Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ynev - máshogy & más furcsaságok (szombat du. / este)


Recommended Posts

Antaillal egyeztetve felajánlom, hogy szívesen vezetek játékot szombat délután és szombat este is.
Ezek "narratív", szabálykönnyű és/vagy rendhagyó megoldásokat alkalmazó játékok.
Könnyen tanulhatóak, ideálisak látókör-tágításnak.
Warning: egyeseknek már nem is igazzy RPG-k!

Szombat délután (az író-olvasó találkozó és a@Kata-féle Unikornisjáték után): Ad hoc mikrojátékok

Olyan kis szösszeneteket hozok, amelyek 30-60 perc alatt is játszhatóak, így bárki beugorhat.

  • Végső helytállás (Last Stand), avagy hősies elbukás
  • Bullett Time, avagy nyújtsuk el az időt, és dagonyázzunk a részletekben
  • Vörös & Fekete, avagy egy kapcsolati háló drámája

Játékosok: @Kata?

Szombat este (kb. 21:00-01:00): Microscope (BETELT)

Egy ynevi klán vagy ereklye krónikája - avagy írjunk közösen történelmet!

Játékosok:@Niobe,@Rajman, @Shordanus. Várólista: ?

Hulla, Niobe és Shordanus kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Sajnos én már elígérkeztem a fenti idősávok többségére. De ezúton is őszintén javaslom minden új és régi táborozónak, hogy adjon egy esélyt @Deodatusjátékának, mert egy rövid, könnyed alkalom erejéig egy merőben más szemléletmódú élménnyel gazdagodhat általa! Ismerős lesz, hiszen Ynev és feltehetőleg formabontó, mert nem M.A.G.U.S. Szóval bátraké a szerencse! ;) 

Deodatus, Shordanus és tetra kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Köszönöm a méltató szavakat!

@Niobeés @Rajmanjelentkezésével már meg is van a minimumlétszám. Szombat este Fiasco vagy Microscope. Ha jelentkezik ide még valaki, eldöntheti, melyik legyen!

Indul a második csapat szervezése szombat délutánra. Akit érdekel, javasoljon legalább három ötletet a bakancslistájáról, és megnézem, tudom-e teljesíteni!

Link a hozzászóláshoz
  • Deodatus erre változtatta a téma címét: Ynev - máshogy & más furcsaságok (szombat du. / este)

Szeretettel látlak,@Shordanus! Örülök, hogy végre asztalit is játszunk együtt :)

Veled egyébként be is telt a szombat esti játék - oda már csak várólistára tudtok jelentkezni.

Viszont él a lehetőség, hogy legalább 2 fő érdeklődő esetén szombat délután is vezessek játékot, akár "ugyanazt" mint utána este.

Várom rá az esetleges bakancslistát óhajokat, vágyálmokat, javaslatokat!

Shordanus kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Kedves Deodatus!

Nagy kedvem lenne szombat délután veletek tartani, de az az igazság, hogy meghirdettem egy unikornisos Top10 játékot erre az időszakra. Igaz eddig még a kutya sem ugatta meg ezt a programot, de tartok tőle, hogy mindenki úgy van vele, hogy ha jobb nem akad, akkor majd jön Top10-t játszani velem. 

Ha lenne olyan lehetőség, hogy szombat délutánra én lennék a  "tartalék" játékos. Nem tudom, hogy belefér-e ezekbe a játékokba egy ilyen "billegő" bizonytalan résztvevő?

Deodatus kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...