megkönnyítendő (ne egyszerre kelljen 30 előtörit olvasni) egy előtöri sem jött, ilyen bónuszra ezért senki ne számítson!

Ehhez nekem 2 megjegyzésem lenne. :)

1. Azt írtad, hogy nem csalódtál, akkor meg nincs is semmi gond. ;) Te is tudod, hogy ez minden tábornál így van, NyT-n is utolsó este előtt nem érkezett egy sem... sajnos az emberek többsége így működik. Az a pár kivétel, aki nem így működne, az is így fog! Kénytelen lesz, a lassabb csapattársaihoz való igazodás miatt. Az én előtörim és listám pl már hetek óta készen van, de nem küldtem be, mert jobb egyben, csapatonként megkapni nektek. (Tudom én is szervező oldalról, hogy milyen szar, ha beérkezik egyesével 30-50 előtörténet, néhány természetesen név nélkül, és elkezdhetitek őket rendszerezni... míg ha csapatonként összegyűjtve, szépen rendezve kapjátok, sokkal könnyebb dolgotok van.)

2. Ha nem volt feltétel, hogy október 30. előtt érkezzen valami, akkor nem is kérhető számon (még említés szinten sem). Azt meg lehetett volna csinálni, hogy motiváljátok a csapatokat azzal, hogy előre kihirdetitek, hogy "minél hamarabb érkezik be, annál nagyobb bónuszt kaphat" a csapat. De ez sem volt meghirdetve, a csapatok nem tudtak róla, tehát maradt a "patópálúr" hozzáállásuk. Viszont ha utólag emiatt büntetve érzik magukat (mert a plusszok megvonása is egyfajta büntetés), akkor jogosan kapják fel a fejüket, hogy ez jogtalan. :)

Az biztos, hogy a mi csapatunk anyagát még ma este megkapjátok. 8)

Link a hozzászóláshoz

A mi csapatunk előtörténetei ebben a pillanatban keltek útra apró csomagok formájában a világháló szövevényes fonalain, hogy aztán újra összeállva CS mailboxában manifesztálódjanak.

Kellemes olvasást és felkészülést a KM-eknek.

... és még marad 1 óra 18 percünk a határidő beálltáig.

("JESZ, JESZ, profik vagyunk b@zdmeg... Megmondtam, hogy elhagyjuk a kis pályát! Nem megmondtam?!... Tibivel, meg a haverjaival senki nem szórakozhat!" ARGO)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...