Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Fyorron

Ünnepek

Recommended Posts

Kellemes Karácsonyt és Sikeres Kalandokban gazdag Boldog ÚjÉvet Kívánok MINDENKINEK :wink: :lol: !!!! ! !!!!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A négy gyertya

Egyszer volt, hol nem volt, karácsony másnapján az asztalon árválkodott négy gyertya. Már majdnem csonkig égtek, a viasz szertefolyt a koszorún, de a lángjuk még pislákolt. Olyan nagy csend volt az elhagyatott szobában, hogy tisztán lehetett érteni, amit a sercegő lángok egymással beszélgettek.

Az első felsóhajtott:

- Én vagyok a Béke! De az emberek folyton civakodnak és nem képesek engem életben tartani. Azt hiszem, el fogok aludni

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor

Kismegike

Kérlek, ide írd a Karácsonyi üdvözléseket, ha már megnyitottuk neki ezt a fórumot, azaz megnyitották. Vagy a dumaterembe. De három fórumba már ne ez menjen.

Köszönöm a többi moderátor nevében is.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

én is szeretnék mindenkinek kellemes ünnepeket kívánni, sok-sok szeretetet nektek és finom sütikeeeeeeeeeeeeeet:) :lol:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv Mindenkinek!!!

Andoron!

Megnyitottam, bár én nem itt ezért kaptam is egy kis ejnye bejnyét :oops: :lol: csííízzzz!

Különben szörnyű, hogy a moderátorok nem jó szemmel nézik ahogy a kalandozó bontogatja szárnyait :wink: :twisted: ! Hihi!

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK aki nem látogat addig a fórumra :P !!!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Boldog, MAGUS-ban gazdag új évet kívánok minden kalandozónak!

Sogron szent tüze perzselje tisztára az utatokat, hamvassza el ellenségeiteket, adjon fényt és meleget, és gyújtsa lángra lelketek tudás iránti kíváncsiságát!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Na ezt énsenem hagyhatom ki...

Remélem mindenkinek nyálban csúszó, zúzmarás szemöldökű karácsonya volt... ha nem, akkor Boldog Karácsonyt!!!

És amúgy mindenkinek BUÉK, de ez csak mellékesen... mert nem akarom elnyomni a karácsony fényét...

És grats a topicért, ahova évente írhatunk majd kb három sort, érdemes volt :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor

Na ha már Fyorronnak köszönhetjük ezt a fórumot (nem sértés :) ), akkor ide:

BOLDOG NÕNAPOT minden NÕNEK, meg aki annak érzi magát!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Boldog Nőnapot minden JK. és NJK. hölgynek kik Ynev ege alatt látták meg a napvilágot!!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor

Boldog Névnapot a Zoltanoknak, Antailnak, és a Tamásoknak, közöttük Sir Thomasnak is :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

gratz, vegulis jo szar ev volt jo szar karacsonnyal, jopar ember meghalt karacsony este is, d emi azzal torodunk, hogy meglegyen az ajandek a fa alatt...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Minden Kalandozónak Boldog Ünnepet kívánok...lányoknak sok (kölni)vizet, fiúknak számos hímestojást, csokinyuszit, miegyebet...:)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Minden kalandozónak kellemes hustévotot kivánok, a lányoknak peig sok önmagamnál szolidabb locsolót szódásszifon nélkül :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Vándor

Kellemes Ünnepeket...

Irigylem, aki elutazott, vagy nevet, esetleg nemet változtatott a locsolók kicselezésére. Én maradok a mogorvaságnál, az olcsó :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Énis énis kívánok mindenkinek boldogságosat:)

Csajok kedden menjünk meglocsolni a fiúkat, hmhm?:)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
:D...nos, er...nekem nyílt rá lehetőségem. És elég mulatságosra sikeredett...:) Ajánlom minden lány figyelmébe...persze már csak jövőre...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...