Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

2011. március 5. szombat 15.00 - Fehér Holló teázás


Antail

Recommended Posts

Üdvözlet Mindenkinek!

Helyszín: Fehér Holló Teaház - Blahától nem messze - (http://www.feherhollo-teahaz.com/)

Találkozó 15:00-kor a Blaha Lujza téri 4/6 villamos megállóban (tér felöli oldalon).

Az eseményen kerül sor az I. Kalandozok.hu Naptárkészítő-pályázat eredményhirdetésére és díjátadására!

Minden régi és új kalandozót várunk szeretettel!

Antail

Link a hozzászóláshoz

Kedvcsinálónak, remélem jöttök (viszünk sütit, ugye Venes? :) )

Alig telt el röpke két hónap a Téli Tábor óta, máris elvágyunk a hideg télből, a még messzi, napsütéses Nyári Táborba. Viszont addig sem szeretnénk kalandozók nélkül - nélkületek - maradni!

Ezért úgy döntöttünk, hogy még mielőtt a húsvéti nyuszi galád és JK-barát ötletekkel tölti tele modulíróink és kalandmestereink kobakját, teázást rendezünk a Fehér Hollóba.

Tesszük ezt azért is, hogy méltóképpen ünnepelhessük és díjazhassuk... naptárkészítő pályázatunk nyertesét, és megfelelő fórumon köszönhessük meg a nevezők munkáját, hiszen számos kalandozó fala szépülhetett általuk teljes egy évre.

Így hát, míg várunk a Nyári Tábor kiírására, és végre törhetjük fejünket az újabb kalandokon, gyere el, teázz/kávézz/sütizz velünk 2011. márciusának 5. napján.

Ha úgy döntenél - mi bízunk benne, hogy így lesz -, hogy velünk töltesz pár órácskát, akkor kérlek jelezd nekünk a fórumon, vagy iwiw-en a klubbban, esetleg facebook-on.

Pontos helyszín: Fehér Holló Teaház - Blahától nem messze - (http://www.feherhollo-teahaz.com/), konferenciaterem, csak nekünk, csak ott.

Találkozó 15:00-kor a Blaha Lujza téri 4/6 villamos megállóban (tér felöli oldalon).

Várunk szeretettel

U.i.: Kósza, de valós hírek alapján jutott el fülünkhöz a hír - és igaznak is bizonyult -, miszerint a mi spanyol boszink, Thya itthon lesz, így mivel régen láttuk, vele és rá is iszunk majd valami finomat, ki-ki ízlése alapján :)

Link a hozzászóláshoz
Többszörös kavarás után most már meg sem merem tippelni, hogy jövök, vagy nem jövök. Most épp úgy áll, hogy nem lesz más kötelező programom. Tök jó, bízom abban, hogy ez így is marad végig. :pajti:

Venes: mi az a hömöktövis? Nem homoktövisre gondoltál? Nagyon green vagyok, ismerem a gyógynövényeket... :mrgreen:

Persze. Homoktövis. :) Csak közel van az ö meg az o, és sajnos rossz szokásom nem újraolvasni, amit írtam. Én is azért leszek jelen, mert zöld vagyok. :mrgreen: (Látszik is. :)) Fogyasztani nem szoktam, eddig csak egyszer kóstoltam vele készült ételt, abban ízesítő, pontosabban édesítőként használták. :) Inkább más szempontból ismerem. Sajnos ahol őshonos, ott sok egyéb növény veszélyezteti a fennmaradását, ezért fontos az élőhelyének kezelés.

A teázáson meg foglaljuk a helyed. ;) Az lesz a te helyed, ahová Felon a sok csokissütit teszi. ;)

Link a hozzászóláshoz

Nem költői volt a kérdés, kéremszépen :D

Megsütöttem neked az extra kakajósos sütikét, enyhítve azért az extrásságát a többieket is figyelembe véve, de nem lövöm le a poént előre ;)

Viszont!!! Ha nem jössz, istenuccse elküldöm neked Mézgagézgásossssssan (igen, direkt gézga a mézga) fénypostával a részedet, és NEM szólok előtte, hogy küldöm.. ;)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...