Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Melyik a kedvenc kasztod?


Antail

Melyik a kedvenc kasztod?  

27 szavazat

  1. 1. Melyik a kedvenc kasztod?

    • Harcos
    • Gladiátor
    • Fejvadász
    • Lovag
    • Tolvaj
    • Bárd
    • Harcművész
    • Kardművész
      0
    • Pap
    • Paplovag
    • Boszorkány
      0
    • Boszorkánymester
    • Tűzvarázsló
    • Varázsló
    • Egyéb - Leírom hozzászólásban


Recommended Posts

Csak GemKapocs valahogy elfeljtette a lebegés varázslatát használni a csata kell?s közepén, ígyhát saját csapdájába esett... De láttátok volna, miyeln kétségbeeseten próbált menekül!!!

Necro: tény, hogy kellett vonla pár fa, így csak teremteni tudtam a lánygokat, ami ugye kissé manaigényesebb... Dehát ígyis megúsztam 8 fp sérüléssel, míg a többieket ájulásig ütöték...

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Magas szinteken - hattól felfelé - már mindegyik kaszt élvezetes, mert általában jó esélye van gy?zni. Alacsony szinten és különösen életútnál pedig már érezhet? a különbség a kasztok között. Lásd a 2. tsz-? bárd és a 2. tsz-? kardm?vész esetét. Életútnál azonban általában a krónika is úgy épül fel, hogy a játékos karaktereknek jó legyen. Ha általánosságban akarok beszélni, akkor kaland-Km-Jk függ? az, hogy melyik kaszt er?s és melyik gyenge.

A kártyajátékok egyik átkának tekintem a kombók mániáját. Szerintem egy mágiahasználó egyszer?en nem így gondolkodik. Az ? szemében ez hatalom és mint olyan nem játszik vele, hanem a lehet? leggyorsabban elsöpri az ellenségét.

Uff, én beszéltem

Link a hozzászóláshoz

Azt hiszem, én sem pazarolgattam a hatalmam, kivéve az egy alkalmat, ami Gem megrendszabályozásához kellett... :lol:

Egyébként meg, nem tudom, hogy van-e valaki, aki egy csatából, ahol mindenütt orkok-törpök vannak, és az egész szurdokot elfoglalják, bármelyik t?zvarázsló is kijön-e az összes manája elfogyasztása nélkül... Nekem még maradt is 6 manám... Igaz, 48 manám volt, Mazsi mondta, hogy 12 manával számol szintenként t?zvarázslónal. :lol:

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz

?szintén szólva, csak akkor m?ködik ez a háztüzes dolog, ha 5. szint fölött van, és a Fény ösvényét járja. Egyébként ugyanúgy sebzi a t?z.

12 mana. Azthiszem Mazsinó mondta, hogy a t?zvarázsló lényegében egy csatamágus, és 12 manából lehet igazán pusztítani, 6-ból semmiképpen nem elhet annyira. 1 két varázslat, és már vége is.

A csata közben én 3-mat nyomtam el, mert rosszul válogattam meg ?ket. Legközelebb jobban fog siekrülni.

jahh, valaki kérdezte, hogy akkor 12 óra kell-e a mana visszanyeréséhez.

Nem, hanem fél óránként kap vissza 1et.

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz

A kérdés örök dilemma! :)

Nézzétek, sokat játszottam t?zvarázslóval és folyton szükségem volt egy hatalom amuletre mert anélkül nem sokat értem. Amugy meg kevesen játszák a t?zvarázsló kasztot. Már többször engedélyeztem a 12 Mp/szintet és semmi tragikus nem történt. S?t legalább félték a nemzeti viseletben lév? t?zvarázslót. :lol:

Ezt a sok mannát egyébbként csak az Ordani t?zvarázslók kapják és csak az alapkönyv (ET) szerint kidolgozottak, ?k pedig egyt?l-egyig jó jellem?ek. Igy nem csinál magakörül nagy t?zeket mert a party is odaveszne. Na és a t?z csak az él?lényekre ilyen hatásos. Démonokra, él?halottakra gyakorolt hatása ismeretes.

Thapssy még egy harcossal is meguszta volna, mert tényleg okosan játszott abban a szorult helyzetben, ahol még a KM se tudta a jó megoldást.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Egyébként tény s való hogy Thapsshy nagyon jól jáccott é minimális sebesüléssel úszta meg az ütközetet, mindemellet pedig nem kevés orkot sikerült likvidálnia.A manáját sztem jól kihasználta még akkor is ha csa 3 varit nyomott el.Én hülye meg nem jöttem rá hogy egyetlen varival elt?nhettem volna a bánatba és akkor megúsztam volna :( de léyegtelen mosmár.Az ember a saját hibáiból tanul a leginkább.Én most sokat tanultam.

Link a hozzászóláshoz

Hogy ne hízzon a máad: a te homotölcséred nagyjából 50 méterre volt az én kis csetepatémmal az orkokkal, úgyhogy ett?l nekem nem keleltt kevesebbet gyilkolnom. :lol:

De nem baj, ha ott mellettünk nyomtad volan el, jó lett volna az... :lol:

Nembaj, legközelebb mindenki jobban fog játszani, f?leg én, ha kicsit jobban ismerem a varázslatokat, és nem kell keresgélenm a könyvben.

Egyébkénrt most jutott eszembe, ogy felvehettem volna egy T?zalakot is, és akkor csak átsétálok a tömegen magam mögött felgyújtva mindenkit. :lol:

Üdv; Thapsshy

u.i.: hogy témánl marajunk. T?ZVAR

Link a hozzászóláshoz

Nos akkor, hogy letörjem a lelkesedést eggyáltalán nem az számít mennyi orkot ölsz meg, 1-et vagy 50-et az 1000-b?l. Az számít, hogy ez nem a te csatád és ne szólj bele!

Thapssy: Csak annyit, hogy a t?z alak sem jó mert figyelem felkelt? és gondolhatod a vezéreknél varázskard, a sámánoknál pedig tudás van. :shock: ? :lol:

A törpék is támadnak a csata hevében ugyanugy, hacsak nem törpe vagy. Shadlexet pont a törpe papok intézték el!

M

Link a hozzászóláshoz

Mazsinó: akkor viszont, törd le Gem lelkesedését is, aki egy leegéssel akart volna kijutni. Tök logikus, hogy a lebeg? alak mindkét fél figyelmét felkelti, és több mana csapódik bele egy szegmens altt, mint amennyit egyébként egész csata alatt elhasználnának. ELgalábbis szeritnem. :lol:

Nembaj, én kijutottam, engem annyira nem zavar, hogy a t?zalak nem m?ködne... :lol:

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz

mazsinó most pontosan kire is gondolsz...??? :roll: :roll: :shock: hmmm????

nem tehetek róla, h egy re*kes tör, kinek annyi az iqja, mint egy dögl9ött hintalónak nekem esett, és ugy el gyepált - meglep? ugye??? :roll: :( - hogy sak na...aztán át is trappoltak rajtam...végül csak thappshynak kszönhetem az életem... köszike :wink: aki kivonszolt - kissé izzé-porrá törve - a csatatérr?l...

Link a hozzászóláshoz
mazsinó most pontosan kire is gondolsz...??? :roll: :roll: :shock: hmmm????

nem tehetek róla, h egy re*kes tör, kinek annyi az iqja, mint egy dögl9ött hintalónak nekem esett, és ugy el gyepált - meglep? ugye??? :roll: :( - hogy sak na...aztán át is trappoltak rajtam...végül csak thappshynak kszönhetem az életem... köszike :wink: aki kivonszolt - kissé izzé-porrá törve - a csatatérr?l...

@huszár: Ha figyelmesen elolvasod nem téged akartalak ledegradálni, hanem csak arra akartam célozni, hogy rajtad kívül nem volt több ijász a csatatéren. Na és mellékesen még a te ijjad is hasznavehetetlenné vált, miután ütköztél. Igy nem tudtak volna, csak mágiával hatni a repked?kre.

Remélem igy már érthet?bb? A végén a nevetés csak a hangulat felidézésére szolgál.

M

Link a hozzászóláshoz

Pappal kellet volna nyomulni mert ha hagyod hogy a közeledbe kerüljenek úgy kb 1 környi távolságba és elnyomod a kör elején a rettegés varázslatot, vagy ?zés evilági lényeket akkor a 12 m átmér?j? körben minde ellenséges szándékú lény elfut (siker esetén) és ez haladékot ad menekülésre. De ég lehet kombozni ha ismert a szint amin ez a modul történt.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...