Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

Az elfek viselkedése tényleg nem feltétlen a legjobb módszer az élet jellem kijátszására, hisz ha tőrténik valalm gáz ami népük ellen való oly őrűlt lehet mint egy gladiátor az arénában.

Próbáld meg egy pappal vagy egy lovaggal vagy a fent említett harcművésszel és legyen ember figyeld meg teljesen más élmény lessz. És csak akkor játsz vele, ha a KM képes alkalmazkodni egy ilyen jellemű karakterhez és nem hozza a Játékosát kényes szituba. Mert különben nem lessz igazi a játék.

Mindenesetre kihívás is lehet kijátszani a jellemet gonosz kalandban is de ne lepőődj meg ha eszméid védelmében netalántán vallási nézeteltérés miatt patkolsz el.

Link a hozzászóláshoz

Még egy picit visszakanyarodva az elfekhez: szerintem nagyon ritka az elf fejvadász, és az élet jellem ebben az esetben kizárt. Maximum akkor viszont már cak kráni elf lehet. Szerintem igazi elf még nem is lehet fejvadász.

Bocsi, de én mikor az elfre az előbb véleményt mondtam, akkor én mint fajra gondoltam. nem mint külön elf fejvadász kaszt. De ha jól tudom, akkor van egy kráni elf fejvadász klán, akiket egyébiránt "emberölőknek" neveznek. Ott tehetsz vele egy próbát :lol:

Link a hozzászóláshoz

Én már tettem is. Most már az a kérdés kijutnak-e Kránból. Mert nagyon csúnyán viselkedtek... :lol:

De ha valamit akkor szernitem a Kráni elfeket még nehezebb kijátszani mint eredeti fajtáiat. Hisz magukon és klántársaikon kívől szinte mindenkit csótánynak néznek ezen kívűl nagyon büszkék és ezt párosítva egy sötét jellemel és a kráni eszmékkel nagyon oda kell figyelni, hogy mikor mire , hogy reagálsz... :|

Link a hozzászóláshoz

Sajnálatos módon engem összehozott a sors a Sládokkal, miután elolvastam őket sírva fakadtam és azóta is szipogok amikor eszembe jut a faj. Függetlenűl a tápkavalkádtól legaláb áldott kitalálójuk nem adta nekeik azt a tulajdonságot, hogy mivel egy másik síkról valók nem sebzi őket átlagos fegyver. Nos de bármi megtőrténhet. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Ezt hogy érted?

nézz egy példát: kráni, 14. szintű szabadvadász, a Birodalmi fejvadász klán szolgálatában.

Fegyverei: Rúnázott sequorok, mara-sequorok, ha a közeledbe jut, lazán elmetszi a torkod.

Páncél: Lopakodó: 4 óráig képes benne láthatalan lenni, védi egy elég magas fokig a hatalomszavakkal szemben, ja: és még a ágiával szemben is. Amúgy 10-es SFÉ, 0-MGT...Ez a durva.

Amúgy az elf varázslót ég nem olvastam, mert a kráni varázsló után már azt hittem nincsen nagyobb táp. Kössz a tippet :wink:

Link a hozzászóláshoz

Nos, nem akarom mégegyszer leírni (asszem valahol már elmeséltem...), kedvenc sztorimat a félig démon-félig elf harcosról, akinek még a lova is pszimester szintű képeséggekkel bírt. :lol: ő maga pedig körönként 16x támadott két szabjával, amik sacc. 15k6+10 sebzést osztottak körönként :shock: :shock: :shock: ... apa ágon sebezhetetlen és tulajdon képen halhatatlan is, bár ezt még nem dolgozta ki teljesen... 8) és a srcá nem értette, hogy mért nem engedem játszani... :cry: :cry: :cry:

Link a hozzászóláshoz

Nekem a pap főkaszt az űber. Amikor a karakterkiváasztásra kerül a sör,

:) ,akkor annak ellenére, hogy nem tervesztem el előre valahogy mindig a papokhoz vagy paplvagokhoz lyukadok ki. A dartonita paplovag meg egyenesen istenkirály. Az az előnye a pap főkasztnak hogy ahány isten annyi

féle alapfelfogású pap van, ezt még tetézi hogy akár még azok is különbözőképen értelmezhetik az istenük tanait.

de a harcművész is penge(borisz) na ennyi!

Link a hozzászóláshoz

Én három féléről tudok a Tharr papokból kiknek élén három pápa áll kik külön külön máshogy tesznek jót istenüknek egyszóval okoznak káoszt: a Kígyóérsek, a Bakpápa és a harmadik vagy Oroszlánérsek vagy Oroszlánpápa lehet. Bár nagy különbséget nem tok a három között talán csak Totron hiarerchiájában más és más szerepet tőltenek ben a PP-ben az alap vallási nézeteken kívűl nem érdekelt ez a részlet.

Link a hozzászóláshoz

kardmüvész- tisztességtelen :?: :?: :?:

Javítsatok ki, de ha a kardmqvész nem tartja magát az élet

és még inkább a REND jellemekhez, akkor eltoloncolják.

Mazsinó azt mondta és szerintem is úgy van, hogy ha kidobják, nem lesz képes Slan pszit használni...

És a nézeteik térnek el:

pont, mint a megnevezett állat:

kígyó- sunyi, mérgek, gyorsaság

bak- megfontoltság, ügyesség

oroszlán- erö, mértéktelen gonoszság (Ranagol ?)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...