Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

Sztem a Khálok, HA fejvadász kiképzést kapnak és a fejvadász becsületkódexet a fejükbe verik akkor vissza tudják magukat fogni. Ennek igazolásához nekem is előtöri kell majd, de ez nem probléma, majd megírom. A Félelf fejvaddászomnak is 1,5 hónapig írogattam az előtörijét és megérte, ha jól tudom az oldalon is fenn van. Szeretek mindent leírni a karimról (ez nem valami extraűberspécizés miatt csinálom). A Khál kijátsztható mint fejvadász, nem kell emiatt aggódni, a fokozott vérmérsékletre betanított egyedek (akik fejvadász neveltetésben részelsültek) azok ki fogják bírni a mindennapokat még egy városban is. Csak az a baj, hogy félnek tőlük. Nem tudom, hogy ez egy fejvadásznál jó e vagy rossz, de sztem inkább féjenek tőle és viseljék el, mint hogy állandóan baszogassák. A fejvadász meg azért is jó a khálnak mert kiélheti a vadász ösztöneit, szóval nem reménytelen eset egy Kháél fejvadász. Remélem ez elég indok, miért is tartom jónak a khál fejvadászt.

A jó fejvadász meg lehet az ereni Fehér Tigrisek Fejvadászklán tagja az tényleg egy jó beállítottságú klán. És nagyon jó is. (Ilyenkor megpróbálok nem elfogult lenni, mert volt egy olyan fejvadászom és nagyon megszerettem. Abban is van egy pár féling.)

Link a hozzászóláshoz

birni fogják a városakat, csak ott azért egy kicsit ingerlékenyebbek, ivel nem nagyon komálják a városokat... de vannak köztük is csodabogarak...

márdolgozom egy oly beillesztésen, h jelen vannak ugy yneven,.... ahogy eddig még nem voltak... amúgy eleddig a legtöbb khál, amit egy nagyvárosban megtalálhatunk az alidarban van.... :shock:

a +kieg, majd ad erre is magyarázatot, ha valaki nem értené...

nézd bálint: ha ugy vesszük, akkor a khálok télleg fejvadászok, mivel gyorsak, és "ügyesek".... de ugyanakkor soha nem lehetnek fejvadászok, mivel túl heves a vérmésékletük... aki ki jácca rendesen eme kettősséget egy khál fejvadászban... hm nem mondom. nehéz.ha mind2en megyünk télitáborba, és ott egy khál fejvadásszal fogsz jáccani - nem feltétlenül a versenymodulban, mivel ott még nem engedik...- akkor nagyon kiváncsi leszek, h hogy "forgatod" a khált.... :D

Link a hozzászóláshoz

Nos ehhez csak annyit mondanék, hogy szerintem egy fejvadászklánban a válogatás alapelve, hogy olyan lényeket válasszanak akik teljesen hidegvérűek, és ezáltal megbízhatóan dolgoznak. Képzeljétek el hogy egy khál fejvadász azzal bukik el egy küldetést, hogy nem tudja visszafogni magát a kellő időben és a kellő helyen...... Nem véletlenül nem lehet az ork fejvadász :) Nem lehet egy genetikai jellemzőt véglegesen kiírtani egy fajból, és egy fejvadászklán nem engedhet meg magának egy veszélyforrást a küldetések alkalmával.

Link a hozzászóláshoz

Te jo eg. Balint ha megcsinalod ahhoz grat. Hogy lehetne khal fejvadasz ne viccelj mar melyik klan venne be?! A sima jk is nehezen tudja kijaccani a hidegvert nem hogy ha meg a faj is ratesz.....huszar azon dolgozik rengeteget hogy maga a khal-t elfogadjak yneven es jacchato karakter legyen te meg rogton ezzel inditasz.......

Venes: olyan kasztokat illetve fajokat amik a sotetbol bujtak ki :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Figyu, nem lehet teljesen kiirtani az ösztönöket, de meg lehet tanítani, hogy bizonyos esetekben hogyan reagáljon. Nem lehetetlen ezt kijátszani, ha meg lebukik, akkor annál izgalmasabb lessz a kaland. :lol: Azokban a kalandokban, ahol már így játszottam, mindig megizzasztott a faj, de mondom, nem lehetetlen. A lényeg a jó helyen jó időben elv követése. A haverokkal, volt pár kaland, ahol csapatmunkával el lehetett érni a célt elég könnyen és azért a kaland sokkal nehezebnek ígérkezett, mint ahogy sikerült, pont az összhang miatt. Hunnal már sikerült. A Khálnak kell pár társ akivel összejátszhat, más fejvadász, vagy egy megbízható társ, akivel osztozik a megbízás jutalékán, vagy csak hobbiból segít, egyedül tényleg rohadtul nehéz. :wink:

Link a hozzászóláshoz

De dragasagom egy fejvadaszt nem csapatmunkara kepeznek ki hanem onallosagra. Ha a khal fajt ki lesz dolgozva es elerik a megfelelo civilizaciot lesz politikajuk stb, ami altal letrehoznak egy iskolat illetve iskolakat ahol kis fos csapatokat tanitanak ki a mesteri, gyors, nyomnelkuli gyilkolasra akkor lehet csapatrol szo, de nem hinnem hogy mikor teged tanitottak a fejvadaszkent felbereltek egy human csapatott hogy melletted legyenek es korigaljanak. Igaz ami igaz egy khal ha nem is allandoan de soxor oszotoneire hallgat, ami egy ilyen vilagban gyors halalt jelent. Ha a khal megfosztjuk teljesen az osztoneitol akkor nem is marad benne semmi csak a kicsit allatias kulso meg a sok plusz amit erte kap, ez olyan mintha a vampirnak nem kenne tobbet vert szivnia. Masik hogy neki amugyis leteleme az oszton meg ha varosban ez okoza a halalat,de azon kivul ezzel tudd eletben maradni, nem pedig a mentalis kepesegeivel.

Link a hozzászóláshoz

hmmmm .... érdekes...

leirtam egy rövid kis sztorit a khál fejvadászoknál.... ott azért kiderül - szvsz - egy, s más ....

nos ugy gondolom, h egy khálból is kilethet irtani az ösztöneit, min két mellék haátssal:

1. az már nem khál,

2. ja szép lassan a kiképzés, és stb, alatt ki lehet belőlük szedni az ösztönök nagyját... más kérdés, h ez min 60-80 év a legkiegyensúlyozotabb khálnál is.... igy végülis télleg lehet már jáccani fejvadász vele, apró probléma, h a max életkor a legtovébb elő alfajnál is 65-70 év,de akkor az uccsó 5-10-15 évben szinte csak vegetál... szal, ha már van egy olyan varik, aki megnyújtotta annyival az éleét, h legyen ideje a kiképzésre, akkor már mágikusan is kiirthanábelőle, és itt asszem életbe lép az első mellékhatás, ja meg,h kicsit tovább él mint a fajtársai, és akkor már a régmúlt nagy kháljaihoz lezs hasonló.... az meg persze előnyös, de én abba se vagyok biztos...

a másik, amiról pár szót irnék -elnézést, h itt untatom a tisztelt társaságot... - de xant adott egy egész jó, kézzel fogható 5let kvicsot, amiből majdan csiszolt gyémánt is lehet... avagy egyszerű grafit lesz... nahhh forditom szavaimat... a lényeg, h xant adott egy jó 5letet, amit majd megpróbálok használhatóvá formázni, és végül felhasználni a khálokhoz...

szal: köszönöm....

Link a hozzászóláshoz

A khál a fejvadászkodás során ha felhasználja a vadász ösztönét akkor az alapján is tökéletesen teljesítheti a feladatot. Gondolj csak bele, ha az a feladata, hogy egy nemestől kell infot kiszedni, majd a nemest eltávilítani. Akkor a khál nem fog bemenni a nemes lakhejére és vérfüdőt rendezni. Ez hülyeség is lenne. Hanem mint a jó vadász, használni fogja a kobakját és vár a pillanatra majd cselekszik akkor amikor az idő jó lessz. Ezért mondom, hogy a khál nagyon is jó fejvadásznak. De már nem is értem miért nem lehetne. Miért is nem lehetne? Igaz, nem egy hűvös típus, de a jó vadász se hűvösködik, csak vár a maga idejére, szal attól még moroghat a bozóban. Testi adottságai megvannak hozzá. Egy 5 éves alapkiképzéssel is jó vad... akarom mondani fejvadász lessz belőle. De ha nem értetek velem egyet az se baj, hisz erre való a fórum. :roll: :wink:

Link a hozzászóláshoz

Neked kéne ezt a legjobban tudnod. A Khálok valameddig ösztönlények, ehhez intelligencia párosul, ami kicsit gyengébb mint az emberi, de nagyon jól megállja a helyét. A virtus oké, de nem igazán értem, hogy befolyásolhatná ez a a küldetést. :shock: Hisz, ha az a célja a khálnak, hogy a küldetés sikeres legyen, akkor az ösztönök és az intelligencája nagyon jól fognak majd működni a.Persze azt feladatja válogatja, de a legtöbb küldetésben jól fog működni a dolog. Vagyis szerintem a küldetésnek zökkenőmentesen kell végbemennie. Persze ez a játékostól függ, ezért nehéz kijátszani. És ez a baj nem? Mert tényleg nagyon nehéz.

Link a hozzászóláshoz

Nefi:

Képzeld el, hogy olyan előkelő nő vagy, aki gyönyörű, és törékeny. Látszólag. Belülről egy erős asszony. Egy nő, aki úgy forgatja a férfiakat és a többi nőt, ahogy kedve tartja. És mindehez önmagát, a meggyőzőkészségét, a diplomáciai érzékét és a taktikai fölényét használja. Semmiképpen sem egy buta lotyóra gondolj. Egy okos politikus nőre inkább, aki csak és kizárólag akkor nyúl a mágiájához, ha nagyon muszály. Vagy persze, ha kedvét leli benne. Egy előkelő dámaként intézi az ügyeit.

Magyarul: nem egy Kurva (már elnézést a kifejezésért) aki dobálózik a mágiájával!

+ folytattam a novelládat

Amugy pedig az én kedvenc kasztom a Sereneya és egyszer volt egy gorviki fejvadászom, akiből ramie'cor lett, őt imádtam :)

Link a hozzászóláshoz

Én csak ennyit tudok hozzáfűzni, hogy szerintem a szépség egy nagyon fontos jellem egy női karakternél, sőt még a férfinél is. Bár sokak szerintem nem olyan fontos, de szerintem nagyon az, mert sokmindent ellehet érni velem, csak nálunk sajna ezt sokan, főleg a mewsélő nem veszi figyelembe, tehát olyanokra gondolok, hohy hiába mondom a mesélőnek, hogy ,,ráávetem magam" nem veszi figyelembe, mert ő azt eldöntöttee. Persze ilyen már nem egyszer fordult elő.

Link a hozzászóláshoz

Venes:

ez még a jobbik eset...én például már nagyon utáltam, hogy az elf karaktereimet (mert ugye azok olyan szépek...) még csuklyával a fején is, mindenhol részeg faszok molesztálták..nem tudtam belépni egy ivóba, akár szinvonalas, akár nem, ahol ne akadt volna a nyakamba egy pancser faszi...

ezért megalkottam egy Halál, káosz jellemű csodaszép tolvaj,boszit és az ilyen pancsereket lefejeztem :) De azokat a játékokat már nem is annyira szerettem....

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...