Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

nem tom...

én nem használom az ut, és abből főleg nem használom a kasztokat, és afajokat, csak néha megemlités szintjén, h igen itt-meg ott rengetek goblin van, vagy igen, kahreban gnomok is vannak...az illuzionista, is fullra érthetetlen??? ja a multkor szórakozásból beletettem a kalandba egy illuzionistát...na erre a tolvaj JK nem meg lopta???ezzel még nem is llen baj, de az arel pap "persze" észre vette...

na erre mondom, h ok kiloptad a mives tőrét a hüvelyéből, és ...??

visszamegy az asztalhoz, lerakná az asztal lapra, és erre átcsúszik az asztal lapon....:D :twisted: :roll: :wink: :shock: 8) :P :x :o

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ha jól emlékszem az illúzionistán kívűl más képtelen megérinteni az illúzióit mert akkor azok nyomban semmivé foszlanak, mind1 ez csupán csak egy szépség hiba és különben is a KM szava szebt.

Nem tom én csupán egyszer olvastam el ezeket a kasztokat és egyből megértettem őket, de soha sem dolgoztam ki őket. A pszí mestert Bálint által feltett okok miatt. Az illúzionistával pedig csak bohóckodni lehet, és egy komolyabb hatalmasság ellen akár mag is megáshatja a saját sírját. A Gnómok, Goblinok szerintem jól kivannak dolgozva az UT-ben. De én csupán csak a képzetségrendszerét alkalmazom onnan. Azt reálisnak tartom és nagyon teccenek benne a specializálódások lehetőségei.

Link a hozzászóláshoz

Adron papjai nem többkasztúak, csupán neveltetésükböl adódóan ismerik a magasmágiát... de ettől ők még papok és nem ikerkasztú pap-varázslók.

BM-varázsló talán még elképzelhető, mondjuk a toroni beütés miatt, de más kaszttal nehéz lenne párosítani a varázslók világszemléletét...

Link a hozzászóláshoz

Con Salamander: Lehet, hogy csak én nem értem teljesen amit írtál, de attól még, hogy átülteted magad egy másik gazdatestbe mért lennél kettőskasztú :?: :?: :?: :?: Ott kezdődik, hogy csak akkor tudod magad átplántálni, mikor még az anya hasában van a gyerek :lol: És azután is csak 20 éves korában ébred tudatra...és ha ezalatt kitanult vmit, akkor azt elfelejti :wink:

Link a hozzászóláshoz

de az értékeim és a kasztom elöjön belöle akkor.

és az sztem a BM lesz.

a harcértékeim is, meg a manám is, csak az Ép Fp változik a gazdatest miatt. Szerintem. És majd olyat választok, akiröl tudom, hogy varinak fog tanulni, mert meghallgatom. Mondjuk beadom a papot és "megáldom" a gyereket. közben kérdezek jókat és ha vari lesz, akkor beleköltözöm.

én így gondoltam. lehet, hogy félreérthetö volt.

és sztem 16 éves korban jön elö.

ha pedig elfelejti, akkor beállok tanulni.

Akkor pedig azért kell az új test, hogy még fiatal legyek és legyen idöm kitanulni a varázslói mágiát.

Link a hozzászóláshoz

Hát nem is tudom...szóval gondolom sejted mi a gondom ezzel: egy kicsit agyon a tápra épül. Sztem az elrontja a játékot, dehát, mnden szabály módosítható, és nekedlelked rajta, hogy hogyan teszed. Bár sztem akkor is még az anyja hasában kell, és akkor nem tudhatod, hogy mi lesz, hacsak egy pap nem talál ki egy új jövőbenéző varázslatot, vagy egy időmágus, vagy ilyesmi, de még ez ssem lenne jó, mert a lélek csak születése után költözik bele, szal akkor te már nem költözhetsz bele...

Link a hozzászóláshoz

MONDOM papnak álcázom magamat.

Bekéreckedek az anyukához, kérdezgetek nyájasan.

ha azt mondja, hogy varit akar, akkor "megrontom" áldás címszóval.

Nem a táp miatt kell, olvasd csak el, már leírtam valahol, hogy most milyen táp a cuccai miatt. akkor nem lesz neki egy sem

És ki akarom magam próbálni, mert ez a kettöskaszt jo szerepjátékot igényel.

ha pedig az anya nem akar semm különöset a gyerekböl, akkor ott a 2. alternatíva.

Link a hozzászóláshoz

Bocs, hogy még mindig kötözköök, de van még egy dolog, ami fölött nem tudok szemet hunyni :twisted: :lol:

Szóva: varázslónak születni kell, nem lehet akárkiből varázsló, akkor azt még nem tudja az anya, sőt nem is tudhatja, hogy a fia erre mutat majd tehetséget! Az odáig rendben, hogy miként rontodmeg az anyát, hasában a gyermekkel, de aztán nem tudhatod, hogy mi lesz belőle...nem az anya dönti el, hanem a gyerek sorsa! persze KM decision, hogy mi is az a sors :roll:

Link a hozzászóláshoz

szvsz pedig, akkortól tanulhacc mágiát, amikortól akarsz...csak meg kell felelj egy vizsgán, és csengess le megfelelü összeget...és ennyi...amugy meg nem hinném, h akármejik varisuliba csak ugy felvesznek egy rendesebb mentál fürkészés hijján...

és innentől a bm...hát...

de erről kérdezzétek meg robrojt...neki volt ijesmije...

Link a hozzászóláshoz

Akarsz lenni váltottkasztú? Szerintem lehetne egy renegát sámán vari. De akkor a sámáni mágiát nem nagyon, vagy egyeltalán nem fogja használni. De ezt minek? Elég, vagy vari, vagy sásmen, de döntsed el. Mert nekem az tűnik ki, hogy különleges akarsz lenni, de egy kari nem a kasztok variálásától lessz különleges, hanem az életút egyedi kijátszása miatt. Nem bírom az olyan karit aki pl egy elf és harcos, majd gladiátor, majd fejvadász, majd átcsap varázslóba és felvesz egy kardművész kasztot, a kardját eldobja és ő lessz a harcművész, majd elzarándokol ordanba és ott ő lessz sogron főfő szolgája majd rangáttá válik és elmegy boszorkánymesternek ezek után csak egy egyszerű kari az utcán aki tökéletesen álcázza magát. :lol: Na jó kicsit túloztam, de evvel csak azt akartam mondani, hogy törekedjünk az egyediségre... egyszerű módon kivállóvá. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Hello!

Bálintnak igaza van. Én éppen kráni varázsló vagyok.

Nem az a célom, hogy fél ynev összes tudását és az összes kasztot fel vegyem, hanem a legnagyobb varázslóvá válni, megfogott a kaszt egyedisége, és nem sajnálom, hogy nem sámán vagy pap v. lovag lettem.

Nem akarok harcos és vari egyszerre lenni, bőven elég varinak lennem, amibe igazán bele élem a szerepem, és a varik közül akarok kiemelkedni a mágiáimmal, nem pedig a harcosok közül a harci tudásommal.

Tartoz csak egy kasztba, de abba igazán!

Mondom magamnak ilyenkór.

Link a hozzászóláshoz

Bálint: de azok a kasztok önmagukban nem olyan jók.( nem táp, érdekesség szintjén).

A sámán semmiképp, kb. mindegyik ugyanolyan és unalmas, akármit mond is Gem.

A VARIval lehet VARIálni ( :) ) de nekem most az is kevés. csak érdekességképpen akarom kipróbálni. és nem szeretnék ikerkasztot. és ugye a BM-mel lehetek váltott, mert az 7-8. szint... és akkor 4-5. két elsö szintüvel meg nem nagyon... szal engem most megfogott ez a BM vari kettös, nem tudtok lebeszélni róla.

a vari igaz, érdekes eléggé. most csináltam egy klassz necromantát.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...