Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

A harcost könnyű jáccani?Kár hogy mindenki a harcosban csak egy dobokockát és Té.-t lát. Lehetne ezt a kasztott is kicsit nagyobb beleéléssel jáccani, életrekelteni. Kalandozóként mind1ik kasztnak megvan a saját álma illetve vágya és azt a saját eszközeivel éri el, legyen az mágus, harcos, tolvaj, stb. Egyik kaszt sem könnyebb a másiknál szvsz....

Link a hozzászóláshoz
Érdekes mert lassan kezdek rájönni, hogy nem is csinálok semmit se egy varázshasználóval ami hozzá illene, csak harcolni szeretek vele. lehet hogy mazsinónak igaza van, amilyen klassznak tűnt először, mostmár annyira nem érdekel.

Na-na! Nem föladni a célokat! Tessék izig-vérig elmerülni a mágiában. Légy izgalmas és félelmetes nő! A szerepjátékban ez is lehetsz büntetlenül.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
A harcost könnyű jáccani?Kár hogy mindenki a harcosban csak egy dobokockát és Té.-t lát. Lehetne ezt a kasztott is kicsit nagyobb beleéléssel jáccani, életrekelteni. Kalandozóként mind1ik kasztnak megvan a saját álma illetve vágya és azt a saját eszközeivel éri el, legyen az mágus, harcos, tolvaj, stb. Egyik kaszt sem könnyebb a másiknál szvsz....

Én inkább ugy fejezném ki, nem könnyű a szerepjátékot játszani. A kasztok csak apró lökések egy irányba, az igazi valóját a karakternek, mindig a játékos teremti meg. Azért egy varázslóhoz már jóbban kell ismerni néhány dolgot.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz
Venes probalj meg jaccani egy angyali fejvadasz leanyt :twisted:

szaszi!!!

Angyali fejvadászlány??? :? Érdekes. Lehet hogy neki egy olyan kaszt való ami nem csak varázsolni tud hanem jó harcos is. PL: Napfényharcos :) Egy kérdésem lenne Venes: Mióta játszol varázslóval? Nekem pl. kb. 3 hónap kellett, hogy használni tudjam.De :( És ezután jött még a neheze!

Link a hozzászóláshoz

Igen!!! Napfényharcos!! Melegen ajánlom! Lassan fölkerül az oldalra az én ápgrédelt verzióm (állítólag). Még úgy sem láttam NH-t aki nőnemű volt. Bár elég kevesen vannak amúgy is, mert inkább a fiú gyerekeket tartják harcképesebbnek és inkább őket viszik a faluba kitaníttatni. Kreálj egy napfényharcosnőt! nagyon jó! :D Főleg az én verzióm! :twisted:

Személy szerint úgy gondolom, hogy a harcos jó, csak egy kicsit sivár, bár ezt UT szerint NAGYON megoldaná a mágiahasználat képzettség. De az ET-s mágiahasználat egy kicsit gyér. Az is nagy baj, hogy egy idő után nincs milyen képzettséget venni a kpkból.

Link a hozzászóláshoz

Necro: Szerintem is durva volt z alap bárd. Talán ezért írták meg az egyik Rúnában a letápolását. Olvastad már? Abban három rend van: A sötétbárd kaszt onnan ered. Az a hátránya hogy Iq-2 Mp-t kap.

Nefi: A te fejvadászod nagyon jó kaszt. Az én varázslóm is különleges, ám és azt akartam mondani, hogy különlegesebb bárd kaszt az enyémnél nem nagyon van.

Link a hozzászóláshoz

Minden kaszttal lehet jól, élvezetesen játszani, csak nézőpont kérdése. Lehet egy lovagra úgy tekinteni, mint egy talpig felvértezett ölőgépre és egy lehetőségek sokaságával büszkélkedő kasztra, ami összetett világképpel és rengeteg gondolkodást igénylő cselekménnyel van elláva. Csak át kell gondolni, hogy melyik az amihez több a kedved. Én a harcost nagyon komálom, de a fejvedász az ami nagyon jó. Vele aztán bármi lehetsz! Nem mintha más kaszttal nem lehetnél az ami akarsz... :wink:

Szal Fejvadász rullz all! :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

lovagra akár úgy is gondolhatsz mint egy járkáló konzervdobozra :twisted:

Még nem játszok elég ideje ahhoz, hogy kimondjam

" nekem ez az abszolút kedvenc kasztom", még rengeteget ki akarok próbálni, természetesen addig játszani velük, amíg meg nem halnak,és persze a kasztok egyre bővülnek, és ez nagyon jó!

Remélem Liena nem mászol rá a pasimra!

Amúgy én szeretem a harcosom... az igaz, mondjuk hogy khál a "kicsikém"....

Link a hozzászóláshoz

kööhhhhöööömmmm... venes...

mi az, h

Én nem igazán vagyok elragasdtatva attól, hogy egy szörcsomó a kezében karddal guruljon az úton és csapkodja az ,,szegényke orkokat".
????

ez mit jelntsen???ezt ugye nem gondoltad komolyan?

merre felé szoktatok játszani??és mikor? elfér a csapatban még egy khál???igaz őnem harcos, hanem vmi hasonló, de attól még jófej... :D:D :twisted: :!: :D

ja; és hím...

Link a hozzászóláshoz

Takeda: Nem olvastam a rúnát, így nem is láttam a bárd újradolgozását. Megmondom őszintén, kíváncsi lennék, mivel lett alultápolva a kicsike :) Az a iq-2 mqnq az jól hangzik, de így is minden bárdnak 6-7 manája lesz szintenként..... Ismerve a játékosokat :) Ezzel nem fogták vissza a bárdod ott ahol kellett volna.

Más: harcossal játszani márcsak azért is nem annyira nehéz, mert nem kell megtanulni hozzá egy mágia szemléletet, az összes mágaia formát, meg az egész világon működő mágikud dolgokkal kapcsolatos dolgokat, hanem elég ismerni annak a néhány képzettségnek és harci technikának a működését, és ezzel kész is a harcos kaszt megismerse. De ez nem feltétlenül jelenti azt hogy játszani könnyű a harcossal, hanem azt hogy megismerni könnyebb és kezelni is könnyebb, mint egy varázslót. A játék pedig szerintem attól függ hogy milyen karaktert játszunk ki.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...