Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Szerda 21h - MAGUS (Andoron)


Recommended Posts

Szerda este a nulladik ciklus után tartunk egy kis MAGUS partit, csak úgy bemelegítésként. Egyelőre nincs meg a létszám, azért is írom fel, hogy ha valakit érdekel még, akkor tudja jelezni.

  • Játékosok (max 5 fő): Kata, CZ, Sir Thomas, Sneer, Rodrigo
  • Kaland: rövid meglepetés kaland
  • Karakterek: előre generált, helyszínen kapott karakterek
  • Rendszer: MAGUS ETK 
  • Felkészülés: abban bízom, hogy el tudunk lazulni és hozunk valami elborult parit intenzív szerepjátékkal fűszerezve 
  • Nézők: nem értelmezhető (kifene nézne minket játék közben?)
Link a hozzászóláshoz

Kalandrol, Karakterekröl: Hozok nektek karaktereket, es hozom a törtenetet is, de ott helyben ha valaki akarja termeszetesen alakithatja kicsit (nem orakat raszanva, a jatek a cel, nem a szabalyzat:)) a sajat tetszese szerint.

Rövidebb mese, igy nem kell nagyon komplikalt dologra gondolni jatek szintjen, es ahhoz fogom alakitani, hogy hanyan, es kik jatszanak. Itt lentebb hozza tehetitek, mi a preferencia karakter szintjen (szerintem CZ-t es Sir Tomot sejtem, de azert irjatok le ti is :)). 

A cel, hogy jot szorakozzunk igy bemelegitesnek :) 

Kata, tetra és Sir Thomas kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Szuper! Sneert beírtam az elejére. Nekem nagyjából mindegy, hogy milyen kaszt lesz, csak ne legyen buta vagy antiszociális, mert az túlságosan megkötné a kezem.

Abszolút funplay-re készülök, egyszerűen csak a játék és a társaság öröméért - és szerintem a többiek is - így nem kell attól megijedni (amúgy sem), hogy kik lesznek a csapatban.

Csapassuk!!!!!!!!    :char:

Andoron, Kata és Sneer kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
24 perccel ezelőtt-kor Sir Thomas írta:

Szuper! Sneert beírtam az elejére. Nekem nagyjából mindegy, hogy milyen kaszt lesz, csak ne legyen buta vagy antiszociális, mert az túlságosan megkötné a kezem.

Abszolút funplay-re készülök, egyszerűen csak a játék és a társaság öröméért - és szerintem a többiek is - így nem kell attól megijedni (amúgy sem), hogy kik lesznek a csapatban.

Csapassuk!!!!!!!!    :char:

Persze, de azert viccelödöm :) Ismertek amugy is ;) 

Sir Thomas és Kata kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Kedves Andoron! 

Rám is oszthatsz bármit. Mondjuk varázslóval, tűzvarázslóval és kardművésszel még az életemben soha nem játszottam. Ha nem öli meg a modult, hogy a tudásszintemhez igazítom a játékot (1. szint), akkor tényleg bármi jöhet. Nem bánom, ha nem az én vállamon nyugszik a kaland megoldásának terhe. A való életben öreg vagyok, molett, vaksi és most már sánta is. Éppen ezért szeretek csinos, fiatal karakterekkel játszani. Bár már régóta gondolkodom azon, hogy egy megfontolt negyvenes  karakter jobban illene hozzám, mint egy zabolátlan 20 éves. :) Bár a férjem mindig azt mondja, hogy azokat a karaktereket játszom a legjobban, aki nem "én" vagyok. A kihívások motiválnak! Szívesebben alakítok női karaktereket.

Ahogy elnézem, egy kicsit kilógok a csapatból, na de hát én akartam SirThommal és Cz-vel játszani! Hát most majd megismerkedem Sneerel is! Már nagyon várom a játékot Veletek! Önfeledt, könnyed, szerepjátszós partira készülök én is! :) 

Catsmile, Sir Thomas és Andoron kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Sziasztok! 

Ha valaki titkosan nem jelentkezett és beférek az illusztris társaságba, akkor jelentkezem. 

Mivel eddig nem jelentkezett senki a sumák szerepre, én bevállalom ha szükséges. Duzzogó Vakrék szívesen vigyáz a széjjelhagyott dolgokra, amíg a jogos tulaj jelentkezik érte. A goblin ahol tud segít. 

Egyébként minden karakterre vevő vagyok, bár a boszorkány kijátszására valszeg erősen sztereotíp hölgyeményt tudnék virítani. 

Kata és Andoron kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
27 perccel ezelőtt-kor Sir Thomas írta:

Na most összezavarodtam. Te vagy az Goblin?

Ja most már értem. Az autokorrekt írta nagy G-vel a goblint. Utána javítottam, de te már olvastad és idézted. 

Bocs a félreértés miatt. Nem ismerem az illetőt és biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok ő. 

Jobbulást és jó pihenést, amint aktuális lesz. 

Link a hozzászóláshoz
18 órával ezelőtt-kor Kata írta:

Kedves Andoron! 

Rám is oszthatsz bármit. Mondjuk varázslóval, tűzvarázslóval és kardművésszel még az életemben soha nem játszottam. Ha nem öli meg a modult, hogy a tudásszintemhez igazítom a játékot (1. szint), akkor tényleg bármi jöhet. Nem bánom, ha nem az én vállamon nyugszik a kaland megoldásának terhe. A való életben öreg vagyok, molett, vaksi és most már sánta is. Éppen ezért szeretek csinos, fiatal karakterekkel játszani. Bár már régóta gondolkodom azon, hogy egy megfontolt negyvenes  karakter jobban illene hozzám, mint egy zabolátlan 20 éves. :) Bár a férjem mindig azt mondja, hogy azokat a karaktereket játszom a legjobban, aki nem "én" vagyok. A kihívások motiválnak! Szívesebben alakítok női karaktereket.

Ahogy elnézem, egy kicsit kilógok a csapatból, na de hát én akartam SirThommal és Cz-vel játszani! Hát most majd megismerkedem Sneerel is! Már nagyon várom a játékot Veletek! Önfeledt, könnyed, szerepjátszós partira készülök én is! :) 

Dehogyis logsz ki! Amugy pedig csinalok majd par karaktert, es hidd el, nem lesz annyira szukseg a nagy modulmegoldasra sem, nem az lesz a lenyeg :)

Kata kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Kedves jatekosok :) Remélem mar annyira várjátok ezt a mesét mint én :) Ugy gondoltam, meggyorsitom a törtenetet kicsit, es adok nektek valasztekot, lentebb talaltok 8 karaktert, ami közul valaszthattok! 

Irjatok le ide, melyiket szeretnetek, hogy a többiek is tudják :)

AMIT MAR VALASZTOTTAK:

SNEER https://kalandozok.hu/karakteralkoto/?lelekkristaly=kar_e9816e - Fejvadasz

RODRIGO : https://kalandozok.hu/karakteralkoto/?lelekkristaly=kar_cbb49b - Vándor Dalnok

CZ : https://kalandozok.hu/karakteralkoto/?lelekkristaly=kar_9e47f3 - Boszorkánymester

KATA https://kalandozok.hu/karakteralkoto/?lelekkristaly=kar_d32105 - Boszorkány

SIR TOM https://kalandozok.hu/karakteralkoto/?lelekkristaly=kar_83ce98 - Tolvaj

 

AMI MEG VALASZTHATO!

https://kalandozok.hu/karakteralkoto/?lelekkristaly=kar_80b377 - Bajvivó

https://kalandozok.hu/karakteralkoto/?lelekkristaly=kar_8a8be4 - Antoh pap

https://kalandozok.hu/karakteralkoto/?lelekkristaly=kar_4ef10b - Gladiátor

A karakterek neme barmikor valtoztathato, ez nem problema, ezestben atirhatod a nevet is :) 

Mindegyik karakternek 10 aranya van, amiböl szabadon vasarolhat maganak amit akar. Ezt felirhatjatok magatoknak. Lovat es alapfelszerelest kaptok, arra nem kell költeni, a többit, izles szerint :) 

Ugyancsak valaszthattok magatoknak kepet! 

Ha kerdes van szoljatok! 

Rodrigo kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
1 órával ezelőtt-kor Sneer írta:

Sziasztok!

Viszem a fejvadászt.Amúgy a fejvadasz kardnal milyen vicces értékek vannak.és nen szamol a fejvadazs kétvszintenkenti sebzes plusszával.Ez csak így feltünt.

 

Szerintem az összes fegyvert elszamolja amugy az online. Hozza kell adnod szerintem sajat magad, de akkor nem ertem mi ertelme. Lehet ezt fel kell majd terjeszteni a fömagusnal :) 

Link a hozzászóláshoz

Kedves Andoron! Kicsit tanulmányozgattam a karaktert és nagyon tetszik. Választottam képet is hozzá. Még nem tudom pontosan, hogy mire is költöm a 10 aranyamat, de első körben  kristálygömbre, bájitalra (még kitalálom milyenre) vagy esetleg méregre vagy valamilyen gyertyára gondoltam. Hangulati elemre költenék inkább. Árakkal nem vagyok képben, majd meglátom mi fér bele a 10 aranyba.

Egy kérdésem lenne, gondolom igen műveletlen boszorkánynak tartasz majd emiatt, de sajnos nem tudom mit takar pontosan az Asztrológia Af képzettség. Nem találtam sem az ETK-ban sem a MTK-ban, sem a Papok Paplovagokban, de még a Harcosok Gladiátorok Barbárokban sem.  Kb. van elképzelésem, hogy mi lehet, de jobb lenne pontosan tudni. El tudnád küldeni nekem a leírását, vagy az irodalmi forrást ahol megtalálom? Előre is köszi.

Link a hozzászóláshoz
35 perccel ezelőtt-kor Kata írta:

Egy kérdésem lenne, gondolom igen műveletlen boszorkánynak tartasz majd emiatt, de sajnos nem tudom mit takar pontosan az Asztrológia Af képzettség.

Gondoltam segítek, mert a karakteralkotó kódja tartalmazza a képzettségek forrását. De itt a nem túl segítőkész source: "MG"szöveg szerepel ott, ami gyanítom azt jelenti, hogy MG a forrás, tehát valamelyik rúnában kutakodnék utána, sajnos nem tudom én sem, hogy hol.

Kata kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...