Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Ynev - máshogy & más furcsaságok (szombat du. / este)

Recommended Posts

Antaillal egyeztetve felajánlom, hogy szívesen mesélek szombat délután és szombat este.
Ezek "narratív", szabálykönnyű és/vagy rendhagyó megoldásokat alkalmazó játékok.
Könnyen tanulhatóak, ideálisak látókör-tágításnak.
Warning: egyeseknek már nem is igazzy RPG-k!

Szombat délután (az író-olvasó találkozó után, kb. 14:30-18:30): ???

Akit érdekel, javasoljon legalább három ötletet a bakancslistájáról, és megnézem, tudom-e teljesíteni

Játékosok: ???

Szombat este (kb. 21:00-01:00): Fiasco vagy Microscope

Ezekben a játékokban nagy rutinom van, híresen jók, de még nem játszottam őket Yneven, így +1 rendszer lehetnek a 100xYnev projektemben

• Fiasco: kisemberek nagy ambíciókkal (pl. Guy Ritchie vagy a Coen testvérek filmjei), avagy tanuljunk meg szórakoztatóan elbukni!
  • Microscope: egy ynevi klán vagy ereklye krónikája, avagy írjunk közösen történelmet!

Játékosok:@Niobe,@Rajman+ még 1 (esetleg 2) szabad hely

Hulla és Niobe kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Sajnos én már elígérkeztem a fenti idősávok többségére. De ezúton is őszintén javaslom minden új és régi táborozónak, hogy adjon egy esélyt @Deodatusjátékának, mert egy rövid, könnyed alkalom erejéig egy merőben más szemléletmódú élménnyel gazdagodhat általa! Ismerős lesz, hiszen Ynev és feltehetőleg formabontó, mert nem M.A.G.U.S. Szóval bátraké a szerencse! ;) 

tetra és Deodatus kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz

Köszönöm a méltató szavakat!

@Niobeés @Rajmanjelentkezésével már meg is van a minimumlétszám. Szombat este Fiasco vagy Microscope. Ha jelentkezik ide még valaki, eldöntheti, melyik legyen!

Indul a második csapat szervezése szombat délutánra. Akit érdekel, javasoljon legalább három ötletet a bakancslistájáról, és megnézem, tudom-e teljesíteni!

Link a hozzászóláshoz
  • Deodatus erre változtatta a téma címét: Ynev - máshogy & más furcsaságok (szombat du. / este)

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...